Shitje
160,000€

159,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Katin 3 Te Nje Pallati Te Ri... - 154m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Tek Kopeshti Zologjik, ne Rrugen Eduart Mano, shitet Apartament 2+1 + Garazh 31 m2 te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne ne katin 3 te nje pal...

Shitje
117,500€

120,500€

Okazion! Shitet Apartament 2+1 Te Selvia Vetem 955 Euro... - 123m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Ne Qender te Tiranes te Selvia sapo ka dale ne shitje nje Apartament 2+1. Vendodhja e apartamentit eshte shume prane Qendres, ofron te gjitha facilite...

Shitje
134,000€

138,000€

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 1+1+Garazh I Perfshir... - 79m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. Zona ka aksesuesh...

Shitje
85,000€
Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1 Me Verande! - 150m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Tek Spitali Nene Tereza, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe organizohet ne, nje sallon ndenje se bashku me e am...

Shitje
70,000€
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Inv... - 55m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Prane Pazarit te Ri, shitet apartament 1+1, si mundesi mjaft e mire investimi, lidhur me vendndodhjen dhe kerkesat qe ka zona. Apartamenti ndodhet ne...

Shitje
124,000€
Te Kompleksi Vizion+ Shitet Apartament 2+1+2! - 124m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin me te preferuar ne Don Bosko, Tek Kompleksi Vizion+, Shitet Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Shitje
138,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim... - 136m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Tek Materniteti i Ri, shitet apartament 3+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe o...

Shitje
140,000€

152,000€

SOLD
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Apartamen... - 152m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Apartament 3+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te në një pallat te ri te mireadministruar, kam...

Shitje
96,000€

98,000€

Tek Liqeni Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te... - 124m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete 50-60 meter nga rruga kryesore. Pallati ne te cilen ndodet...

Shitje
94,000€

95,000€

Shitet Apatament 2+1 Tek Liqeni Thate Ne Super Kompleks... - 94m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Shitet apartament 2+1 tek liqeni thate ne nje nga komplekset me te mira ne zone. Apartamenti ndidhet ne katin e 2 te banimit i orientuar nga jug peren...

Shitje
37,200€
Ne Shkoze, Shitet Super Ap.1+1 - 64m2
Shkozë - Rruga Alajdin Frasheri

Ne Shkoze, shitet super apartament 1+1 ne nje kompleksin rezidencial! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te vitit 2019, te pa...

Shitje
90,000€
Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Inves... - 101m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Prane Liqenit te Thate, tek Rruga e Ullishtes, Shitet Apartament 2+1 i investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri 5-katesh dhe...

Shitje
350,000€
Apartament Spektakolar Per Shitje Tek Kopshti Botanik - 217m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Dupleksi ndodhet ne katin e 6 te pallatit dhe eshte i vetmi apartament ne ate kat. Dizajni i apartamentit dhe i verandes jane bere nga nje prej arkite...

Shitje
73,000€
Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt! - 109m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Astir, shitet apartament 2+1 ,me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organi...

Shitje
175,000€

179,000€

Shitet Apartament 2+1 - 168m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Pallati ndodhet prane Qendres Kristal dhe ka dalje ne Unazen e Madhe dhe rruget kryesore te lagjes Komuna e Parisit. Apartamenti eshte super elegant d...

Shitje
72,000€
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 3+1 - 80m2
Brryli - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, buze rruge, shitet apartament 3+1 me ndricim natyral gjate gjthe dites. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistue...

Shitje
110,000€
Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 4+1 I Persht... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek Inxhinieria e Ndertimit, shitet apartament 4+1 i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues me 2 kate dhe...

Shitje
78,400€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane miniba...

Shitje
85,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha", shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri e te mirea...

Shitje
105,000€

117,000€

Te Brryli Shitet Super Apartament 3+1 Vendndodhje Perfe... - 102m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Bulevardin Zhan D'Ark, prane Maternitetit Koco Gliozheni, shitet apartament 3+1, ne katin e shtate banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashens...

Shitje
65,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! - 103m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, prane Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

Shitje
155,000€
Ne Astir, Shitet Super Apartament 3+1+2 Garazhde, I Inv... - 154m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir shitet apartament fantastik 3+1+2 Garazhde, tërsisht i investuar. Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal. Apa...

Shitje
74,500€

79,200€

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 66m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane miniba...

Shitje
169,000€
Tek Secret Garden Shite Apartament Ne Rezidence Vilash - 125m2
TEG - Rruga Vilave

Jetoni në qetësinë dhe ajrin e pastër që ofron Pylli i Fazanit! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe dhe eshte i organizu...

//do something