Jepet me qira vile te kodra e diellit - 470m2

Furnished
3,500€ / month

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 6

Property Description

REFAF04527 - Vila eshte 4 kateshe dhe ndodhet në rezidencen me te kerkuar ne Tiranë, Sun Hill Residence. Ka sipërfaqe totale ndertimi 470 m2 . Vila ndodhet ne pozicion te favorshem, ne pjesen e siperme te rezidences dhe ka pamje plotesisht te lire. Ambjenti i brendshem është totalisht i investuar me punime fantastike: parket druri, sistem kondicionimi chiller bashke me nje oxhak fantastik ne sallon, me dritare dopio xham dhe mure me izolim akustik dhe termik, me dhome sauna e shume detaje te tjera qe duhen pare nga afer. Tualetet kane paisje lluksoze nga brandet me te mira ne bote. Kati 0 eshte i organizuar ne sallon + kuzhine te rrethuara nga vetrat xhami e cila i jep ndricim natyral ambjentit dhe nje tualet. Ne katin e 1 gjenden 3 dhomat e gjumit me garderob dhe 1 tualet. Ne katin -1 ndodhen 2 dhoma te tjera, 1 depo, 1 tualet dhe 1 dush. Ne katin -2 ndodhet hapesira e relaksit dhe argetimit brenda viles. Kati eshte i organizuar ne sallon, 1 dhome, 1 tualet dhe sauna. Ne oborrin e jashtem ndodhet nje pishine fantastike e rrethuar nga gjelberim. Vila ka ne hapesiren e saj edhe 2 poste parkimi. Rezidenca Kodra e Diellit ndodhet prane Kopeshtit Botanik dhe Liqenit te Tiranes. Ofrohet administrim dhe siguri 24h. Kompleksi përmban një pishinë të hapur dhe të brendshme, një palestër, shesh lojërash për fëmijë, një bar , restorant farmaci,qender per kafshet etj .Eshte nder Rezidencat me te mira ne Tirane qe ofrojn cilesi dhe komoditet ne stilin e jeteses .Per nje vizite ne prone ktontaktoni Tani!

Property Details

Total Area 470m2
Status
Withdrawn
Property Type Villa
Floor 4
Zone Kodra e Diellit
Street Rruga Kodra e Diellit
Construction Year 2015
Total Building Floors 4

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties