For sale
255,000€
Tek Liqeni Artificial, Shitet Ap 3+1+2 Me Pamje Fantast... - 185m2
Liqeni Artificial - Rruga Llazar Pulluqi

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Liqeni Artificial, e vetmja mushkeri e gjelber e ngelur ne qytet, shitet Apartament 3+1+2, me pamje te mre...

For sale
100,500€
Tek Fiori Di Bosco,shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1 me shume drite . Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku v...

For sale
100,500€
Tek Fiori Di Bosco,shitet Apartament 2+1 Me Shume Drit... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1 me shume drite . Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku v...

For sale
78,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1 ! - 85m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane Viva Market shitet apartament 2+1 . Siperfaqja prej 85 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkohore, pjesa e...

For sale
124,000€
Tek Mozaiku, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Fantast... - 95m2
Mozaiku i Tiranës - 21 Dhjetori

Prane 21 Dhjetori, ne zonen e Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 2+1, me orientim fantastik. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri...

For sale
100,000€
Rruga Ndre Mjeda, Shitet Apartament 2+1 Ne Zone Mjaft T... - 101m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Ndre Mjeda Street, near the Magnet complex, 2 bedroom apartment for sale in a very favorable area. The apartment is located on the 4th floor of a new...

For sale
119,000€
EXCLUSIVE
Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 M... - 120m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake Ne Rrugen Gjergj Legisi, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern! Apartamenti ndodhet ne pallatin me te mire te zones i perfunduar n...

For sale
82,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Verande - 135m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Fresh, 2 bedroom apartment for sale with veranda. The apartment is located on the 1st floor of a new building with elevator and is organized in a livi...

For sale
76,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 99m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe te madhe dhe planimetri perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ne...

For sale
70,000€

75,000€

Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 84m2
Laprake - Rruga Pandi Dardha

Apartment for sale near Lapraka Near Ambulance 2 + 1 Apartment with ample space and plenty of light. The apartment is located on the 3rd floor of an e...

For sale
63,000€
Ne Zonen E Brrylit Shitet Apartament 1+1!! - 63m2
Brryli - Bajram Curri Boulevard

1 + 1 apartment with an area of ​​63m2 is for sale in Bryl area. The apartment is located on the 3rd floor of a 5-storey building. It is organized in...

For sale
65,000€
Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 - 90m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Porcelan, ne rrugen Kongresi i Manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Apar...

For sale
77,000€
RESERVED
Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bollshme - 110m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Astir, near Proper Pizza, 2 bedroom apartment for sale with ample space. The apartment is located on the 4th floor of a new building with elevator and...

For sale
79,000€
Shitet 2+1 Tek Vasil Shanto - 70m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Tek Vasil Shanto shitet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati egzistues totalisht e rikonstruktuar dhe mobiluar me cilesi. Apartamenti orientohet...

For sale
86,500€
Okazion! Tek Garden Rezidence Turdiu, Shitet Apartament... - 110m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe total...

For sale
61,000€

65,000€

Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! - 103m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, prane Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

For sale
130,000€
Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te B... - 124m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

The Municipality of Paris, near Credins Bank, is selling a 2 + 1 apartment with ample space. The apartment is located on the 5th floor of a building w...

For sale
125,000€
Prane Vila Gold, Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te... - 146m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Prane Rruges se Dibres, Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka siper...

For sale
50,000€
Ne Rrugen Pandi Dardha Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar... - 65m2
Laprake - Rruga Pandi Dardha

1 + 1 apartment for sale near Pandi Dardha Street, very close to Kastrati Fuel. The apartment is organized in the hallway that makes the distribution...

For sale
98,000€

101,000€

Prane Shkolles Kuqe, Ne Rrugen Riza Cerova, Shitet Apar... - 101m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles Kuqe, Ne Rrugen Riza Cerova, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri te Rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri...

For sale
80,000€
Prane Bllokut Gintash Shitet Apartament 3+1 Me Shume Dr... - 122m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

3 + 1 + 2 toilet apartment for sale near Gintash Block. The apartment has an area of ​​114m2 net and is located on the 8th floor of a well-managed bui...

For sale
125,000€
Te Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1 - 94m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet super Apartament 2+1 super i investuar me planimetri te regullt, , ne katin e 3- te nje pallati te administruar nga vete...

For sale
95,000€
Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1 Me Super... - 73m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tirana Garden Building, on Kavaja Street, 1 bedroom apartment for sale with super location. The apartment is located on the 4th floor of a new buildin...

For sale
75,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit, ne nje Rezidence te ndertuar vitet e fundit shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pall...

//do something