Jepet me qira apartament fantastik 3 + 1 - 150m2

Furnished
500€ / month

  • Rruga Perlat Rexhepi
  • 2
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAD23509 - Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Garda! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i cili eshte teper cilsor, i mireadministruar, me ashensor dhe me hyrje nga rruga kryesore. Mobilimi i apartamentit eshte nje mobilim mese normal me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner ne cdo dhome. Apartamenti organizohet ne: 1 living room me dalje ne ballkon, i cili ka te bashkangjitur dhe kuzhinen, 3 dhoma matrimoniale, 2 tualete njeri prej te cilave me dritare, dhe 2 ballkone teper relaksuese me pamje nga Veriu. Orientimi i apartamentit eshte nga Veriu. Siperfaqa e apartamentit eshte 150 m2 cka do te thote se apartamenti zoteron hapesira te bollshme. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te kerkuara pasi te ofron shume komoditet dhe lehtesira per nje jete sa me te rehatshme. Ne zone keni mundesi parkimi kundrejt pageses ekstra.

Property Details

Total Area 150m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 3+1
Floor 8
Zone Garda
Street Rruga Perlat Rexhepi
Construction Year 2000
Total Building Floors 12

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
600€ / month
Tek Garda, Jepet Me Qira Apartament 3+1 - 164m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i mireadministruar i pajisur me ashensor, i arreduar ne menyre mjafte kom...

For Rent
500€ / month
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
UET - Rruga Sali Butka

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” jepet me qira super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamen...

For Rent
450€ / month

500€ / month

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

//do something