For sale
103,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Bllok! - 35m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje godine 5-kateshe. Investimet ne ambient jane mjaft cileso...

For sale
84,000€

87,000€

EXCLUSIVE
Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion! - 130m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

OKAZION !!! Wilson Square For Sale Business Environment !! The environment is located on the ground floor of the building and is organized on the inte...

For sale
63,000€
Shitet Ambient Komercial Tek Brryli !!! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit ,ne ndertim te Vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh ,me fasade xhami e cila ka mundesi brandimi.A...

For sale
55,000€
Shitet Ambient Buze Rruge, Ideal Per Biznese !! - 42m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne Unaze, prane Harry Fultz, shitet ambjent, ne katin e 2, buze rruges kryesore, mundesi ideale investimi! Ambjenti ka siperfaqe 42.4 m2 neto. Ka fasa...

For sale
75,000€
RESERVED
Okazion!! Shitet Dyqan Rruga E Durresit ! - 86m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Okazion!! Te Rruga e Durresit ne nje zone shume te preferuar per zhvillim biznesi shitet super ambient. Ambienti ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe ndod...

For sale
95,000€

97,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Ambient Komercial, Me Gar... - 46m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori prane supermarket "JOENA" shitet ambient komercial, mundesi shume e mire investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri,...

For sale
240,000€

250,000€

Tek Blv. Zogu I Pare, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! - 72m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Bulevardi Zogu i Pare, ne zonen me dinamike te Tiranes, perball ish stacionit te Trenit ku aktualisht eshte ndertuar dhe Bul...

For sale
300,000€
Ne Astir, Shitet Njesi Tregtare !! - 272m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir ne nje zone shume dinamike dhe me levizje te larte, shitet njesi tregtare per zhvillim biznesi. Ambjenti ndahet ne dy kate dhe eshte i dhene...

For sale
350,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 227m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Zyrat jane prone e nje studio arkitekture dhe jane dizenjuar e mobiluar ne menyre shume elegante. Ato shtrihen ne dy kate; ne katin e pare gjenden 5 a...

For sale
41,000€

42,000€

EXCLUSIVE
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Komerciale Me Cmim Tregu - 42m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne nje nga zonat me dinamike te Tiranes, ne Yzberisht, ne Rrugen 3 Deshmoret, Shitet Ambjent Komercial Per Zyra ose Dyqan! Ambjenti ndodhet ne katin 1...

For sale
125,000€

150,000€

21 Dhjetori, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion !!! - 61m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, 20 m nga rruga "Frederik Shiroka", prane market "Joena" shitet dyqan me cmim okazion. Ambienti eshte nje hapsire e lire prej...

For sale
72,000€
Okazion!! Shitet Dyqan Ne Yzberisht ! - 90m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Okazion!! Ne Yzberisht, Shitet super ambient per zhvillim biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vet...

For sale
320,000€

350,000€

Prane Viles Gold, Shitet Super Ambient Komercial Open S... - 163m2
9 kateshet - Rruga e Dibrës

On Dibra street, near Gold villas FOR SALE super Ambient Open Space suitable for a variety of businesses. The environment is located on the 2nd floor...

For sale
185,000€

210,000€

Prane Pazarit Te Ri Shitet Ambient Duplex Me Cmim Okazi... - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Shitet ambient duplex i pershtatshem per zyra kontabiliteti, web design, call center, avokatie, administrimi, parukeri, qender estetike, klinike, loka...

For sale
149,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Ambient Komercial Ideal Per Inve... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, prane konvikteve te Inxhinierise shitet ambient komercial ideal per investim. Ambienti me siperfaqe 80 m2 ndodhet ne katin zero te nj...

For sale
200,000€
Okazion!!! Shitet Ambient Biznesi, Prane Shkolles Se Ba... - 340m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Niko Avrami

Okazion!! Shitet Ambient Komercial i Kategorise Bar-Kafe , ne Rrugen e Dibres prane Shkolles se Bashkuar. Ambienti ka nje siperfaqe prej 238 m/2 dhe s...

For sale
85,000€

99,000€

EXCLUSIVE
Shitet Dyqan Tek Kafe Flora Ne Qender Te Tiranes! - 35m2
Qender - Rruga Mine Peza

Shitet Dyqan buze rruges "Mine Peza" 50 meter larg kafe Flores. Ambjenti aktualisht eshte i lene me nje qera simbolike 250 euro. Ambjenti i pershtatsh...

