Shitje
103,000€
SOLD
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 114m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone...

Shitje
79,000€
SOLD
Ne Fresk Shitet Super Apartament 2+1 - 128m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Rrugen Muhamet Deliu, ne Fresk Shitet Super Apartament 2+1 me siperfaqe 128 m2, totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe plote shije. Apartament...

Shitje
130,000€
SOLD
Shitet Super Apartament Prane Kompleksit Kika 2 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Shitet super apartament 2+1 pane kompleksit Kika 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i cili eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe m...

Shitje
120,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

Shitje
73,000€

78,000€

Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

Shitje
66,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 72m2
Ali Demi - Rruga Sali Nivica

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1 me siperfaqe 72 m2 me hapesira te bollshme. Hyrja e apartamentit te fton ne korridorin e tij i cili ben shperndarjen...

Shitje
60,000€
Te Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Planimet... - 53m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Prane Restorant Durresit, shitet apartamnet 1+1 me cmim okazion. Ambienti organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me dalje ne b...

Shitje
69,000€
EXCLUSIVE
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te... - 115m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen e Re, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme I Pabanuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashen...

Shitje
55,000€
Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt! - 74m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ali Demi, ne rrugen Idriz Dollaku, shitet apartament 2+1 me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne...

Shitje
64,000€
Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Ne Rrugen Kryeso... - 58m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman, shitet apartament 1+1 buze rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe...

Shitje
86,000€
EXCLUSIVE
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1 Per Investim! - 59m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Eshte i perbere nga: dhome ndenje me dalje ne...

Shitje
105,000€
Irfan Tomini, Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te Bol... - 125m2
Selita - Rruga Irfan Tomini

Ne rrugen Irfan Tomini, shitet apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me 9 kate dhe organizohet n...

Shitje
185,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Duplex!! - 147m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Dupleks me pamje nga Lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 & 4, te nje pallati te ri i administruar 2...

Shitje
79,000€
SOLD
Prane 21 Djetorit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi... - 63m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit shitet super aparment 1+1, si mundesi ideale per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministru...

Shitje
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje pallati 8-k...

Shitje
104,000€

108,000€

Tek Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1+2 Me Projekt Per... - 111m2
Farmacia 10 - Unaza

Ne Unaze tek kryqezimi i Farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2+1+2 tualete me shume drite. Apartamenti eshte ne katin e 3-te ne nje p...

Shitje
162,000€
Te 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Per... - 143m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Te 21 Dhjetori Shitet Apartament 3+1 me planimetri perfekte dhe me hapesira shume te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te m...

Shitje
259,000€
Tek Rruga E Kosovarve, Shitet Super Apartament 3+1+2 !! - 157m2
Komuna e Parisit - Rruga e Kosovarëve

Afer Liqenit Artificial, tek Rruga e Kosovarve, ne nje nga zonat me elitare te qytetit, ne pallat te vitit 2020, Shitet Apartament 3+1+2, me hapesira...

Shitje
130,000€

135,000€

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Plani... - 108m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njeres prej godinave 10-kateshe te K...

Shitje
144,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 127m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri dhe Orientim Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kava...

Shitje
75,000€
Ne Astir, Shitet Super Apartament 1+1, Totalisht I Inv... - 89m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, shitet super apartament 1+1 totalisht i mobiluar, me hapesira te bollshme dhe strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te n...

Shitje
85,000€
Ne Autostrade Pas Veko, Shitet Apartament 2+1 I Sapoinv... - 91m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Ardeno

Ne Autostrade Pas VEKO, Shitet Apartament 2+1 i sapoinvestuar!!! Apartamenti ndodhet ne rrugen Ardeno ne zonen industriale pas VEKO ne katin e gjashte...

Shitje
66,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt... - 93m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organiz...

Shitje
75,000€
Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 Me Verande! - 110m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Misto Mame, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje sallon nd...

Shitje
45,000€
Laprake, Shitet Njesi E Pershtatur Si Garsoniere Buze R... - 47m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, buze rruges kryesore shitet njesi e pershtatur si garsoniere. Apartamenti organizohet ne nje hapesire ndenje se bashku me ambientin e gati...

Shitje
59,500€
SOLD
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar! - 88m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk ne rrugen Muhamet Deliu ,shitet apartament 2+1 ,i mobiluar ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh, ndertim i viteve te fundit shume cilesor me...

