Shitje
198,000€

250,000€

Tek Ministria E Jashtme Shitet Klinikë Dentare Me 2000... - 131m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Klinika ne fjale ka funksionuar me sukses prej 15 vitesh dhe pronari aktual eshte duke dale ne pension. Nje liste prej 2000 klientesh eshte ne pritje...

Shitje
230,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 Super I Investuar !!! - 126m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne bllok, ne nje nga vendet me te preferuara dhe me te pelqyera per banim shitet apartamenti 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te r...

Shitje
51,000€
Tek Ali Demi Shitet Apartament 1+1 Ne Zone Te Qete !!! - 57m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, prane "Burgut Te Grave "shitet apartament 1+1 ne nje zone shume te qete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me 5 kate...

Shitje
37,500€
Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartam... - 64m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 1+1. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi , vetrata...

Shitje
75,000€

80,000€

Prane Bllokut Gintash Shitet Apartament 3+1 Me Shume Dr... - 122m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Prane Bllokut Gintash shitet apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti ka siperfaqe 114m2 neto ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar....

Shitje
210,000€
Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate, Shitet Apartament 3... - 161m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet apartament 3+1+2 me cmim kleringu. Apartamenti struk...

Shitje
72,000€

78,000€

RESERVED
Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 I Investuar Dhe Me Shu... - 108m2
Yzberisht - Rruga Besim Alla

Ne Yzberisht, ne rrugen Besim Alla, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashen...

Shitje
161,000€
Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate, Shitet Apartament 2... - 124m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kleringu. Apartamenti struktu...

Shitje
185,000€

193,000€

Tek Kompleksi Kontakt, Shitet Apartament 3+1+2, Me Arre... - 135m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Kontakt, shitet apartament 3+1+2, me aredim luksoz ! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal. Ky apartame...

Shitje
93,000€
Okazion Shitet Apartament 2+1+2 Per Vetem 780 Euro/m2! - 119m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...

Shitje
100,000€

110,000€

Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament 2+1+2, Me Shume Dr... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit ne Rrugen Frosina Plaku, Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire...

Shitje
74,000€
Në Yzberisht Shitet Apartamenti 2+1+2 Me Verandë Dhe Pa... - 103m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet apartament 2+1+2, ne Yzberisht, zone qe vazhdon te zhvillohet dita dites. Yzberishti tashme eshte nje zone qe ofron te gjitha sherbimet dhe fac...

Shitje
75,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar... - 74m2
Ish Parku - Rruga Babë Rexha

Prane Globe Shitet Apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor i vitit 2010 me 8 kate. Apartam...

Shitje
85,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Vaçe Zela

Prane Globe Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 4-te banim te nje pallati ekzistues me pese kate. Apartamenti organizohet n...

Shitje
124,000€
Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 3+1 Me Hapsir... - 146m2
kompleksi Grand - Rruga Todi Shkurti

Ngjitur me kompleksin Grand, shitet apartament 3+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe organ...

Shitje
48,000€
EXCLUSIVE
Prane Hotel Diplomat 2 Shitet Apartament 1+1 Per Invest... - 53m2
Vasil Shanto - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, prane Hotel Diplomat 2, shitet apartament 1+1 per investim ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i...

Shitje
200,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2... - 153m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet apartament 3+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orientim Veri...

Shitje
57,500€
Te Fresku, Shitet Apartament 1+1 Me Ambient Gatimi Te V... - 82m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen Sotir Caci shitet apartament 1+1 me siperfaqe te madhe ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh me ashensor dhe shkalle me ndricim natyral. Apar...

Shitje
170,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Duplex !!! - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr shitet DuPlex me siperfaqe 105 m2 ne nje ndertim te vitit 2000. Apartamenti organizohet si me poshte;kati 1, koridori,ambient ndenjie,s...

Shitje
62,000€
Te Kompleksi Rezidencial Green City, Shitet Apartament... - 78m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Te Kompleksi Rezidencial Green City, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne proces nd...

Shitje
42,000€

50,000€

RESERVED
Ne Rrugen Dalip Topi Shitet Apartament 2+1 !!! - 74m2
Fresku - Rruga Dalip Topi

Ne rrugen Dalip Topi shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje ndertese me 3 kate ndertim i vitit 2014 me hapesia per parkim vetem per banoret .Aparta...

Shitje
117,000€

130,000€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Perfe... - 120m2
Ali Demi - Ali Demi

Tek Ali Demi, prane shkolles "Kushtrimi i Lirise", shitet super apartament i investuar 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur. A...

Shitje
61,500€
Te Kompleksi Rezidencial Green City, Shitet Apartament... - 77m2
Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Te Kompleksi Rezidencial Green City, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2- te banimit te nje pallati ne p...

Shitje
43,000€
Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te... - 54m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Vangjel Capo

Tek zona e Shkolles se Bashkuar, prane Komisariatit nr.4, shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallat...

Shitje
128,000€
Prane Kishes Katolike Shitet Apartament 2+1 Me Super Ve... - 90m2
Rr. e Kavajes - Rruga Mujo Ulqinaku

Prane Kishes Katolike ne Rrugen e Kavajes Shitet Apartament 2+1 ne super vendodhje dhe me pamje te merekullueshme. Apartamenti ndodhet ne katin 10 t...

Shitje
78,000€
Ish Ekspozita, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfek... - 66m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Ish Ekspozita, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate...

