Shitje
110,000€
Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 4+1 I Persht... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek Inxhinieria e Ndertimit, shitet apartament 4+1 i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues me 2 kate dhe...

Shitje
85,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha", shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri e te mirea...

Shitje
105,000€

117,000€

Te Brryli Shitet Super Apartament 3+1 Vendndodhje Perfe... - 102m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Bulevardin Zhan D'Ark, prane Maternitetit Koco Gliozheni, shitet apartament 3+1, ne katin e shtate banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashens...

Shitje
65,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! - 103m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, prane Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

Shitje
155,000€
Ne Astir, Shitet Super Apartament 3+1+2 Garazhde, I Inv... - 154m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir shitet apartament fantastik 3+1+2 Garazhde, tërsisht i investuar. Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal. Apa...

Shitje
74,500€

79,200€

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 66m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane miniba...

Shitje
169,000€
Tek Secret Garden Shite Apartament Ne Rezidence Vilash - 125m2
TEG - Rruga Vilave

Jetoni në qetësinë dhe ajrin e pastër që ofron Pylli i Fazanit! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe dhe eshte i organizu...

Shitje
160,000€

175,000€

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 - 126m2
Nobis - Rruga Marko Boçari

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 ne katin e trete te nje pallati te ri I paisur me ashensor. Kjo eshte zona me e preferuar qe te jetosh nje jete te sh...

Shitje
135,000€
Tek Pazari I Ri, Shitet Ambient Per Investim Dhe Banim... - 111m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri shitet apartament per banim dhe investim 2+1+2 tualete me dritare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 8-katesh,...

Shitje
183,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2+Garaz... - 120m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, ne nje nga objektet e sapo perfunduara, shitet apartament 2+1+2+ plus nje Garazhd, me strukture perfekte. Kompleksi ku ndodh...

Shitje
300,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit Shitet Super Apartament M... - 256m2
Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca "Kodra e Diellit", shitet apartament 3+1 i mireorganizuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar...

Shitje
105,500€
Garden Residence Turdiu, Okazion Shitet Apartament 3+1... - 135m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 3+1+2 me cmim okazion 780 EURO/M2!!! Garden Residence Turdiu...

Shitje
67,900€
Garden Residence Turdiu, Okazion Shitet Apartament 1+1... - 87m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 1+1 me cmim okazion 780 EURO/M2!!! Garden Residence Turdiu es...

Shitje
136,000€
EXCLUSIVE
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1... - 126m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1+2, Orientim Jug-Lindje me Pamje Fantastike. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartame...

Shitje
75,000€

77,000€

Tek Kompleksi Gintash, Shitet Apartament 2+1 - 107m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi "Gintash", shitet apartament 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, me dokumntacion te rregullte hip...

Shitje
52,000€
Allias, Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke - 72m2
Allias - Rruga Shyqyri Peza

Allias, shitet apartament 2+1 me dokumentacion te rregullte hipotekor. Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne , nj...

Shitje
100,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fant... - 103m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe hapesira clodhese...

Shitje
139,000€

149,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Apartamen... - 135m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet super apartament 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte...

Shitje
72,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshi... - 97m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne...

Shitje
75,000€
Perballe Spitalit Nene Tereza, Shitet Apartament 2+1 Me... - 73m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Perballe Spitalit Nene Tereza Shitet Apartament 2+1 shume prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te pajisur me ash...

Shitje
83,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perf... - 94m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne nje Kompleks te ri dhe shume cilesor ne Don Bosko, shitet super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit dhe ka siperfaqe 9...

Shitje
125,000€

130,000€

Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!! - 97m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Selvia, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banimi te nje pallati te ri te mireadmi...

Shitje
60,000€

67,000€

Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !! - 73m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Tek Xhamlliku, Rruga Xhafize Keko, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne: korridor, dhome nde...

Shitje
80,000€

85,000€

SOLD
Mundesi Investimi! Ne Bllok Shitet Apartament 1+1, Tota... - 58m2
Blloku - Blloku

Ne Zonen e Bllokut prane, Fakultetit Juridik shitet apartament 1+1 , ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze rruge. Apartamenti organizohet ne 1 d...

//do something