For Rent
250€ / month
Prane Drejtorise Se Policise, Jepet Zyre Me Qira! - 32m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Jepet me Qira Zyre Prane Drejtorise se Policise! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi me fasade te madhe xhami nga rruga kryesore, k...

For Rent
300€ / month
Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Brryli !! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit ,ne ndertim te Vitit 2020 jepet me qira ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi...

For Rent
1,500€ / month

1,600€ / month

Ne Qender Jepet Zyre Me Qira Me Pamje Fantastike ! - 163m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Interenacional, ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira me pamje fantastike . Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zy...

For Rent
765€ / month
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

For Rent
450€ / month
Ne Myslym Shyr, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! - 77m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyri jepet ambient 77 m2 me qira. Ambienti eshte totalisht openspace por mund te krijohet nje zyre private ne pjesen fundore te tij, ka edh...

For Rent
250€ / month
Prane Qendres Qatar, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra - 20m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu i Zi, Prane Qendres Qatar Jepet Ambient me Qira per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 13 katesh te mireadministrua...

For Rent
300€ / month
Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit, Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2,...

For Rent
850€ / month

950€ / month

EXCLUSIVE
Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Laprake Te Pro Credit Bank Jepet Me Qira Zyre Open Space 186 m2!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy k...

For Rent
300€ / month
Ne Astir, Jepet Ambient Komercial Me Qira!! - 72m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, mbrapa pallatit te Conadit, jepet me qera ambient ne zone te mire. Ambienti eshte ne katin 2 te nje pallati dhe organizohet ne nje ambient...

For Rent
250€ / month
Jepet Zyre Me Qira E Mobiluar Tek Drejtoria E Policise! - 30m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Tek Drejtoria e Policise, ne nje pallat te ri, jepet ambient zyre me qira. Ambienti eshte openspace i mobiluar dhe nje tualet. Orientimi krijon krijo...

For Rent
250€ / month
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Zyre Per Cdo Ll... - 30m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira super zyre. Zyra ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri dhe organizohet nje dhome dhe nje tualet . Zyra ka...

For Rent
300€ / month
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Zyre Per Cdo Ll... - 45m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira super zyre. Zyra ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri dhe organizohet nje dhome dhe nje tualet . Zyra ka su...

For Rent
660€ / month
RENTED
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 55m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

For Rent
1,250€ / month
RENTED
Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me Qira Dyqan, Per Cdo L... - 102m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Ne Kompleksin Square 21, ndertim i sapo perfunduar me infrastruture moderne, bashkohore, jepet me qira Dyqan i shfrytezueshem per cdo lloj aktiviteti....

For Rent
1,000€ / month
Perballe Qsut, Jepet Ambienti Komercial Me Qira!!! - 138m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Perballe QSUT, jepet me qira super ambient per zhvillim biznesi. Ambienti ka nje siperfaqe prej 138 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vete...

For Rent
3,250€ / month
Tek Plaza, Jepet Super Ambienti Komercial Me Qira!!! - 251m2
Qender - Shëtitorja Murat Toptani

Prane Plazes, ne nje pallat te me sistem sigurie, jepet super ambient komercial me qira. Ambienti organizohet ne openspace, 2 zyra te vecuara dhe 2 tu...

For Rent
210€ / month
Qytet Studenti, Jepet Ambienti Me Qira !!! - 20m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Tek rruga " Pjeter Budi", jepet me qira ambienti i pershtatshem per te zhvilluar biznesin tuaj. Ambienti ka nje siperfaqe prej 20 m2 dhe eshte i ndare...

For Rent
250€ / month
Ne Yzberisht, Jepet Ambient Komercial Me Qira!!! - 90m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, jepet me qira super ambient. Ambienti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vetem per ambiente biznesi...

For Rent
250€ / month

300€ / month

Tek Selvia, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra - 50m2
Selvia - Rruga Siri Kodra

Tek Selvia jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te orientuar vetem per zyra biznes...

