For Rent
380€ / month

400€ / month

EXCLUSIVE
Tek Kompleksi Vizion Jepet Me Qira Super Apartament 1+1... - 70m2
Don Bosko - Don Bosco

Jepet me qira super Apartament i mobiluar tek Kompleksi Vizion+ bashke me nje post parkimi ne katin -1. Vlera mujore Qirase eshte e diskutueshme. Apar...

For Rent
490€ / month
Jepet Me Qera Apartament 1+1, Te Artubina!! - 52m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Teatrit Artubina ne nje pallat te ri te mire administruar dhe me ashensor, jepet me qera apartament 1+1 i sapo investuar, i mobiluar me shije d...

For Rent
400€ / month

500€ / month

Tek Zogu Zi Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira! - 150m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Tek Zogu i Zi ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre pe...

For Rent
550€ / month

650€ / month

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2, Me Garazh !!! - 116m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Kodra e Diellit ne rrugen Bill Klinton jepet me qira super apartament 3+1+2 +garazh. Apartamenti ka nje siperfaqe 116 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-...

For Rent
290€ / month

300€ / month

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tek 21 Dhjetori!!! - 60m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

One bedroom apartment for rent on December 21 on the fourth floor of a well-managed building. The apartment has a regular square layout and is optimal...

For Rent
250€ / month
Ne Sauk, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 90m2
Sauk - Sauk

Ne Sauk, Jepet me Qira Apartament 2+1 me strukture te rregullt dhe me orientim Jug -Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje Vile 4- kateshe,...

For Rent
300€ / month

400€ / month

Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 200m2
Ambasada Amerikane - Rruga 3 Vëllezërit Kondi

Afer Ambasades Amerikane, ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, jepet me qira apartament 3+1 komod. Apartamenti ka mobilim modern dhe cilesor. Organizohet ne...

For Rent
450€ / month
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Tek Rruga E Elbasa... - 95m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Two bedroom apartment for rent in the most preferred area in Tirana, between Elbasani street and Air Albania Stadium! The apartment is located on the...

For Rent
600€ / month
Te Kodra E Diellit Rezidenca 1, Jepet Me Qira Apartame... - 123m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit jepet m qira super apartment Duplex, 2+1+2 ne katin e 3 te nje pallati te ri, Ap...

For Rent
300€ / month
Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesir... - 80m2
Tregu Elektrik - Rruga Shyqyri Ishmi

Electric Market, near Ali Demi Street, 2 + 1 apartment for rent with ample space. The apartment is located on the 5th floor of an existing 5-storey bu...

For Rent
300€ / month
Fresk, Jepet Me Qira Apartament I Sapo Investuar!! - 72m2
Fresku - Qesarake

Fresk, after the restaurant Qeasaraka, is for rent 1 + 1 apartment invested and not used before. The apartment is located on the 2nd floor of a new 4-...

For Rent
500€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 - 122m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Aartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallati te ri, te pajisur me 2 ashensor dhe i mire-admin...

For Rent
300€ / month
Tek Rruga "siri Kodra", Jepet Me Qira Apartamenti ! - 109m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Rruga Siri Kodra, jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh dhe ka siperfaqe 110 m2...

For Rent
1,400€ / month
Jepet Me Qira Apartamenti 2+1, Totalisht Investuar!!! - 134m2
Komuna e Parisit - Rruga Emin Duraku

Tek Kryqezimi i Komunes se Parisit jepet me qira, super apartament 2+1 i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 4 te nje pallati te ri te...

For Rent
500€ / month
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Persh... - 130m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, i pershtatshem edhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane tek ish...

For Rent
500€ / month
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Pranë Shkolles Se Baleti... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Rruga Petro Nini Luarasi, pranë shkollës se Baletit, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me arredim komod i pershtatshem per familjare....

For Rent
300€ / month
Jepet Me Qira 1+1 Tek Kompleksi Panorama, Tek Hipoteka. - 67m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet me qira apartament 1+1 tek kompleksi panorama me nje siperfaqe 67 m2. Apartamenti ndodhet katin e 9 te nje pallati te ri shume cilesor i paji...

For Rent
700€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te... - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

For Rent
900€ / month
Super Apartament Me Qera 3+1, Me Post Parkimi Tek Delij... - 123m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne kompleksin “Delijorgji” jepet me qera super apartament 3+1 totalisht i mobiluar dhe me organizim perfekt. Apartamenti organizohet ne hapsiren e nde...

For Rent
350€ / month
Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapoinvest... - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Ne Vasil Shanto, Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 68 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te vitit 2005, eshte i organizuar ne...

For Rent
600€ / month
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Duplex Me Super Pamje... - 144m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Jepet me qira duplex me super pamje nga parku i Tiranes. Dupleksi ka modelin e një vile, ku përveç strukturës së brendshme të org...

For Rent
700€ / month
Prane Qendres Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Gar... - 95m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane "Qendres" se Tiranes, jepet me qira super apartament 2+1, me Garazhd, teresisht i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...

For Rent
350€ / month
Jepet Me Qira Per Zyra, Apartament 2+1 , Prane Hilton,... - 116m2
Kompleksi Delijorgji - Bulevardi Gjergj Fishta

Prane Hilton, buze rruges "Bulevardi Gjergj Fishta" jepet me qira per zyra apartament 2+1+2, ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh, te mireadministruar...

For Rent
400€ / month

500€ / month

Ne Qender, Jepet Apartament 2+1 Me Qira!! - 94m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Pas Tirana International Hotel, ne qender te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 11-katesh...

//do something