Për Shitje
70,000€
Ne Rrugen Bardhyl, Shitet Super Apartament 2+1! - 78m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Rrugen Bardhyl, Prane Pediatrise, Shitet Apartament 2+1 totalisht i rikonstruktuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe k...

Për Shitje
135,000€
Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Tek Shkolla Baletit! - 125m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Shitet super apartament 2+1+2 tek Shkolla e Baletit ne katin e 4 te nje pallati 9 katesh te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, me siperfaqe...

Për Shitje
57,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture... - 59m2
Ish Parku - Kongresi i Lushnjes

Prane 21 Dhjetorit, ne zonen Ish-Parkut shitet Apartament 1+1, pjeserisht i mobiluar, me strukture dhe kubature teper te rregullt. Apartamenti ndodhet...

Për Shitje
94,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1+2!! - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i org...

Për Shitje
80,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kinostudio! - 100m2
Kinostudio - Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres prane Komisariatit nr.4 shitet nje apartament 2 + 1 + 2 i mobiluar. Apartamenti eshte ne katin e 2 te pallati shume cilesor, ndertim i...

Për Shitje
137,000€
Apartament Ne Shitje Prane Ring Center! - 100m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Ne Zonen me strategjike ne Tirane, ne Zogun e Zi, Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 100 m2 neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...

Për Shitje
48,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 1+1 Mobiluar Me Planimetri T... - 73m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fesk ne rrugen Shefqet Kuka ,shitet apartament 1+1 e mobiluar ,me pamje fantastike nga Mali Dajtit dhe planimetri perfekte. Apartamenti eshte ne ka...

Për Shitje
83,000€
Shitet Apartament 2+1+Garzhd Me Cmim Fantastik! - 95m2
Astir - Sheshi Astiri

Shitet Apartament 2+1+Garazhd ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor .Apartamenti eshte i mobilu...

Për Shitje
120,000€
Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 3+1+2 Pranë Shkoll... - 113m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Stadiumi Dinamo, pranë shkollës Emin Duraku, Shitet Duplex 3+1+2 Tualete në katin e 4 dhe 5 të një Pallati Ekzistues. Apartamenti ka strukture...