Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Verande, Me Cmim Okazion!! - 153m2

Furnished
125,000€

  • Rruga Babë Rexha
  • 88

Property Description

REFA01013 - Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si pjese integrale e apartamentit. Apartamenti nodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me orientim jug-lindjen. Vendodhja, kati i apartamentit si dhe strukturimi funksional i tre kateve te para te nderteses, krijon mundesi ideale per ta investuar qofte edhe per zyra ose ambjent komercial . Apartamenti strukturohet ne sallon ndenje plus kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe veranda tejet e madhe e cila pervec pamjes fantastike, eshte pjese integrale e gjithe ambjentit te brendshem, gje qe prap krijon mundesine e shfrytezimit maksimal, neqoftese apartamenti do te sherbeje si mundesi investimi . Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor

Property Details

Total Area 153m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Rr. e Kavajes
Street Rruga Babë Rexha
Construction Year 2010
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Veranda Elevator

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
120,000€
Vile Me Çmim Apartamenti Tek Globe, Vetem 465 Euro/m2 - 290m2
Rr. e Kavajes - Rruga Deshmoret e Fekenit

Vila ndodhet pas qendres Globe dhe eshte e organizuar ne: kati 0 ka 80 m2 hapesire qe mund te perdoret si punetori ose si garazhd, kati 1 ka 2 dhoma,...

For sale
128,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+... - 116m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri !!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept moder...

For sale
123,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+... - 112m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri !!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept moder...