For sale
180,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Duplex, Me Cmim Okaz... - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, Shitet Super Duplex, Me Cmim Okazional Per Zonen. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me c...

For sale
175,000€
Tek Komuna E Parisit Shitet Super Apartament 2+1+Verand... - 174m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit Shitet Super Apartament 2+1+Verande. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne Tirane, ku mund te gje...

For sale
215,000€
Sheshi Wilson, Shitet Duplex Me Super Vendodhje - 167m2
Sheshi Wilson - Rruga Moskat

Wilson Square, duplex apartment for sale with super location. The apartment is organized in duplex form, located on the 4th and 5th floor of an existi...

For sale
91,000€

113,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Dr... - 113m2
Kodra e Diellit - Rruga Xhon Kenedi

Shitet Apartament 2+1 Ne Zonen e Kodres se Diellit. Apartamenti ka siperfaqe prej 113 m2, ku 80 m2 jane siperfaqe e brendshme, 23 m2 verande dhe pjesa...

For sale
80,000€
EXCLUSIVE
Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 1+1 Me Orient... - 89m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

At Dritan Hoxha Street, 2 bedroom apartment for sale with more light. The apartment is located on the 9th technical floor of a 10-storey building. It...

For sale
91,000€
Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Fantas... - 104m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1 me orientim dhe strukture mjaft te mire. Apartamenti ka strukturë shumë të rregullt me Sipërfaqe 104 m/2. Eshte i...

For sale
135,000€

147,000€

Tek Hipoteka Shitet Super Apartament 2+1, Teresisht I I... - 135m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Shitet Super Apartament 2+1+2 me hapsira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 10 katësh i ndërtuar me cilësi të lartë në vit...

For sale
129,000€

138,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 1+1+Garazh I Perfshir... - 79m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

One bedroom apartment for sale in the area of ​​Myslym Shyri, one of the most sought after areas in Tirana, due to the high development of the area. T...

For sale
54,000€
Garden Residence Turdiu, Okazion Shitet Apartament 1+1... - 63m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 1+1 .Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks residencial i...

For sale
65,500€
EXCLUSIVE
Garden Residence Turdiu, Okazion Shitet Apartament 1+1... - 77m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu",Kulla D e paperfunduar, Shitet Super Apartament 1+1 me cmim okazion !!! Garden Residen...

For sale
155,000€

167,000€

Ne Qender, Shitet Apartament Fantastik 3+1! - 142m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender, perball Gjimnazit Sami Frasheri, shitet super apartament 3+1+2 tualete, me siperfaqe 142 m/2 , ne katin e dyte te nje pallati kater katesh....

For sale
75,000€
Tv Klan, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar - 105m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Tv Klan, 2 bedroom apartment for sale, totally invested. The apartment is located on the 4th floor of a well-managed building with elevator and is org...

For sale
59,000€

63,000€

Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 - 71m2
Ali Demi - Rruga Zhegu

Shume prane fushave te Ali Demit shitet apartament 1+1 i mobiluar me shume shije. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme se bashku me...

For sale
110,000€
Tek Condor Center, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira T... - 114m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

2 + 1 + 2 apartment for sale in Kavaja Street, near Condor Center, with spacious space. The apartment is located on the side of the main road. The bui...

For sale
300€
Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo I... - 62m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Kodra e Diellit, 1 bedroom apartment for rent, newly invested. The apartment is located on the 1st floor of a new building and is organized in a livin...

For sale
140,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Sh... - 116m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

2 + 1 + 2 apartment for sale in the area of Dry Lake. The apartment is located on the main road. The building in which this apartment is located is a...

For sale
110,000€
Prane Liqenit, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! - 82m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

For sale near the Artificial Lake of Tirana, in Margarita Tutulani street, 2 + 1 apartment, totally invested. The apartment is located on the 5th floo...

For sale
75,000€
SOLD
Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion!! - 134m2
Astir - Rruga Anton Pashku

Ne Astir shitet apartament 3+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me 7 kate te ndertuar ne vitin 2010 dhe organizohet...

For sale
103,000€
SOLD
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 114m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone...

For sale
79,000€
SOLD
Ne Fresk Shitet Super Apartament 2+1 - 128m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Rrugen Muhamet Deliu, ne Fresk Shitet Super Apartament 2+1 me siperfaqe 128 m2, totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe plote shije. Apartament...

For sale
130,000€
SOLD
Shitet Super Apartament Prane Kompleksit Kika 2 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Shitet super apartament 2+1 pane kompleksit Kika 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i cili eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe m...

For sale
130,000€
EXCLUSIVE
Prane Selvise, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite! - 110m2
Selvia - Rruga Siri Kodra

Fantastic 2 + 1 Apartment for sale near the Center of Tirana in "Siri Kodra" street. The apartment has a perfect structure and high quality investment...

For sale
120,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

For sale
73,000€

78,000€

Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

//do something