For sale
83,000€

85,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt! - 102m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Super apartment 2 + 1 + 2 for sale in Ali Dem area! The apartment is located on the 5th floor of a new 6-storey building and has a total area of 102 m...

For sale
78,000€
Tek Fresku Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Investua... - 92m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Bar Deus shitet apartament 2+1+2 tualete totalisht i investuar. Apartammenti ndodhet ne katin e 4-te te nj...

For sale
86,000€

88,000€

Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !! - 100m2
Unaza e Re - Rruga Dhaskal Todri

Ne zonen e Unazes se Re prane bar Artistit shitet 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne nje koridor me njerin tualet, kalohet ne h...

For sale
82,000€
Prane Oxhakut Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion !... - 107m2
Oxhaku - Rruga Zihni Sako

Prane Oxhakut Shitet Apartament 2+1+2 me cmim okazion! Apartamneti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe me ashensor...

For sale
69,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht I Mobilua... - 73m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane KIshes Katolike shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar. Apartamenti me siperfaqe 73 m2 bruto dhe 65 m2 neto ndodhet ne katin e...

For sale
159,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 2+1 Me Pamj... - 118m2
Liqeni Artificial - Rruga Liqeni i Thate

Mbrapa Liqenit Artificial dhe prane Liqenit te Thate, Shitet Apartament 2+1, me cmim okazion, cmim kleringu. Objekti pritet te behet i banueshem ne pr...

For sale
108,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 +2 I Mobiluar !!! - 110m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

!In Don Bosko, near Market Viva, 2 + 1 + 2 apartment with spacious space for sale. The apartment is located on the 3rd floor of a new building with a...

For sale
110,000€

115,000€

Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

At Rruga Dritan Hoxha For sale a Super Apartment with Quality Furniture 2 + 1. The apartment is located on the 3rd floor of a new building of 2017, eq...

For sale
119,000€
Okazion! Ne Komunen E Parisit, Shitet Apartament 2+1, N... - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, Ne Nje Ndertim Te Vitit 2021, Shitet Apartament 2+1, Me Cmim Okazion Per Zonen dhe kerkesat e tregut. Ndertimi dallohet per puni...

For sale
155,000€

170,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

In a favorite area of ​​Tirana in st. Him Kolli 3 + 1 apartment for sale with very regular structure and spacious spaces with mortgaged area 122m. The...

For sale
103,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mundes... - 75m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament i investuar 1+1, si mundesi mjaft e mire per investim. Kompleksi ku ndodhet apartament...

For sale
83,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Apartament 2+1 Buze Rruges Kryes... - 79m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Tek Pazari i Ri prane Supermarket Spar shitet apartament 2+1 buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe 79 m2 ndodhet ne katin e 4-te te nje pall...

For sale
130,000€
Tek Rruga E Barrikadave Shitet Apartament 2+1+1 Ballkon... - 77m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e "Barrikadave" prane Klinikes "Lindi" shitet apartament 2+1+1 ballkon buze rruges kryesore i pershtatshem per investim. Apartamenti ka nje...

For sale
55,000€
Tek Fresku Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregu... - 73m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Tek Fresku prane Supermarket Spar 2 shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti me siperfaqe 73.6 m2 bruto ,dhe 65 m2 neto ndodhet ne...

For sale
50,500€

53,000€

EXCLUSIVE
Shitet Apartament I Pershtatur Ne 2+1 Me Orientim Perfe... - 57m2
Tirana e Re - Rruga Irfan Tomini

Tek Irfan Tomini shitet apartament 1+1 i pershtaur ne 2+1. Organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi ,1 ballkon d...

For sale
83,000€
Pas Ambasades Amerikane Shitet Me Cmim Okazion Apartame... - 101m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Pas Ambasades Amerikane , Shitet Apartament 1+1 me 2 Verana . Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne ashensor, Apartamenti ka siperf...

