Super Ambjent me qera tek ne Blv. Deshmoret e Kombit - 760m2

Unfurnished
13,680€ / month

  • Bulevardi Dëshmorët e Kombit
  • 80

Property Description

REFAK08342 - Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, tek godina ''Twin Towers'', ne bulevardin kryesor. Ka akses nga ky bulevard nepermjet hyrjes kryesore te Twin Towers. Ambjenti esht ne katin e dyte, me balle nga rruga dhe fasade xhami te shtrire ne siperfaqje qe mundeson reklamim maksimal dhe vizibilitet te larte. Kjo fasade xhami shume e gjere siguron pamje fantasike nga piramida, kryeministria, e komplet shtrirja e bulevardit me te rendesishem te Shqiperise. Siperfaqja e brendshme eshte 760 metra katrore, te organizuara ne struktura zyrash qe ndahen me mure gipsi dhe fasada xhami, ku ndarjet aktuale te zyrave dhe sistemimii brendshem teknik mund te pesoje e ndryshime sipas kerkeses. Kushtet jane optimale, perfshihen banjo per meshkuj e femra, plotesisht funksionale e te arreduara, 2 ambjente me instalime te gatshme per kuzhina, dhoma teknike e panelit elektrik kryesor me automate (ku ndodhet dhe njesia kondicionimit), dhoma teknike e gjithe sistemeve kundra zjarrit, kamerave, detektoreve etj. ekzistuese ne arredim: Te gjithe dyert (kryesorja, zyrat, banjot etj.), parket i aplikuar ne disa zyra dhe koridore, vazo me lule dekorative. Ka sistemin me te fundit te ngrohjes/ftohjes te aplikuar (sistem lokal I pavarur, ska lidhje me godinen). Ndricimi esht me teknologjite LED te koheve te fundit, shume ekonomik, i fuqishem dhe eficent (spote LED panel, panel 60*60 led etj) Gjithashtu instalimet e kabujve per kamera,detektore zjarri, kabinat e vogla per njesite zjarrfikese etj. jane te vendosura neper tavane dhe mure, e te menaxhueshme nepermjet pikave te kontrollit ne gips. Nje pjese e ndricimit dhe e prizave murale jane te instaluara me linja direkte per njesi UPS. Ka sisteme aksesi me karta tek dyert, dhome kasaforte, sistem anti zjarr, priza dhe ndricim me UPS etj. Ky ambjent mund te ishte mjaft i pershtatshem per banka dhe sherbime te tjera qe kerkojne hapsira te medha sherbimi dhe reklamimi.

Property Details

Total Area 760m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 1
Zone Blv. Deshmoret e Kombit
Street Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Construction Year 2008
Total Building Floors 12

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
1,400€ / month

1,700€ / month

Tek Twin Towers, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 135m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Tek Twin Towers jepet me qira super ambjent per zyra. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne nje qender te mirefillt te orientuar vetem...

//do something