Shitje
88,000€
Ne Fresk Shitet Apartamment 2+1 +2 I Mobiluar !!! - 124m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar ne katin 2 teknik ne nje pallat 5 katesh;ndertim i vitet 2018 i mirembajtur dhe shu...

Shitje
89,000€
Shitet Apartament 2+1 Ne Zog Te Zi!!! - 61m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Shitet Apartament 2+1 ne Zog te ZI me siperfaqe 60.3 M2.Ambjenti mund te perdoret edhe si zyre,ka hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne zone ku...

Shitje
166,000€
Ne Bllok Shitet Apartament 1+1 Me Siperfaqe Te Madhe Dh... - 90m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok shitet apartament 1+1 me siperfaqe te madhe ne katin e 6 te te nje pallati 10 katesh te mirembajtur me 2 ashensore ndertim i vitit 2011 .Apa...

Shitje
43,000€

45,000€

Ne Brryl Shitet Apartament 1+1 Mundesi Shume E Mire Inv... - 51m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Ne Brryl shitet apartament 1+1, ne nje pallat 6 katesh i mirembajtur dhe pa demtime nga termeti. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme dhe organizohet...

Shitje
249,000€
SOLD
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Penthouse - 171m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Super Penthouse ne shitje ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane. PentHouse ka sipërfaqe totale 171 m2 ne nje nga zonat me te kerkuarat e momenti...

Shitje
119,000€
Shitet Duplex Prane Restorant Freskut Me Pamje Te Lir... - 143m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut shitet Duplex ne katin e katert ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24h dhe ashensor d...

Shitje
67,000€
Prane Restorant Freskut Shitet Apartament 2+1 !!! - 86m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut shitet apartament 2+1+1 tualet me dritare ne katin e trete ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem...

Shitje
250,000€
Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Duplex Me Garazhd T... - 133m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Ne Rezidencen Kodra E Diellit 1, shitet super duplex. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder komplekset me punimet me cilesore ne Tiran...

Shitje
147,000€
Ne Zemer Te Tiranes Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Re... - 132m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Te Pazari i Ri Shitet Apartament 2+1+2 me Super Vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 9-katesh, i mireadministruar me ashenso...

Shitje
122,000€
Shitet Apartament 3+1+2 Per Investim Ne Rrugen E Kavaje... - 147m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes shitet apartament 3+1+2 tualete ne katin e 7 te nje pallati 12 katesh me ashensor. Pallati eshte ndertim i viteve te fundit, mund...

Shitje
65,000€
RESERVED
Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 1+1 I Pershtatshem... - 60m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet, shitet apartament i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 6 kate dhe organizohet ne nje...

Shitje
156,000€
Shitet Duplex Prane Restorant Freskut !!! - 211m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut shitet Duplex ne katin e katert ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24h dhe ashensor d...

Shitje
159,000€

169,000€

Tek Secret Garden Shite Apartament Ne Rezidence Vilash - 125m2
TEG - Rruga Vilave

Jetoni në qetësinë dhe ajrin e pastër që ofron Pylli i Fazanit! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe dhe eshte i organizu...

Shitje
75,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit, ne nje Rezidence te ndertuar vitet e fundit shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pall...

Shitje
62,500€

66,500€

SOLD
Laprake, Te E-88 Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Pe... - 78m2
Laprake - Rruga e Durrësit

Ne Laprake, te E-88, shitet apartament 1+1 me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke s...

Shitje
196,000€
Shitet Papafingo Ne Rrugen E Dajtit Me Pamje Te Lire !!... - 196m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo ne katin e katert me sipefraqe 196 m2 se bashku me 2 poste parkimi dhe me sistem sigurie 24h.Apartamenti eshte in...

Shitje
200,000€
Tek Bulevardi Bajram Curri Shitet Apartament 2+1+2 Me M... - 140m2
Ali Demi - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te në një pallat te i vitit 2002 i pajisur me...

Shitje
62,000€
Prane Restorant Freskut Shitet Apartamment 1+1 Me Sip... - 79m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut shitet apartament 1+1+2 tualete ne katin e pare ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24...

Shitje
85,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te... - 63m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 1+1 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 63 m2 dhe organizohet ne nje sallon , 1 dhome matrimon...

Shitje
117,500€

129,000€

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2... - 117m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume Drite Dhe Pamje Fantastike Nga Bulevardi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 (...

Shitje
340,000€
Super Apartament 4+1 Ne Bllok Me Cmim Reference - 213m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Bllokut ne nje pallat cilesor ne rrugen “Abdyl Frasheri” shitet super apartament luksoz me siperfaqe 213m. Apartamenti ka nje...

Shitje
79,000€
Shitet 2+1 Tek Vasil Shanto - 70m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Tek Vasil Shanto shitet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati egzistues totalisht e rikonstruktuar dhe mobiluar me cilesi. Apartamenti orientohet...

Shitje
124,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1 Me Planimet... - 112m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes te Komuna e Parisit shitet apartament 3+1 me planimetri shume te rregullt. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
156,000€
Ne Fresk Shitet Apartament 5+1 Me Siperfaqe Te Madhe D... - 197m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne rrugen e Teleferikut shitet apartament me siperfaqe te madhe me 197 m2,me 6 ambiente ,2 garderoba,3 tualete ,2 ballkone.Apartamenti ndodhet ne kati...