For sale
70,000€

72,000€

Tek Liqeni I Thate Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Li... - 55m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni I Thate ne Rrugen "Keti" shitet apartament 1+1 me pamje te lire. Apartamenti ka nje siperfaqe 55 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pall...

For sale
250,000€
Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamje Fantastike!! - 210m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet penthouse me pamje mahnitese nga liqeni artifical dhe nga Tirana. Ky penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh te ndodhur ne zonen...

For sale
165,000€

180,000€

Shitet Apartament 3+1 I Përshtatshem Për Investim !!! - 90m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes prane Sofres Turke shite apartament 3+1 me dy ballkone i pershtatshem per investim. Apartamenti ka nje siperfaqe 90m2 dhe ndodhet...

For sale
128,000€

130,000€

Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 96m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Kinema Agimi shitet apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt .Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 9 kat...

For sale
64,000€
RESERVED
Te Rruga Bardhyl Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar ! - 64m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 totalisht i rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe 64...

For sale
170,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Super Apartament 2+1 I Sapo Inve... - 96m2
Pazari i Ri - Rruga Xhorxhi Martini

Tek Pazari i Ri ne rrugen "Xhorxh Martini" shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 96 m2 dhe 83.5 neto ndodhet ne...

For sale
155,000€

160,000€

Tek Shallvaret, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndod... - 90m2
Blloku - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, ne zonen e Bllokut, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 4 kate dhe organizohet ne 1...

For sale
94,000€
Prane Gjimnazit Partizani Shitet Apartament 2+1 Me Pamj... - 87m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Haxhi Sina

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, midis Shkolles se Kuqe dhe Gjimnazit Partizani, Shitet Apartament 2+1, ne katin e parafundit te nje pallati te...

For sale
123,000€

130,000€

Ne Rrugen E Ali Demit, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

2 + 1 + 2 apartment with garage for sale in Ali Dem. The environment is organized in two rooms: living room together with the kitchen corner with ampl...

For sale
115,000€

117,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 152m2
Astir - Rruga Teodor Keko

In Astir, By the Main Road For Sale Super Apartment 3 + 1 + 2 empty. The apartment is located on the 6th floor of a new and well-managed building and...

For sale
91,000€
Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Fantas... - 104m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Shitet Apartament 2+1 me orientim dhe strukture mjaft te mire. Apartamenti ka strukturë shumë të rregullt me Sipërfaqe 104 m/2. Eshte i...

For sale
119,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2 - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek Rruga Frosina Plaku, Shitet Super Apartament, me sipërfaqe 140 m² dhe organizim 3+1+2 tualete. Apartamenti është në një nga zonat më të mira dhe m...

For sale
117,000€

120,000€

Prane Viva Market Ne Don Bosco Shitet Apartament 3+1 Me... - 142m2
Don Bosko - Don Bosco

Prane ViVa market ne Don bosco shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 142m² dhe orga...

For sale
87,000€

90,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1, Me Verande D... - 150m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Super Aparatament 2+1, Me Verande Dhe Pamje Fantastike! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar...

For sale
120,000€

129,000€

Tek Mine Peza, Shitet Apartament 3+1+2, Me Strukture Dh... - 105m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes, shitet apartament 3+1+2 , me siperfaqe 106 m/2 , ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministrua...

For sale
230,000€
Tek Liqeni I Thate Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamj... - 250m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet penthouse me pamj fantastike nga Liqeni. Penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh te ndodhur ne zonen e Liqenit Te Thate buze ne...

For sale
57,000€
Ne Rrugen Ali Visha Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira T... - 57m2
Rr. Mihal Grameno - Rruga Ali Visha

Ne Rrugen Ali Visha prane shkolles "Osman Myderizi" shitet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Siperfaqja prej 57m2 organizohet ne k...

For sale
73,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Me Totalisht I Investuar !!! - 98m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku prane Anna Market shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 98 m2 totalisht i investuar ne menyre bashkohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4...

