Për Shitje
135,000€
Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 4+1+2 Ter... - 180m2
Tirana e Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 4+1+2 Teresisht I Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati teper te mirembajtur dhe mir...

Për Shitje
90,000€
Tek Kopeshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 112m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Ne nje nder zonat me te qeta dhe me ajer te paster, tek Kopeshti Botanik, shitet apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje nde...

Për Shitje
87,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Ne Rrugen Fortuzi! - 92m2
Qender - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi, Shitet Super Apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 neto, dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashenso...

Për Shitje
110,000€
Shitet Apartament I Sapo Investuar 2+1 Me Certifika... - 85m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

SHITET apartament 2+1 tek Blloku Vasil Shanto, 85 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne : sall...

Për Shitje
84,000€
Shitet Apartament I Sapo Investuar 1+1 Ne Zone Te P... - 65m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

• SHITET apartament 1+1 tek Blloku Vasil Shanto, 65 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne : sa...

Për Shitje
72,000€
Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Treg... - 77m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Bulevardi Bajram Curri tek Pallatet me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje Pallati 7 katesh i pajisur me Ashensor. Apartamenti ka...

Për Shitje
145,000€
Apartament 2+1+2 - 118m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes prane Kafe Europa. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. Struktura e apar...

Për Shitje
87,000€
Okazion! Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Super... - 130m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Investim + Garazh + Depo!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te ndertuar ne vit...

Për Shitje
80,000€
Prane Rruges Mine Peza Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim... - 103m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Shitet apartament 2+1+2, prane rruges Mine Peza me siperfaqe 60 m2 + 43 m2 shtese me dokumenta te rregullta, ne katin e 2 te nje pallat ekzistues. Apa...