Shitje
150,000€

165,000€

Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1 I Su... - 144m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Te 21 Dhjetori, pas Institutit Te Sigurimeve Shoqerore, shitet super apartament 3+1+2 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

Shitje
38,000€
Tek Uzina Autotraktor, Shitet Apartament 1+1 Me Shume D... - 77m2
Uzina Autotraktor - Ali Demi

Prane Uzines Autotraktor, Shitet apartament 1+1. Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme, si shkolla, kopshte,...

Shitje
118,000€
EXCLUSIVE
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hap... - 118m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne Zemer te Tiranes, tek 21 Dhjetori shitet Apartament 2+1+2 shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e amb...

Shitje
63,000€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1, Totalisht I Mobil... - 73m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile...

Shitje
114,000€
Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 Shume Prane Qe... - 105m2
Qender - Rruga Fortuzi

Tek Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1, Shume Prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar me ashensore dhe...

Shitje
65,000€
Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drit... - 95m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Tek Pallatet Cabej, ne rrugen Thoma Koxhaj shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme, me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje palla...

Shitje
80,000€
Fresku, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar! - 92m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Fresk, rruga e Thesarit, shitet apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nje te pallati te ri te mireadministruar dhe or...

Shitje
43,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 75m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu-Perendimi-Veriu. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me 5 kate...

Shitje
73,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion! - 95m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne kompleksin Mangalem ne zonen e Alidem-it shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, i orientuar midis Jugut dhe Lindjes. Hyrja e apartamentit te ft...

Shitje
96,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Orie... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1 me super cilesi punimesh, i orientuar në Jug-Lindje me siperfaqe...

Shitje
69,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Shume... - 57m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në V...

Shitje
47,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 83m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me 5 kate dhe organizohet...

Shitje
84,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion!! - 110m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Në Kompleksin Mangalem në zonën e Ali Dem-it shitet apartament 3+1, me sipërfaqe 110 m2, me orientim midis Veriut, Jugut dhe Perëndimit. Sapo futesh n...

Shitje
78,000€
SOLD
Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Per Vetem 1050 €/m... - 74m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Okazion. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21 per te p...

Shitje
76,600€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 73m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

Shitje
180,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Orienti... - 165m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Ne Komunen e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Haxhi Kika, shitet Apartament 3+1+2, ne katin 5-te te nje pallati te ri 6-kate...

Shitje
60,000€
Tek Ish-Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1, Ne Pa... - 52m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Shitet apartament 1+1 tek ish restorant Durresi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 10 katesh i cili ka perfunduar ne vitin 2016. Esht...

Shitje
85,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt! - 102m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne zonen e Ali Dem-it shitet super apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe totale 102 m2....

Shitje
102,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, Kompleksi Magnet 2, shitet super apartament 2+1 me sipërfaqe 85 m². Apartamenti i ka hapësirat mjaft mirë të organizuara. Hyrja të ft...

Shitje
77,000€
Tek Komleksi Magnet 2, Shitet Super Apartament 1+1 ! - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Super apartament për shitje në Kompleksin Magnet 2, afër 21 Dhjetorit, apartament 1 + 1 me sipërfaqe 64m2. Hyrja ju fton në korridor për t'u lidhur me...

Shitje
78,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Mangalem 21 - 104m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, shitet super apartament 2+1, me sipërfaqe 104 m2 i përshtatshëm për një familje të re ose me fëmijë. Falë orienti...

Shitje
47,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21 Shitet Apartament 1+1 - 62m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, shitet super apartament 1+1, me siperfaqe 62 m2, i orientuar në Lindje. Sapo hyn ne apartament perballesh me ambj...

Shitje
75,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Tek Kompleksi Mangalem 21 - 97m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Tek Ali Demi, Kompleksi Mangalem 21, shitet super apartament 2+1, me siperfaqe 97 m2. Apartamenti ka nje organizim shume te mire, me nje ndarje të qar...

Shitje
120,000€

130,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Shitje
160,000€

159,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne ne katin 3 te nje pal...

Shitje
117,500€

120,500€

Okazion! Shitet Apartament 2+1 Te Selvia Vetem 955 Euro... - 123m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Ne Qender te Tiranes te Selvia sapo ka dale ne shitje nje Apartament 2+1. Vendodhja e apartamentit eshte shume prane Qendres, ofron te gjitha facilite...

//do something