Ambjent Bisnesi me qera ne Bllok - 51m2

Furnished
800€ / month

  • Blloku
  • 7

Property Description

REFAK08501 - Jepet me qira ambjent per Bar/Restorant/Enoteke… ose per aktivitete te tjera biznesit. Ne nje zone te preferuar te bllokut jepet ambjent per bar/ restorant/ enoteke/tratori/osteri etj. totalisht i mobiluar Ambjenti eshte i pajisur me cdo gje te nevojshme te nje cilesie te larte si bar frigoriferik, dhome frigoriferike dhe nje mini-kuzhine dhe shume elemente te tjere te nevojshem per nje larmishmeri sherbimesh. Ambjenti ne hyrje ka nje verande te vogel ku vendosen disa tavolina per klientet po ashtu e investuar dhe mobiluar. Eshte ideal per dike qe punon ne industrine e restoranteve, gatimeve te shpejta, shperndarjes se ushqimeve, risi te ndryshme ne gatime si edhe per bar-bistro ose enoteke. Zona ne te cilen ndodhet eshte me e preferuar ne kete sektor sherbimesh dhe ka fluksin me te madhe te klienteve qe mund te perfitojne nga keto sherbime. Po ashtu kjo prone per shkak te zones, pozicionit ku ndodhet dhe hyrjes te dedikuar dhe mundesise se brandimit mund te jete nje ambjent shume i mire edhe per zyra avokatie, noterie, klinika te ndryshme, parukeri, butik etj

Property Details

Total Area 51m2
Status
Active
Property Type Bar-Restaurant
Floor 1
Zone Blloku
Street Blloku
Construction Year 0
Total Building Floors 4

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
700€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

For Rent
700€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Sapo In... - 80m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Bllok Prane Ama Caffe, Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 I Sapo Investaur!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashen...

For sale
150,000€
Shitet Lokal Ne Bllok, Mbrapa Shkolles Edith Durham ! - 65m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, ne rrugen Sami Frasheri, mbrapa shkolles "Edith Durham", shitet ambjent komercial, bar-kafe. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te nde...

//do something