Find the property you are looking for.

Search
or

New Properties

For Rent
250€ / month
Prane Drejtorise Se Policise, Jepet Zyre Me Qira! - 32m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Jepet me Qira Zyre Prane Drejtorise se Policise! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi me fasade te madhe xhami nga rruga kryesore, k...

For Rent
380€ / month

400€ / month

EXCLUSIVE
Tek Kompleksi Vizion Jepet Me Qira Super Apartament 1+1... - 70m2
Don Bosko - Don Bosco

Jepet me qira super Apartament i mobiluar tek Kompleksi Vizion+ bashke me nje post parkimi ne katin -1. Vlera mujore Qirase eshte e diskutueshme. Apar...

For sale
103,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Bllok! - 35m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje godine 5-kateshe. Investimet ne ambient jane mjaft cileso...

For sale
90,000€
Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar!! - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dhe or...

For sale
75,000€

85,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Kompleksin Rezidencial Mangal... - 90m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne kompleksin Mangalem ne zonen e Ali dem-it Shitet Apartament 2+1 totalish i mobiluar, Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te p...

For sale
133,000€
Në Fillim Të Kodrës Së Diellit, Shitet Apartament 3+1... - 156m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

In the Municipality of Paris, in one of the best areas of Tirana, on Bill Clinton Street, 3 + 1 + 2 Apartment for sale, on the 3rd floor of a new 4-st...

For sale
84,000€

87,000€

EXCLUSIVE
Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion! - 130m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

OKAZION !!! Wilson Square For Sale Business Environment !! The environment is located on the ground floor of the building and is organized on the inte...

For sale
92,000€
EXCLUSIVE
Okazion!!! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! - 120m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

OKAZION!!! Prane Rruges Se Kavajes Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati 9 katesh ne proces...

For sale
93,000€
EXCLUSIVE
Okazion!!! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri Per... - 109m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

OKAZION!!! Prane rruges se Kavajes shitet Apartament 2+1+2 ne ndertim te ri per vetem 850 Euro/m2!!!. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palla...

For sale
79,000€
EXCLUSIVE
Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu, Prane Qsut !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 2 tualete me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020 me 2 ashensor.Apartamenti ndodhet ne katin...

For sale
58,500€
Okazion Klerigu! Prane Qsut, Shitet Apartament 1+1 Me O... - 69m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 1+1,me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik dhe ka organ...

For sale
87,000€

90,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1, Me Verande D... - 150m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Super Aparatament 2+1, Me Verande Dhe Pamje Fantastike! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar...

For sale
81,000€

85,000€

EXCLUSIVE
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Hapësirë Të B... - 115m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek 21 Dhjetori, prane Inxhinierise shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur me 7 kate dhe organizohet...

For sale
57,600€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 89m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri te Rregullt dhe Hapsire te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 9-katesh...

For sale
63,000€
Shitet Ambient Komercial Tek Brryli !!! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit ,ne ndertim te Vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh ,me fasade xhami e cila ka mundesi brandimi.A...

For Rent
300€ / month
Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Brryli !! - 39m2
Brryli - Rruga Arkitekt Sinani

Ne Zonen e Brrylit ,ne ndertim te Vitit 2020 jepet me qira ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh, me fasade xhami e cila te jep mundesi...

For Rent
490€ / month
Jepet Me Qera Apartament 1+1, Te Artubina!! - 52m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Teatrit Artubina ne nje pallat te ri te mire administruar dhe me ashensor, jepet me qera apartament 1+1 i sapo investuar, i mobiluar me shije d...

For Rent
400€ / month

500€ / month

Tek Zogu Zi Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira! - 150m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Tek Zogu i Zi ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre pe...

For Rent
1,500€ / month

1,600€ / month

Ne Qender Jepet Zyre Me Qira Me Pamje Fantastike ! - 163m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Interenacional, ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira me pamje fantastike . Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zy...

For sale
54,000€

55,000€

Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Pe... - 58m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

At Restaurant Durresi, 1 + 1 apartment for sale with perfect orientation and spacious spaces. The apartment is located on the 1st floor of an existing...

For sale
139,500€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 87m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Near the Center For Sale Super Apartment 2 + 1 + 2 With Perfect Plan !!! The apartment is located on the second floor of a new building under construc...

For sale
78,000€
Ish Ekspozita, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfek... - 66m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Former Exhibition, 1 + 1 apartment for sale with perfect orientation and spacious space. The apartment is located on the 5th floor of an existing 5-st...

For sale
62,000€
Prane Rruges Fortuzi, Shitet Apartament 1+1! - 68m2
Rruga Fortuzi - Rruga Prokop Myzeqari

Ne nje zone shume te qete dhe te favorshme, prane qendres se Tiranes, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh...

For sale
71,000€

74,000€

Shitet Apartamenti 2+1+2, Me Verandë Dhe Pamje Fantasti... - 103m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet apartament 2+1+2, ne Misto Mame, zone qe vazhdon te zhvillohet dita dites. Misto Mame tashme eshte nje zone qe ofron te gjitha sherbimet dhe fa...

Looking to sell your property?

Contact now

Blog

You are in safe hands

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet blandit turpis, nec hendrerit tellus. Aenean feugiat, augue vel tempor gravida, nunc quam sollicitudin quam, nec feugiat risus urna in nisi. Vestibulum rhoncus lacus nisi, at ullamcorper metus hendrerit sodales.

How much is your property worth?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.
//do something