For Rent
300€ / month
Në Komunën E Parisit Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mob... - 45m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

One bedroom apartment for rent in the Paris Commune on the second floor of a well-managed building. The apartment has a regular square layout and is o...

For Rent
300€ / month
Astir, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Totalisht I Mobilua... - 99m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne zonen e astirit prane bar 2 palmat jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje mobilim shum cilesor dhe bashkekohor...

For Rent
1,300€ / month
Ne Qender, Tek Turdiu Center, Jepet Me Qera Apartament... - 162m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender, tek Turdiu Center jepet me qera apartament 2+1+2, me siperfaqje 162 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon me hapesire te bollshme...

For Rent
350€ / month
Në Myslym Shyr Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar... - 60m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 totalisht i mobiluar me cdo gje bashkohore. Aparta...

For Rent
1,900€ / month
Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre Ose Banim! - 210m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendra...

For Rent
400€ / month

450€ / month

Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investua... - 69m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Te Zogu i Zi Jepet me Qira Apartament 2+1 i sapoinvestuar! Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri e te mirea...

For Rent
1,180€ / month

1,250€ / month

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 118m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri for rent apartment 3 + 1 + 2 bathrooms and 2 balconies on the 4th floor of the building built in 2018 with 2 elevators. The apart...

For Rent
500€ / month
Prane Ring Center, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 85m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Prane Ring Center, Jepet me Qira Apartament 2+1 me investim shume cilesor! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri e te miradministruar...

For Rent
350€ / month
Tek Liqeni I Thate Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobil... - 65m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Te liqeni i thate te rruga PetI jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2 nje pallate te miradministruar me ashensor, Struktura e apartamentit: sall...

For Rent
300€ / month
Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Apartment 2+1 - 94m2
Vasil Shanto - Rruga Vasil Shanto

Ne Vasil Shanto prane keshit jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me hapesire te bollshme, apartamenti organizohet ne nj...

For Rent
400€ / month
Mine Peza, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Super Organi... - 116m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

At Mine Peza, near the Prosecutor's Office, a 3 + 1 apartment for sale with perfect organization. The apartment is located on the 5th floor of a new b...

For Rent
600€ / month
Jepet Me Qira Kati I Pare Ne Vile !!! - 100m2
Medrese - Rruga Thanas Ziko

Ne rrugen Thanas Ziko jepet me qira kati i pare i nje vile me siperfaqe 100 m2 me hyrje te dedikuar.Ambientet jane te oraganizuara si me poshte; Sallo...

For Rent
400€ / month
Tek Vilat Gjermane, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 99m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Vilat Gjermane

Jepet me Qira Apratament 2+1 i sapoinvestuar dhe i pabanuar me pare, prane Vilave Gjermane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te m...

For Rent
700€ / month

800€ / month

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 160m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender te Tiranes, pas 15-katshit jepet me qira super apartament 2+1+Garazhd, ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Apartamenti str...

For Rent
300€ / month
21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar !!! - 60m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Jepet Apartament 1+1 me qira ne rrugen Federik Shiroka ne nje pallat te mirembajtur. Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratike dhe te shfrytezu...

For Rent
350€ / month
EXCLUSIVE
Super Apartament 1+1 Per Qira Tek Kompleksi Vizion + Dh... - 70m2
Don Bosko - Don Bosco

Jepet me qira super apartament i mobiluar tek kompleksi vizion plus bashke me nje post parkimi ne katin -1. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bas...

For Rent
270€ / month
Prane "prokuroria Tiranes " Jepet Apartament 2+1 Me Qir... - 90m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Jepet Apartament 2+1 me qira prane " Prokuroria Tiranes" ne nje pallat te ri te mirembajtur.Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratike dhe te sh...

For Rent
450€ / month
Prane Fakulteti Te Shkencave Te Natyres Jepet Me Qira A... - 100m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Fakulteti te Shkencave te Natyres Jepet Me Qira Apartament 2+1 ne nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne menyr...

For Rent
330€ / month
Prane "prokuroria Tiranes " Jepet Apartament 1+1 Me Qir... - 70m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Jepet Apartament 1+1 me qira prane " Prokuroria Tiranes" ne nje pallat te ri te mirembajtur.Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratike dhe te sh...

For Rent
700€ / month
Në Qendër Jepet Me Qira Ambient Për Zyra !!! - 164m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne qender, prane Galeris ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash , , 2 tualete te kompletuar d...

For Rent
400€ / month
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me 1 Post Parkimi Ne Rru... - 120m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres ne rruge kryesore jepet me qira apartamenti 2+1 bosh me 1 post parkimi te perfshire ne cmim.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje...

For Rent
250€ / month
Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me 1 Post Parkimi Ne Rru... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres ne rruge kryesore jepet me qira apartamenti 1+1 bosh me 1 post parkimi te perfshire ne cmim.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje...

For Rent
250€ / month
EXCLUSIVE
Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Mobiluar!!! - 100m2
Astir - Rruga Stefan Shundi

Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Sapo Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me...

For Rent
500€ / month
Ne Don Bosko Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Sapoinvestu... - 90m2
Don Bosko - Rruga Panorama

Ne zonen e Don Boskos,rruga "Panorama", shume prane ZRPP Tirane, jepet aparment 2+1 me qira i sapoinvestuar. Apartamenti eshte i investuar totalish...

//do something