Shitje
47,000€
Te Globe Ne Rruge Te Kavajes, Shitet Garsoniere! - 50m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Prane Globe Ne Rruge Te Kavajes Shitet Garsoniere 50 m2. Garsonieria ndodhet ne katin e 8- te te nje pallati 10-katesh me ashensor dhe ka orientim Jug...

Shitje
48,000€

50,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Regull... - 74m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Regullt. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministr...

Shitje
48,000€

50,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite - 74m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Orien...

Shitje
43,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 75m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu-Perendimi-Veriu. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me 5 kate...

Shitje
135,000€

149,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Super Ap. 2+1+2... - 108m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te në një pallat te ri i vitit 2018 i paji...

Shitje
73,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion! - 95m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne kompleksin Mangalem ne zonen e Alidem-it shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, i orientuar midis Jugut dhe Lindjes. Hyrja e apartamentit te ft...

Shitje
45,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion! - 59m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne kompleksin Mangalem shitet apartament me super cilesi punimesh 1+1, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në Lindje. Ofron nje koncept modern te jetes...

Shitje
96,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Orie... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1 me super cilesi punimesh, i orientuar në Jug-Lindje me siperfaqe...

Shitje
69,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Shume... - 57m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në V...

Shitje
47,000€
Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 83m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me 5 kate dhe organizohet...

Shitje
430,000€
Etc, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje! - 195m2
ETC - Bulevardi Gjergj Fishta

ETC, shitet apartament 3+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne kati e 11-te te ETC dhe organizohet ne nje sallon te madh me dalje ne ballkon, a...

Shitje
130,000€
RESERVED
Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 2+1+2 Ideal... - 253m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 2+1+2 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mire-administruar dhe es...

Shitje
84,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion!! - 110m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Në Kompleksin Mangalem në zonën e Ali Dem-it shitet apartament 3+1, me sipërfaqe 110 m2, me orientim midis Veriut, Jugut dhe Perëndimit. Sapo futesh n...

Shitje
78,000€
SOLD
Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Per Vetem 1050 €/m... - 74m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Okazion. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21 per te p...

Shitje
76,600€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 73m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

Shitje
125,000€

150,000€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 I Super Mo... - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit, ne rrugen Fuat Toptani Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar. Ndertim i vitit 2018 ambienti eshte i sapo perfunduar dhe i pa b...

Shitje
144,000€

155,000€

Tek Liqeni, Shitet Apartament 3+1 - 117m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Shitet Apartament 3+1 me 2 tualete tek Rruga "Margarita Tutulani". Apartmenti ndahet ne nje sallon ndjenje, 1 kuzhine te vecuar me 2 dritare, 1 ballk...

Shitje
115,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 96m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Orientim Perfekt Jug-Lindje. . Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Kompleksi me dizajn mod...

Shitje
180,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Orienti... - 165m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Ne Komunen e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Haxhi Kika, shitet Apartament 3+1+2, ne katin 5-te te nje pallati te ri 6-kate...

Shitje
60,000€
Tek Ish-Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1, Ne Pa... - 52m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Shitet apartament 1+1 tek ish restorant Durresi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 10 katesh i cili ka perfunduar ne vitin 2016. Esht...

Shitje
95,000€

105,000€

Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 ! - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko Perballe Kishes Shitet Apartament 2+1 +2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 8-katesh i pajisur me ashenso...

Shitje
250,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1 I Super Inves... - 155m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni I Thate, ne rrugen e Ullishtes, shitet apartament 3+1 i super investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashens...

Shitje
75,000€
RESERVED
Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion!! - 134m2
Astir - Rruga Anton Pashku

Ne Astir shitet apartament 3+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me 7 kate te ndertuar ne vitin 2010 dhe organizohet...

Shitje
85,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt! - 102m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne zonen e Ali Dem-it shitet super apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe totale 102 m2....

//do something