Për Shitje
88,000€
Apartament 2+1 - 116M2 - 116m2
Blloku i Vilave ne Selite - Rruga Pandeli Cale

Ne Rrugen Pandeli Cale, prapa Hotel Diplomat 2, shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i orga...

Për Shitje
60,000€
Tek Fresku Apartament Ne Shitje 2+1 - 85m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Teleferikut, ne katin e 4 te nje pallati te ri 7 katesh me orientim nga Jug-Perendimi. Apartamenti ka nje organizim...

Për Shitje
169,000€
Duplex - 150m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne Rezidencen me te mire ne qytetin e Tiranes, me ne fund e gjete. Eshte aq i kompletuar sa nuk ka m...

Për Shitje
166,000€
Apartament 2+1 - 110m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Tek Pazari i Ri shitet apartamament 2+1+2 ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i viteve te fundit ,me ashensor.Apartamenti eshte organizuar si...

Për Shitje
65,000€
Apartament 2+1 - 122m2
Astir - Rruga Demneri

Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperf...

Për Shitje
140,000€
Apartament 2+1 - 106m2
Ministria e Jashtme - Rruga Vllazën Huta

Ne rrugen “Vellazen Huta” pas Ministrise se Jashme afer me Zyrat e Punes, shitet nje super shtepi 2+1 me planimetri shume te mire dhe investime bashko...

Për Shitje
346,000€
Apartament 3+1 - 138m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes, ne Zemer te Bllokut shitet Super Apartament 3+1. Me nje siperfaqe prej 136 m2, apartamenti eshte i organizuar ne 1 amb...

Për Shitje
150,000€
Apartament 2+1 - 98m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi te rregullt...

Për Shitje
133,000€
Apartament 2+1 - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...