For Rent
300€ / month
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 28m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 28 m2. Ambjenti ka 1 tualet. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitet...

For Rent
400€ / month
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 60m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 60m2. Ambjenti ka 1 tualet. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitete t...

For Rent
600€ / month
Tek Spitali Amerikan 3, Jepet Ambient Komercial Me Qira... - 99m2
Misto Mame - Rruga Bedri Karapici

Tek Spitali Amerikan 3, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 99m2. Ambjenti ka 1 tualet. Prona ndodhet ne nje zone te preferuar per aktivitete t...

For Rent
200€ / month
Tek Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshe... - 35m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres, Prane Hotel Victoria, jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ka nje siperfaqe prej 35 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore te...

For Rent
850€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per Bizn... - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Ne Bllok, jepet me qira zyre me super vendodhje. Zyra ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati me 4 kate dhe organizohet ne 3 zyra, 2 ballkone dhe 1...

For Rent
500€ / month
Tek Kryqezimi I Komunes Te Parisit, Jepet Me Qira Bar-K... - 40m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Jepet me qira ambient komercial prane kryqezimit te Komunes se Parisit. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40 m/2 dhe strukturohet ne 2 salla te hapura te...

For Rent
2,000€ / month
Pranë Vesa Center, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Sapo... - 150m2
Libri universitar - Rruga Abdyl Frashëri

Prane Vesa Centere, ne nje pallat te ri me sistem sigurie, jepet super ambient komercial me qira. Ambienti organizohet ne openspace, 2 zyra te vecuara...

For Rent
2,000€ / month
Mbi Shkollen E Baletit Jepet Me Qira Super Ambient Kome... - 163m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

At the Electric Market, on Petro Nini Luarasi Street, a super commercially complete business environment is for rent. The environment is located on th...

For Rent
950€ / month

1,200€ / month

Qender Jepet Ambient Zyrash Me Qira! - 150m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Interenacional, ne nje pallat te ri, jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash, kuzhine te kompl...

For Rent
650€ / month

1,000€ / month

Qender, Jepet Ambient Zyre Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Interenacional, ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash , kuzhine te kom...

For Rent
1,000€ / month
Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambjent komercial. Amjenti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja e...

For Rent
1,200€ / month
Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Ne Bllok! - 146m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me Qira per zyre, Apartament 4+1, i konvertuar ne 3+1, ne zemer te Tiranes, ne zonen e Bllokut, ne nje pallat te mire administruar dhe me punime...

For Rent
350€ / month
Jepet Me Qira Zyre Prane Stadiumit Qemal Stafa! - 78m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

On "Dervish Hima" street at Qemal Stafa Stadium, an office is for rent. The area in which it is located has numerous and accessible facilities on foot...

For Rent
1,000€ / month
Mbrapa Maternitetit Te Ri, Jepet Ambienti I Pershtatshe... - 140m2
Brryli - Rruga Nazmi Rushiti

Tek Materniteti i Ri, ne rrugen "Nazmi Rrushiti", jepet me qira ambienti komercial per te zhvilluar biznesin tuaj. Ambienti ndodhet ne rrugen "Lidhja...

For Rent
900€ / month

1,200€ / month

Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

For Rent
400€ / month

600€ / month

Ne Bulevardin Zogu I Jepet Me Qira Apartament 4+1 I Per... - 155m2
Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

On Zogu I Boulevard, a business apartment for rent with perfect layout, with an area of ​​155m2, on the 10th floor of a new well-managed building with...

For Rent
2,500€ / month
Tek Garda Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space !!... - 300m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda e Republikes ne rrugen "Lidhja e Prizrenit" jepet me qira ambient komercial Open Space buze rruges kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe total...

For Rent
700€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra, Plus Nje Post... - 115m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Ne Bllok, jepet me qira zyre me super vendodhje. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi me 5 kate dhe me hyrje te dedikuar. Organizohet ne 4 ambien...