For sale
170,000€
Prane Blv. Bajram Curri, Shitet Ambjent Komercial ! - 160m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Isuf Elezi

Prane Blv. Bajram Curri, ne fillim te rruges Isuf Elezi, shitet Ambjent (gjysem bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto...

For sale
127,000€

130,000€

Ne Rrugen E Durresit, Shitet Dyqan Buze Rruge, Mundesi... - 47m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

In Durres Street, along the main road, a shop with an area of ​​47 m / 2 is for sale. It is really a very good investment opportunity, taking into acc...

For sale
85,000€

87,000€

Tek Galeria, Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Njesi Bizn... - 60m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Qendra Tregtare Galeria, ne Rrugen e Barrrikadave, shitet njesi biznesi me siperfaqe 60 m/2 dhe cmim okazion. Njesia ndodhet ne katin e 2 te qendr...

For sale
395,000€
EXCLUSIVE
Shitet Dyqan Duplex Tek Garda Me Cmim Okazion ! - 132m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Shitet Dyqan tek Grada ne rrugen "Lidhja E Prizrenit" me cmim okazion. Dyqani eshte ne kendin e pallatit me mundesi brandimi pasi ka rreth 40 meter fa...

For sale
250,000€

325,000€

Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazion ! - 163m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

With a bargain price! In one of the most dynamic areas in Tirana, December 21, near the Faculty of Engineering, a business environment is for sale OR...

For sale
130,000€

145,000€

Ne Zonen Me Cool Te Qytetit, Ne Bllok, Buze Bulevardit... - 13m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne zonen me cool te qytetit, ne Bllok, buze Bulevardit Bajram Curri, shitet Dyqan, ne katin zero, me siperfaqe neto 12.5 m2 per cdo lloj Biznesi. Ambj...

For sale
159,000€
RESERVED
Rruga Myslym Shyri, Shitet Zyre - 53m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...

For sale
230,000€
EXCLUSIVE
Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetri Perfekte Me... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda . Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambjente...

For sale
399,000€

600,000€

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion - 318m2
Yzberisht - Rruga Ëngjëll Mashi

Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1250 Euro/m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r...

For sale
77,000€
Shitet Ambjent Komercial Per Investim - 48m2
Don Bosko - Rruga Demir Progri

Ne zonen e Don Boskos tek rruga "Demir Progri" shitet ambient komercial me siperfaqe bruto 54m2 dhe neto 48 m2 i. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje p...

For sale
45,000€

76,000€

SOLD
Okazion !!! Rr. Mine Peza, Shitet Ambjent Komercial ! - 75m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

On Mine Peza Street, commercial space for sale on the 0th floor of a very well managed building opposite the Harry Fultz school. The environment is di...

For sale
93,000€

103,000€

EXCLUSIVE
Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komerci... - 39m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit pranë Kompleksit Kika 2, Shitet Ambjent Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 38.5 m2 aktualisht ne gjendje pun...

For sale
40,000€
Tirana Golden Park, Shitet Dyqan, Okazion Per Investim... - 35m2
Yzberisht - Rruga Bedri Karapici

Prane Fabrikes se Birres, te Kompleksi Tirana Golden Park, shitet ambient ne katin 0 te nje ndertim i vitit 2020. Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat...

For sale
62,000€
Tirana Golden Park, Shitet Dyqan, Okazion Per Investim... - 54m2
Yzberisht - Rruga Bedri Karapici

Prane Fabrikes se Birres, te Kompleksi Tirana Golden Park, shitet ambient ne katin 0 te nje ndertim i vitit 2020. Ambjenti ndodhet ne nje nder zonat m...

For sale
412,000€
Okazion Per Inverstim!! Shitet Ambient Komercial Buze R... - 95m2
Brryli - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Rruga Hoxha Tahsim, Prane Unazes, shitet ambjent komercal, ne katin 0, buze rruges kryesore, mundesi ideale investimi! Ambjenti ka siperfaqe 95 m2,...

For sale
107,000€
Shitet Ambient Komercial Buze Rruge, Ideal Per Investim... - 29m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne Unaze, prane Stacionit te Trenit, shitet ambjent komercal, ne katin 0, buze rruges kryesore, mundesi ideale investimi! Ambjenti ndodhet ne nje nder...