For sale
110,000€

115,000€

Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 93m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Te Liqeni Shitet Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te rri me dy ashensor.Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes, kendi i kuzhines me...

For sale
93,000€

96,000€

Shitet Apartament 3+1 Tek "garden Residece Turdiu" Me P... - 110m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt. Garden Residence Turdiu esht...

For sale
138,000€

145,000€

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim... - 125m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga e Elbasanit

Pranë Stadiumit Qemal Stafa, në katin e 2 të një Pallati 6 katësh, Shitet Apartament 2+1 me hapsira të bollshme dhe strukture shumë të rregullt....

For sale
79,000€

84,000€

Ne Fresk, Shitet Apartamet 2+1+2 I Mobiluar !!! - 107m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

In Shefqet Kuka Street, apartment for sale 2 + 1 + 2 toilets and 2 closed balloons on the 3rd floor of a building with elevator, built in 2015. The ap...

For sale
100,000€

103,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1+2 !!! - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndohet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor me 9 kate dhe organizohet ne...

For sale
72,000€

75,000€

EXCLUSIVE
Okazion!!! Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I... - 77m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

OKAZION!!! Te Kopshti Botanik Shitet Apartament 2+1 I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri gjashte katesh, i m...

For sale
152,500€

160,000€

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perf... - 103m2
Qender - Rruga Çerçiz Topulli

Prane Qendres, Ne Rrugen Cerciz Topulli, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p...

For sale
115,000€
Prane Hotel Hilton Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 97m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Hotel Hilton shitet apartament 2+1 me super vendodhje. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nej pallati te mireadministruar me 2 ashensor. Aparta...

For sale
105,000€

115,000€

Shitet Apartament 2+1 Ne Laprake! - 117m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri shume te rregullt ne Rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati t...

For sale
115,000€
Tek Vasil Shanto Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapsire Te... - 142m2
Vasil Shanto - Rruga Ramazan Demneri

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Gjimnazit "Besnik Sykja" shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone me hapsire te bollshme. Apartamenti me siperf...

For sale
70,000€
Ne Laprake Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone Buze Rruges... - 94m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen "Dritan Hoxha" tek kryqzimi i Laprakes shitet apartament 2+1+2 Ballkone buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe bruto 94 m2 dhe 85 m2...

For sale
160,000€
Prane Sheshit Wilson, Shitet Apartament 2+1+2, Me Plani... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Ymer Kurti

Prane Sheshit Wilson, shitet apartament 2+1+2, me planimetri shume te rregullt dhe orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te n...

For sale
99,000€
Shitet Apartament 3+1 I Përshtatshem Për Investim! - 103m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

On December 21, behind the European University, a 3 + 1 apartment for sale with South orientation and totally invested. The apartment is located on th...

For sale
77,000€
Ne Astir Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Të Lirë !!! - 102m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir prane Viles-L shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me pamje te lire dhe hapsire te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te...

For sale
150,000€
Tek Rruga "fortuzi" Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 111m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Tek Rruga "Fortuzi" prane Hotel "Comfort" shitet apartament 3+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 9-te katesh me...

For sale
135,000€

138,000€

Te Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1+2, M... - 114m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Gramoz Pashko

Te Rruga e Elbasanit prane fakultetit ekononomik shitet super apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te m...

For sale
113,000€
RESERVED
Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Jug-Lindje !!! - 123m2
Komuna e Parisit - Rruga Robert Shvarc

Ne Komunen e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Robert Zhvarc, shitet Apartament 2+1+2, ne katin 4-te te nje pallati te ri 5-k...

For sale
72,000€

75,000€

Shitet Apartament 2+1 Prane Tregut Elektrik! - 100m2
Tregu Elektrik - Rruga Mihal Grameno

Shitet apartament 2+1 prane tregut elektrik ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh me ashensor dhe te mireadministruar, me siperfaqe 100 m2 dhe orientim...

//do something