For Rent
250€ / month
Jepet Dyqan Me Qira Ne Zone Te Mire ! - 35m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Tek Pazari i Ri, mbrapa pallatit te telebingos, jepet me qera ambient ne zone te mire. Ambienti eshte ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizo...

For Rent
2,500€ / month
Jepet Me Qira Ambient Biznesi "fast Food " Me Klientel... - 75m2
Qender - Rruga 28 Nëntori

Ne qender, jepet me qira ambjent komercial "Fast Food" me klientele disa vjecae, ne gjendje funksionale pune. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i...

For Rent
600€ / month

650€ / month

Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Inve... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Wilson Square For Rent Ambient 106 m2, with a fantastic location. The apartment is located on the second floor by the main road, organized in the corr...

For Rent
1,700€ / month
Prane Ish Ekspozites, Jepet Me Qera Bar-Restorant - 175m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Jorga

Ndermjet Ish Ekspozites dhe Myslym Shyrit, jepet me qira ambjent komercial i kategorise Bar-Restorant, ne gjendje funksionale. I gjithe ambjenti eshte...

For Rent
1,200€ / month
Okazion!! Ambient Komercial Me Qira Buzë Rrugës Kryeso... - 220m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

In Durres Street, the main entrance to the city of Tirana, a roadside shop is for rent. The environment is organized on 2 floors with views and direct...

For Rent
800€ / month

1,200€ / month

RENTED
Etc, Apartament 2+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 132m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne zemer te Tiranes, jepet me Qira Apartament 2+1+2 bosh ideal per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje prej ndertesave me te preferuara ne...

For Rent
500€ / month
Jepet Me Qira Super Ambient Komercial+ Garazh, Mundesi... - 46m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane "21 Dhjetorit", jepet me qira ambient komercial si mundesi investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, me pozicionim mjaft te m...

For Rent
250€ / month
Jepet Dyqan/zyre Me Qera Prane Tregut Ҫam - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, prane tregut Ҫam jepet me qera dyqan 20m². Dyqani ndodhet ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Ka dy ane fasade xhami. Eshte i...

For Rent
800€ / month
Kompleksi Panorama Jepet Super Ambient Me Qira Për Cdo... - 130m2
Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Ne kompleksin 'PANORAMA', prane Stacionit te Trenit dhe Zogut te Zi, jepet me qira ambient per zyre me siperfaqe 117 m2 netto dhe lartesi 3.4m. Ambien...

For Rent
1,400€ / month
Okazion Per Inverstim!! Jepet Me Qera Ambient Komercial... - 95m2
Brryli - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Rruga Hoxha Tahsim, Prane Unazes, jepet me qera ambjent komercal, ne katin 0, buze rruges kryesore, mundesi ideale investimi! Ambjenti ka siperfaqe...

For Rent
2,000€ / month
Në Myslym Shyri Jepet Super Zyre Me Qira Për Cdo Aktivi... - 260m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen "Sami Frasheri " prane Drejtorise se Policise jepet me qira zyre 260 m2 netto ne nje pallat te mireadministruar. Ambienti eshte i sapoinves...

For Rent
920€ / month

1,100€ / month

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 92m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri for rent apartment 2+ 1 + 2 bathrooms and 2 balconies on the 4th floor of the building built in 2018 with 2 elevators. The apartm...

For Rent
1,300€ / month

1,500€ / month

Prane Air Albania Stadium, Jepet Me Qira Ambient Komerc... - 171m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Sheh Ahmet Pazari

Near the Air Albania Stadium, a super business environment is suitable for rent. The environment is located on the 2nd technical floor, of a new 9-sto...

For Rent
400€ / month
Don Bosko, Jepet Dyqan Me Qira! - 50m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet me Qira Ambjent Komercial i organizuar ne formen e nje Duplexi. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, te mireadminist...

For Rent
600€ / month
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 70 M2 Me Qir... - 70m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 2ambiente zyrash,1...

//do something