Shitje
73,300€
EXCLUSIVE
Okazion!!! Te Farmacia 10 Shitet Apartament 1+1 Me Pamj... - 73m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

OKAZION!!! Te Farmacia 10 Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Spektakolare! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe tot...

Shitje
90,000€
Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar!! - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dhe or...

Shitje
75,000€

85,000€

Shitet Apartament 2+1, Ne Kompleksin Rezidencial Mangal... - 90m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne kompleksin Mangalem ne zonen e Ali Dem-it Shitet Apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te paji...

Shitje
133,000€
Në Fillim Të Kodrës Së Diellit, Shitet Apartament 3+1... - 156m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Tek Komuna e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen Bill Klinton, shitet Apartament 3+1+2, ne katin 3-te te nje pallati te ri dhe...

Shitje
92,000€
EXCLUSIVE
Okazion!!! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! - 120m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

OKAZION!!! Prane rruges se Kavajes shitet Apartament 2+1+2 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te te nje pallati 9 katesh ne proces nde...

Shitje
93,000€
EXCLUSIVE
Okazion!!! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri Per... - 109m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

OKAZION!!! Prane rruges se Kavajes shitet Apartament 2+1+2 ne ndertim te ri per vetem 850 Euro/m2!!!. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palla...

Shitje
79,000€
EXCLUSIVE
Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu, Prane Qsut !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 2 tualete me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020 me 2 ashensor. Apartamenti ndodhet ne kati...

Shitje
58,500€
Okazion Klerigu! Prane Qsut, Shitet Apartament 1+1 Me O... - 69m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 1+1,me cmim klerigu ne ndertim te ri te vitit 2020.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik dhe ka organ...

Shitje
87,000€

90,000€

Ne Yzberisht, Shitet Super Apartament 2+1, Me Verande D... - 150m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Super Aparatament 2+1, Me Verande Dhe Pamje Fantastike! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar...

Shitje
81,000€

85,000€

EXCLUSIVE
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Hapësirë Të B... - 115m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek 21 Dhjetori, prane Inxhinierise shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur me 7 kate dhe organizohet...

Shitje
57,600€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 89m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri te Rregullt dhe Hapsire te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 8-katesh te...

Shitje
54,000€

55,000€

Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Pe... - 58m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues...

Shitje
139,500€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 87m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne proces ndertimi i c...

Shitje
78,000€
Ish Ekspozita, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfek... - 66m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Ish Ekspozita, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe hapEsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate...

Shitje
62,000€
Prane Rruges Fortuzi, Shitet Apartament 1+1! - 68m2
Rruga Fortuzi - Rruga Prokop Myzeqari

Ne nje zone shume te qete dhe te favorshme, prane qendres se Tiranes, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh...

Shitje
71,000€

74,000€

Shitet Apartamenti 2+1+2, Me Verandë Dhe Pamje Fantasti... - 103m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet apartament 2+1+2, ne Misto Mame, zone qe vazhdon te zhvillohet dita dites. Misto Mame tashme eshte nje zone qe ofron te gjitha sherbimet dhe fa...

Shitje
125,000€

132,000€

Tek Uet-Ja, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Lindje! - 120m2
UET - Rruga Sali Butka

Mbrapa UET-ja, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis Rruges se Kavajes dhe Bulevardin Gjergj Fishta, shitet apartament 2+1+2, i investuar shume...

Shitje
70,000€

75,000€

Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Invest... - 83m2
Vasil Shanto - Rruga Vasil Shanto

Shitet Apartament 1+1 i cili ka nje siperfaqe 82.4 m2 ne zonen e Vasil Shantos prane Stacionit te Tiranes se Re, nje nga zonat me te zhvilluara te Tir...

Shitje
108,000€

112,000€

Okazion !!! Shitet Super Apartament 2+1, Tek Ish Stacio... - 116m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish Stacioni i Trenit, shume prane Bulevardit Te Ri dhe qendres se Tiranes shitet super apartament 2+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne kat...

Shitje
98,600€
Tirana Garden Building, Shitet Apartament 1+1 Me Super... - 73m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tirana Garden Building, ne Rrugen e Kavajes, shitet apartament 1+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri ne ndertim...

Shitje
256,500€

266,000€

Ne Qender, Shitet Super Duplex 4+1+2 I Pershtatshem Per... - 190m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes shitet super duplex me siperfaqe totale 190 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-4 banimi dhe 6-7 teknik te nje pallati te ndertu...

Shitje
65,000€
SOLD
Ne Bulevardin Bajram Curri Shitet Apartament 1+1 Totali... - 69m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Ures se Delijorgjit shitet apartament 1+1 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti me siperfaqe 69 m...

Shitje
77,000€
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1, Me Hapesire Te Boll... - 116m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane Bulevardit Te RI Shitet Apartament 2+1 me hapesire te bollshme dhe me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te...

Shitje
104,000€

108,000€

Tek Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1+2, Me Projekt Per... - 111m2
Farmacia 10 - Unaza

Ne Unaze tek kryqezimi i Farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2+1+2 tualete me shume drite. Apartamenti eshte ne katin e 3-te ne nje p...

Shitje
95,000€
Tek Brryli Shitet Apartament 3+1 Totalisht I Investuar... - 98m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Brryli Prane Karburant Elda Shitet Apartament 3 +1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ekzistues 5 katesh...