Shitje
73,000€
Tek Selvia Shitet Apartament 1+1 Me Ambient Gatimi Te V... - 58m2
Selvia - Rruga Tafaj

Tek Selvia shitet shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim ne nje ndertim te ri te vitit 2020.Apartamenti eshte investuar totalisht qe nga patinimi,ly...

Shitje
158,000€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 99m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne proces ndertimi i ci...

Shitje
124,000€
SOLD
21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri - 95m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te miread...

Shitje
94,000€

100,000€

Prane Kompleksit Magnet, Shitet Apartament 2+1 Ne Zone... - 101m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Prane kompleksit Magnet, shitet apartament 2+1 ne zone mjaft te favorshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me 2 ashensore dhe or...

Shitje
90,000€

95,000€

Tek Rruga Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim C... - 120m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Prane Rruges Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te banimi te nje pallati te rregullt me ashensor me siperfaq...

Shitje
139,500€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 87m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne proces ndertimi i c...

Shitje
158,000€
Te Rruga E Kavajes Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendn... - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Ne nje zone te preferuar te Tiranes ne Rr. e Kavajes Shitet Apartament 3+1 me strukture shume te rregullt dhe hapsira te bollshme me siperfaqe te hipo...

Shitje
75,000€
Prane Restorant Freskut Shitet Apartament 2+1 Me Orie... - 94m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut shitet apartament 2+1 ne katin e trete ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24h dhe ash...

Shitje
132,000€
Tek Selvia Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri Dhe... - 106m2
Selvia - Rruga Tafaj

Tek Selvia shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 5 banim ne nje ndertim te ri te vitit 2020 ku i gjithe apartameti rrethohet nga verande me siper...

Shitje
169,000€
Tek Shkolla Petro Nini Shitet Super Apartament 3+1 !!! - 136m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Zef Jubani

Shitet Super Apartament 3+1+2 Prane Gjimnazi "Petro Nini Luarasi" me hapesire te bollshme,ne katin e katert te banimit te nje pallati te mireadministr...

Shitje
56,000€
SOLD
Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartam... - 99m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 2+1+2. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi , vetrata...

Shitje
75,000€
Te Shkolla E Kuqe Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Mob... - 66m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Haxhi Sina

Te Shkolla e Kuqe Shitet Apartament 1+1 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire admini...

Shitje
60,000€
Tek Rruga Ndre Mjeda Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar! - 59m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Prane rruges Ndre Mjeda Shitet Apartament 1+1 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Orientimi nga Lindj...

Shitje
71,000€
Prane Maternitetit Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me S... - 79m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me Shume Diell!!! Apartamenti ndodhet ne nje nderttim te ri gjashte katesh i sapo perfunduar me cil...

Shitje
213,000€

230,000€

Ne Kompleksin Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 113m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Kompleksin Delijorgji, shitet super apartament 2+1+2 Garazhde, totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te njeres prej godinave te...

Shitje
100,000€

117,000€

Te Brryli Shitet Super Apartament 3+1 Vendndodhje Perfe... - 102m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Bulevardin Zhan D'Ark, prane Maternitetit Koco Gliozheni, shitet apartament 3+1, ne katin e shtate banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashens...

Shitje
130,000€
EXCLUSIVE
Prane Selvise, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite! - 111m2
Selvia - Rruga Siri Kodra

Shitet Apartament 2+1 fantastik prane Qendres se Tiranes ne rrugen "Siri Kodra". Apartamenti ka strukture perfekte. Ambienti me siperfaqe 111 m2 ndahe...

Shitje
125,000€

150,000€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 I Super Mo... - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit, ne rrugen Fuat Toptani Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar. Ndertim i vitit 2018 ambienti eshte i sapo perfunduar dhe i pa b...

Shitje
75,000€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Shume D... - 64m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla e Baletit Shitet Super Apartament 2+1 Me Orientim Nga Lindja. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues te mirembajtur....

Shitje
73,850€
Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 1+1 I Mobilu... - 57m2
Liqeni Artificial - Rruga Marko Boçari

Prane Liqenit Artificial shitet apartament 1+1 i mobiluar ideal per investim. Apartamenti ndodhet midis 3 zonave:Gardes, Bllokut dhe Liqenit Artificia...

Shitje
100,000€

103,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 111m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone...

Shitje
94,000€
Shitet 2+1 Prane Mine Pezes - 90m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen “Haxhi Hysen Daliu” shitet apartament 2+1. Apartamenti ka vendodhje shume te mire dhe ndodhet ne nje pallat te...

Shitje
109,000€
Prane Restorant Freskut Shitet Apartament 3+1+2 !!! - 138m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Prane Restorant Freskut shitet apartament 3+1+2 tualete ne katin e dyte ne nje ndertim te vitit 2019 shume cilesor te mirembajtur me sistem sigurie 24...

Shitje
59,000€

68,000€

SOLD
Ne Rrugen Irfan Tomini, Shitet Apartament 2+1! - 69m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Irfan Tomini

Ne Rrugen Irfan Tomini, prane shkolles 9-vjecare 26 Nentori, shitet apartament 2+1 per investim ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues te mirembajtu...

Shitje
73,000€
SOLD
Tek 21 Dhjetori Shitet Super Apartament 1+1 Totalisht I... - 66m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori shitet super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 11-te te nje pallati te ri te mireadministruar me 2...

Shitje
65,000€
SOLD
Te Tregu Elektrik Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite - 73m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Te Tregu Elektrik Shitet Apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallti te mireadministruar me ashesnor. Apartamenti es...

//do something