Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Super Dyqan Me Qira ! - 57m2

Unfurnished
600€ / month

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 107

Property Description

REFA01582 - Shop for rent at Dinamo Studio! The store is restored and is in perfect condition for any kind of activity. The fact that it is located on the side of the road gives you the opportunity to use it as Pharmacy, Exchange, Silver, etc. If you are thinking of expanding your current business, don't miss this opportunity, even if you are thinking of starting a new business, this is the right store. For more information or a visit to the property contact us at +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 57m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Stadiumi Dinamo
Street Rruga Sulejman Delvina
Construction Year 2010
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Not furnished Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
600€ / month

1,000€ / month

Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

For Rent
850€ / month

1,000€ / month

Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambjent komercial. Amjenti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja e...

For Rent
900€ / month
Ambjent Komercial Direkt Ne Rruge Kryesore - 180m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje nga rruga kry...

//do something