Për Shitje
93,000€
Përball Kompleksit Taiwan Shitet Apartament Ideal Pë... - 77m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shumë pranë Qendrës në Rrugën Ibrahim Rugova, Shitet Apartament 2+1 në katin e 3 të një Pallati Ekzistues me Siperfaqe Totale 76.8m2 me struktur...

Për Shitje
160,000€
Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Perfekte Prane Poli... - 165m2
Vasil Shanto - Rruga Sali Butka

Prane Policise Bashkiake shitet apartament 3+1+2 me planimetri perfekte. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon, 1 kuzhine te vecuar( me dritare)...

Për Shitje
109,000€
Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 E/m2 - 129m2
Don Bosko - Don Bosco

Okazion! Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Vision Plus shitet nje Apartament 3+1. Apartamenti...

Për Shitje
117,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Perfe... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko shitet apartament 3+1+2 ne katin e shtate te nje ndertimi te ri. Organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tual...

Për Shitje
230,000€
Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundesi ideale Investimi Per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati mjaft te mirembajt...

Për Shitje
39,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Fantastik - 65m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Spiro Cipi

Shitet apartament 2+1 i sapo investuar ( i ri ) ne nje pallat ekzistues perballe shkolles Bajram Curri ne rrugen Spiro Cipi. Ndodhet ne katin e 6 (pa...

Për Shitje
62,000€
Te Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 I Investuar Dhe... - 57m2
Vasil Shanto - Bajram Curri Boulevard

Te Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 I Investuar Dhe Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues i ndertuar me tulla sil...

Për Shitje
55,000€
Te Pallati Me Shigjeta Shitet Apartament 1+1 Per Inves... - 52m2
Pallati me Shigjeta - Kavaja Street

Te Pallati Me Shigjeta Shitet Apartament 1+1 Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallatit i cili eshte i pajisur me ashensor dhe i...

Për Shitje
52,000€
Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! - 105m2
Misto Mame - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe aktualish...