Jepet Me Qira Zyre Fantastik 2+1+2 Tek Hotel Hilton! - 82m2

Unfurnished
650€ / month

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 80

Property Description

REFAD231190 - Jepet me qira zyre fantastik 2+1+2 tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 8 te nje pallati te ri 8 katesh te mireadministruar, me siperfaqe 82 m2 dhe orientim nga Lindja. Ambienti organzovet ne: sallon me hapsire optimale dhe me dalje ne ballkon, 2 ambiente te tjera ku njera prej te cilave ka dhe tualet privat, dhe 1 tualet i pergjithshem. Ambienti eshte i investuar shume mire ku mund te permendim: parket cilesor, termoizolim, izolim akustik me vetrata tripleks me gaz, 3 kondicionere portative nga nje per cdo ambient. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nder zonat me te preferuara per zyra pasi ofron shume lehtesira si psh: menza, bare, komplekse pallatesh rreth saj, banka etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties.

Property Details

Total Area 82m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 8
Zone Kompleksi Delijorgji
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 2011
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
700€ / month
Jepet Me Qira Zyre Fantastike Tek Hotel Hilton! - 97m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira zyre fantastike tek Hotel Hilton ose prane kompleksit Delijorgji, ne katin e 5 te nje pallati te ri shume cilesor, 8 katesh te pajisur m...

For Rent
500€ / month
EXCLUSIVE
Te Kompleksi Delijorgji Jepet Me Qira Ambient Per Zyra... - 100m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, te Kompleksit Delijorgji, jepet me qira ambient per zyra ne katin 7 te nje pallati 8 katesh, te pajisur me ashensor dhe te miread...

For Rent
650€ / month
RENTED
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

//do something