Për Shitje
58,000€
Shitet Apartament 1+1 I Paperfunduar Tek Komuna Par... - 60m2
Komuna e Parisit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Rr. Dhimiter Shuteriqi ne zonen e Komunes se Parisit Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Lindje. Apartamenti ndod...

Për Shitje
105,000€
Shitet Apartament 2+1 Se Bashku Me Papafingo! - 120m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zonen e Rr. e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 se bashku me Papafingo me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti...

Për Shitje
180,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Ma... - 123m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

Për Shitje
120,000€
Shitet Apartament 2+1 + 2 Afer Qendres ! - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi ne zonen e Shkolles se Baletit , Shitet Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apart...

Për Shitje
117,000€
''okazion'' Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Nga Rrug... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Buzë Rrugës kryesore Myslym Shyri, në katin e 3 Teknik te një Pallati Ekzistues 5 katësh, Shitet Apartament 2+1 Plus Kuzhine e Veçuar (ose Apartame...

Për Shitje
83,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Ne Don Bosco - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne zonen e Don Boskos prane shkolles “Qazim Turdiu” shitet super shtepi 2+1 me planimetri shume te mire dhe me siperfaqe te bollshme. Siperfaqja e hip...

Për Shitje
85,000€
Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1+2! - 125m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht, ngjitur me pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2016, me punime shume cilesore d...

Për Shitje
187,000€
Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Kompleksi Kika 2! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 living room me nje siperf...

Për Shitje
144,000€
Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Orga... - 110m2
Myslym Shyri - Rruga Mujo Ulqinaku

Rruga Mujo Ulqinaku, pranë zonës së Myslym Shyrit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete të 2-ja tualetet janë me dritare, me hapsira të bollshme...