Shitje
224,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Ne Zemer Te Bllokut!!!! - 140m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te mire te Bllokut, me 1600 euro metri katror ne nje pallat cilesor ne rrugen “Ismail Qemali“ shitet super apartament me siperfaqe 140m2....

Shitje
111,000€
Shitet Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri !!! - 75m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 75 m² dhe organizohet ne nje korridor qe...

Shitje
120,000€
Shitet Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri !!! - 81m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 81 m² dhe organizohet ne nje koridor qe n...

Shitje
160,000€
Shitet Apartamet 2+1+2 Prane Pazarit Te Ri !!! - 107m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Prane Pazarit te Ri shitet apartament 2+1+2 tualete ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 107 m² dhe organizohet ne nje...

Shitje
121,000€
Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Ne Rezidence... - 76m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 76 m² dh...

Shitje
115,000€
Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Ne Rezidence... - 72m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 72 m² dh...

Shitje
105,000€
Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Ne Rezidence... - 66m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe totale 66 m² dh...

Shitje
110,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 91m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges "Komuna e Parisit" tek pallati perball me lulishten. Apartamenti i arreduar se fundmi dhe cdo gje e re qe ng...

Shitje
170,000€
Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Ne nje zone te preferuar te Tiranes ne rr. Him Kolli shitet apartament 3+1 me strukture shume te rregullt dhe hapsira te bollshme me siperfaqe te hipo...

Shitje
62,000€

67,000€

SOLD
Zogu I Zi, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim! - 69m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Te Zogu i Zi Shitet Apartament 2+1 mundesi Ideale per Investim! Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri e te...

Shitje
280,000€

300,000€

Prane Atsh Te Pazari I Ri Shitet Super Apartament 3+1+2... - 149m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Te Pazari i RI Shitet Apartament 3+1 me Super Vendodhje .Apartamenti ndodhet ne katin e 7- te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartam...

Shitje
82,500€
Okazion! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2020, Ve... - 103m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional Kleringu 800 Euro/m2. Ndertimi dallohet per puni...

Shitje
76,000€
SOLD
Prane Drejtorise Se Higjenes, Shitet Apartament 3+1 Me... - 80m2
Liceu Artistik - Rruga Pjeter Budi

Prane Drejtorise se Higjenes, shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe organizo...

Shitje
75,000€
Te Ish Markata E Vjeter Ne Ali Dem Shitet Apartament 2+... - 73m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Te ish Markata e Vjeter ne Ali Dem Shitet Apartament 2+1 ne katin 4-te te nje pallati ekzistues me tulla totalisht i investuar.Apartamenti ka siperfaq...

Shitje
79,000€
Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 1+1, I Pershtatesh... - 73m2
Qender - Rruga Fortuzi

Tek Rruga Fortuzi Shitet Apartament 1+1, Shume Prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar me ashensore dhe...

Shitje
90,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Hapesir... - 113m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 113m2 bruto. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gati...

Shitje
200,000€

250,000€

RESERVED
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 3+1 I Super Inves... - 155m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni I Thate, ne rrugen e Ullishtes, shitet apartament 3+1 i super investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashens...

Shitje
75,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Mund... - 57m2
Kompleksi Delijorgji - Rruga Irfan Tomini

Prane Kompleksit Delijorgji, shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 7 kates...

Shitje
160,000€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesir... - 136m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Te Rruga E Elbasanit Shitet Apartament 4+1 ne katin 2-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 136m2 dhe organizohet ne 2 sallon...

Shitje
335,000€
Super Penthouse Per Shitje Te Kopshti Zoologjik - 290m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

Te Kopshti Zologjik ne nje nga zonat me te kerkuara per banim shitet nje Penthause. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje Pallati 5 katesh i nd...

Shitje
160,000€
Prane Vasil Shantos, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantast... - 208m2
Vasil Shanto - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane bllokut "Vasil Shanto", shitet Penthouse, me pamje dhe orientim te mrekullueshem. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, ne formatin e nje Penth...

Shitje
125,000€

130,000€

Pranë Kompleksit Kontakt Super Apartament 2+1 Totalisht... - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Shitet prane kompleksit Kontak tne rr.Ndre Mjeda apartament 2+1 totalisht i investuar.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri,te mire ad...

Shitje
105,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 2+1 I Sap... - 84m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit shitet apartament 2+1 i sapo investuar ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambi...

Shitje
115,000€
Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet nje Super Apartament me Mobilim Cilesor 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të një pallati te ri i vitit 2017 i p...

Shitje
118,000€
Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo I Investuar! - 118m2
Ish Parku - Rruga Sali Butka

Tek Universitetit Europian I Tirane Shitet I Mobiluar Totalisht. Apartamenti ka siperfaqe 114 m2 dhe organizohet ne nje sallon te bollshme i arreduar...

Shitje
82,000€

86,000€

Shitet Apartament 3+1 Ne Rrugen E Dibres !!! - 117m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres shitet apartament 3+1+2 tualete ,ne nje pallat 7 katesh ndertim i vitit 2000,te mirembajtur me ashensor dhe pa demtime nga termeti....

Shitje
95,000€
Shitet Apartament 2+1 Plot Drite Tek Restorant Durresi - 94m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Prane restorant Durresit shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me 2 ashensor ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh. Apartamenti organizohet ne nje korr...

Shitje
68,500€

72,000€

Tek Vasil Shanto, Ne Blv.bajram Curri, Shitet Apartamen... - 67m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati egzistues i ndertuar me tulla te bardha. Apartament...

//do something