For sale
103,000€
Shitet Njesi Ideale Per Investim !! - 28m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Shitet Njesi Ideale Per Investim Ne Qender Te Tiranes! Njesia ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar i cili funksionon si qen...

For sale
65,000€

75,000€

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Ambient Biznesi - 50m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Ne rrugen Fortuzi , shitet ambient komercial i pershtashem per zyra noteriale dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. Dyqani ka nje siperfaqe prej 50m2 n...

For sale
199,000€
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Inv... - 45m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Mundesi shume e mire investimi ne zonen e preferuar te stadiumit Dinamo. Ne rruge kryesore shitet ambjet komercial me mundesi te shumta shfrytezimi si...

For sale
45,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Njesi Me Siperfaqe 47M2!! - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

On Dritan Hoxha Street, Unit with For Sale, 47m2, for sale. The environment is located on the 2nd floor of an 11-storey building on the main road. Fit...

For sale
150,000€

150,000€

SOLD
Tek Hipoteka Shitet Zyre Me Kthim Investimi 14 Vjecar - 110m2
Hipoteka - Rruga Panorama

For sale
124,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazin (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siper...

For sale
205,000€

230,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Ambjent-Lokal Buze Rruge - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rrugen Hamdi Garunja, shitet Ambjent-Njesi me cmim Tregu, me siperfaqe totale 110 m2. Ambjenti ndodhen ne katin zero te nje pal...

For sale
104,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Ambient Biznesi Per Cdo Ll... - 52m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

In the Paris Commune, a room is for sale on the 0th floor of an 8-storey building, built in 2004. The room is an open space with a glass facade, which...

For sale
82,300€
Tek Rruga Kavajes Shitet Dyqan Pranë Rrugës Kryesore!!! - 24m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

On Kavaja street, a room for sale on the 0th floor of an 8-storey building, built in 2015. The room is an open space with a glass facade, which has th...

For sale
69,000€

90,000€

Ambient Komercial Per Shitje Tek Spitali Nene Tereza... - 60m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne rrugen Kongresi i Manastirit, shitet ambjent komercial ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Ambjenti eshte i opensapace me 1 tualet dhe fasade n...

For sale
90,000€
Te Rruga Bardhyl, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazio... - 99m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Bardhyl Street, near Pediatrics, business premises for sale at a bargain price. The room is located on the 0th floor of a 7-storey building built in 2...

For sale
93,000€

103,000€

Prane Sheshit Wilson, Shitet Ambjent Komercial, Mundesi... - 31m2
Sheshi Wilson - Rruga Zef Jubani

Prane "Sheshit Wilson", shitet ambient komercial si mundesi investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me pozicionim mjaft te mire,...

For sale
99,000€

110,000€

Tek Nobis, Shitet Dyqan !!! - 45m2
Nobis - Rruga Sami Frashëri

Tek ArTurbina, ne rrugen Sami Frasheri, afer me rrugen kryesore, Shitet Ambjent Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 40 m2 (neto) dhe aktualisht është i nda...

For sale
47,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Ambient Komercial !!! - 25m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

In Myslym Shyri street, a room for sale on the 0th floor of a 5-storey building, built in 2000. The room is an open space with a glass facade, which h...

For sale
120,000€
Tek Shkolla "petro Nini Luarasi" Shitet Ambjent Komerci... - 45m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Commercial space for sale at the "Petro Nini Luarasi" School, on the ground floor of a four-storey building from 2010. The space is suitable for a var...

For sale
200,000€

218,000€

Tek Shkolla Baletit Shitet Ambient Komercial Openspace... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Near the Ballet school, in Petro Nini Luarasi street, commercial space for sale on the ground floor with a surface of 70 m2. It is currently able to w...

For sale
43,000€
Tek Kompleksi Kontakt Shitet Ambient Komercial I Përsht... - 32m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Near, Contact Complex Commercial Environment For Sale, Ideal Investment Opportunity. The store is located on the 0th floor of a new complex with high...

For sale
490,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Rrugen Ibrahim Rugova !!! - 143m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

In Ibrahim Rrugova street for sale a business premises with an area of ​​143 m2 on the 1st floor of a 5-storey building. The environment consists of 3...

For sale
260,000€
Prane Vesa Center Shitet Ambient Me Çmim Okazion!! - 200m2
Libri universitar - Rruga Abdyl Frashëri

Okazion!! Prane Vesa Center Shitet Super Ambient zyra 200 m2 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

//do something