For Rent
1,200€ / month
EXCLUSIVE
Tek Pazari I Ri Jepet Super Vile Me Qira!! - 160m2
Pazari i Ri - Sheshi Avni Rustemi

Vila for rent in the most wanted part of Tirana at "Pazari Ri". Vila is renovated before 3 years at it has been empty since than because the owners li...

For Rent
900€ / month

1,200€ / month

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Super Vile 2-Kateshe Per... - 240m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Tek 21 Dhjetori, prane Hotel Mondial jepet me qira vile 2-kateshe e investuar per banim. Shkallet e jashtme te cilat te ngjisin ne hollin e katit te...

Tek Vilat Gjermane Jepet Me Qira Super Vile !! - 774m2
Rr. e Elbasanit - Rruga 3 Vëllezërit Kondi 3

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Colombo 2, jepet me qera Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar...

For Rent
2,000€ / month
Rezidenca Long Hill, Super Vile Me Qera !! - 220m2
Long Hill Residence - Rruga Rezervat e Shtetit

Super Vile me qera ne nje nga rezidencat me luksoze dhe me të preferuara per banim “Long Hill Residence”!! Tipologjia e viles eshte ndertim 2 Kate me...

For Rent
2,500€ / month
Tek Kompleksi "colombo 2" Jepet Me Qira Vile Fantastike... - 400m2
TEG - Rruga Vilave

In one of the best Residences in Tirana, at Colombo 2, Fantastic Villas for rent in one of the most attractive areas. If you are looking for peace, re...

For Rent
2,100€ / month
Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Vile Per Banim Ose... - 319m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

On December 21, a three-storey villa with 319m2 of land is for sale. The villa is surrounded by a yard and has parking spaces for 4-6 cars. Each floor...

For Rent
3,000€ / month
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Jepet Me Qera Super Vi... - 491m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, jepet me qera Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke...

For Rent
6,000€ / month
Ne Autostrade Jepet Me Qira, Super Godine Tregtare, Per... - 2200m2
Autostrada Tirane-Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Ne Autostraden Tirane-Durres, Jepet Me Qira Super Godine e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar. Godina eshte e perbere nga 4 kat...

For Rent
4,000€ / month
Ne Kinostudio Jepet Me Qira Godine 5 Kate Me Cmim Okazi... - 2500m2
Kinostudio - Pjetër Dungu

In Kinostudio 5 Floor Building For Rent With Bargain Price! The building is located in a very favorable area as very close to is designed to pass the...

For Rent
2,500€ / month
RENTED
Jepet Me Qira Vile Luksoze Ne Linze - 600m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni...

For Rent
5€ / month
Prane Teg Jepet Me Qira Ambient Komercial Openspace Me... - 4335m2
TEG - Rruga e Elbasanit

Near TEG for rent commercial space with surface 4335 m2 at a price of 5 euros / m2 in a 3 and 5 storey building built in 2019 of which 2 floors are un...

For Rent
500€ / month
RENTED
Pas Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nj... - 154m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen Pjeter Budi Pas Ambasades Amerikane jepet me qira kati i dyte i nje vile me siperfaqe 154 m2. AmbientI organizohet ne nje korridor te bolls...

For Rent
1,850€ / month
Jepet Me Qera Magazine - 1850m2
Kombinat -

Ne zonen e Kombinatit jepet me qira magazine e madhe me siperfaqe 640m2 dhe siperfaqe e tokes ku shtrihet 1850m. Mund te perdoret per magazinime te...

For Rent
3,000€ / month
Jepet Me Qira Super Ambient Komercal Duplex Tek Stadium... - 180m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Jepet me qira super ambient komercal prane stadiumit Qemal Stafa, ne katin 0 te nje pallati 22 katesh dhe me nje administrim te pazakont, siperfaqa to...

//do something