Shitje
117,250€
SOLD
Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1, Ne Pallat Luksoz Dh... - 107m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Shitet super apartament 2+1 me cmim okazion ne kompleks shume cilesore te vitit 2020. Objekti ndodhet ne rrugen Panorama buze unazes se vogel te Tira...

Shitje
46,000€

47,000€

Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt! - 83m2
Fresku - SH54

Tek Fresku. shitet apartament 1+1 me orientim perfekt nga Jugu. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me 5 kate dhe organizohet...

Shitje
50,500€

53,000€

EXCLUSIVE
Shitet Apartament I Pershtatur Ne 2+1, Me Orientim Perf... - 57m2
Tirana e Re - Rruga Irfan Tomini

Tek Rruga Irfan Tomini shitet apartament 1+1 i pershtaur ne 2+1. Organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi ,1 bal...

Shitje
86,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Mozaiku I Tiranes ! - 87m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi shitet apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti ka siperf...

Shitje
64,000€

69,000€

Ne Fresk Shitet Apartament 2+1, Me Hapesira Te Bollshme... - 122m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit, ne nje kompleks shitet apartament 2+1 me 2 ballkone, ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh, ndertim i vitit 2015 me ashensor dhe sh...

Shitje
54,000€

57,500€

Tek Fresku, Shitet Apartament 1+1 !!! - 82m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, ne rrugen Sotir Caci shitet apartament 1+1 me siperfaqe te madhe ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh me ashensor dhe shkalle me ndricim n...

Shitje
90,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Hapesir... - 113m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 113m2 bruto. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gati...

Shitje
82,000€
Ne Kinostudio, Shitet 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !... - 127m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, rruga Aleksander Mojsiu, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 2 banim, ne nje pallat te ri ndertim i vitit 2012. Apartamenti ka or...

Shitje
133,000€

137,000€

EXCLUSIVE
Ne Bulevardin Gjergj Fishta, Shitet Apartament 2+1+2 !!... - 111m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Blv. Gjergj Fishta, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 te nje pallati 9-katesh, ndertim i viteve te fundit te miremba...

Shitje
207,000€

240,000€

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 150m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Orientim Dhe Pamje Spektakolare. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes, persa i...

Shitje
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1, Te Liqeni I Thate !!! - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Te Liqeni i Thate ne nje zone ku ka akses shume te mire ne levizje nepermjet Unazes se Re dhe ne nje distance shume te afert me Parkun e Liqenit, shit...

Shitje
210,000€

245,000€

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, si mundesi ideale investimi per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati mjaft te miremb...

Shitje
60,000€
Shitet Apartament 1+1 Tek Oxhaku, Me Planimetri Te Rreg... - 68m2
Oxhaku - Rruga Xhanfize Keko

Prane oxhakut shitet super apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katiN e 3 teknik dhe te 1 e banimit te nje pallati te ri te mireadministruar me ashe...

Shitje
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1 I Tipit Loft, Me Pamje Fant... - 130m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Per te gjitha ata qe vleresojne ajrin e paster, pamjen e lire dhe cilesine ne ndertim dhe investim sapo doli ne treg nje apartament i tipit Loft pjese...

Shitje
98,000€
RESERVED
Okazion, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 119m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...

Shitje
97,000€

98,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Totalish... - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem Shitet apartament fantastik 2+1+2 tualete totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 6-katesh te mirea...

Shitje
101,000€

103,000€

Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Buze Rru... - 83m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje...

Shitje
42,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 70m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Tek Fresku, ne rrugen "Aleksander Konda" shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje g...

Shitje
51,000€
Super Okazion! Tek Zirkon Residence, Shitet Apartament... - 60m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Super Okazion! Tek Zirkon Residence, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Fantastik. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re...

Shitje
77,500€
Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1, Me Hapes... - 100m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha, Shitet 2+1 Me Haperisa Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh, te mireadministruar me ashenor...

Shitje
52,000€
SOLD
Tek Kompleksi Kristal Center Shitet Garsoniere Ideale P... - 40m2
Komuna e Parisit - Rruga Ndrek Luca

Tek Kompleksi "Kristal Center "Shitet Garsoniere në katin e 3 te nje pallati te pajisur me ashensor me sipërfaqe totale 40 m/2. Apartamenti është i o...

Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
76,000€

80,000€

Ne Autostrade Pas Veko, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapoi... - 118m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Ardeno

Ne Autostrade Pas VEKO, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilesor!!! Apartamenti ndodhet ne rrugen Ardeno ne zonen industriale pas VEKO ne katin e tr...

Shitje
143,000€
Ne Myslym Shyri, Prane Drejtoris Policise, Shitet Supe... - 154m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, prane Drejtoris Policise, shitet duplex i investuar kohet e fundit. Dupleksi organizohet: Kati i pare ne pjesen e sallonit dhe kuzhine...

Shitje
215,000€
Sheshi Wilson, Shitet Duplex Me Super Vendodhje - 167m2
Sheshi Wilson - Rruga Moskat

Sheshi Wilson, shitet apartament duplex me super vendodhje. Apartamenti eshte i organizuar ne forme duplex ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 te nje pallat...

Shitje
248,000€

255,000€

Okazion Kleringu! Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit... - 292m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi i Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Verande. Rezidenca Kodra Diellit, karakterizohet per cilesine e punimeve, infrastruk...

Shitje
73,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar... - 98m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku prane Anna Market shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 98 m2 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e...

//do something