zyre me qera tek inxhinieria e ndertimit - 140m2

Unfurnished
900€ / month

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 4

Property Description

REFAK08243 - Ne rrugen "Muhamet Gjollesha" prane Fakultetit te Inxhinierise jepet ambjent komercial me qira me siperfaqe 140m2. Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e dyte me hyrje me vete me nje fasade te gjate xhami me mundesi hapje me palosje. Ambjenti eshte i investuar mire dhe ka dy tualete te mirepajisura. Duke qene buze rruge kryesore ambjenti mund te perdoret per shume aktivitete bisnesi si sallone nuserie, sallone bukurie,atelie te ndryshme, zyra , lokale, agjensi etj.

Property Details

Total Area 140m2
Status
Withdrawn
Property Type Office
Floor 8
Zone Komuna e Parisit
Street Rruga Muhamet Gjollesha
Construction Year 2000
Total Building Floors 2

Features

Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
800€ / month
Ne Nje Objekt Pas Kompleksit Kika 2, Jepet Ambjent Kome... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80...

For Rent
800€ / month
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shp...

For Rent
1,000€ / month
Ne Zonen Me Te Kerkuar Te Tiranes Jepet Super Apartamen... - 160m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Jepet me Qira Apartamenti Lux 3+1+2, me siperfaqe 160m2 , ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i projektuar dhe ar...