Për Qira
500€ / muaj
Klinike Dentare Per Qira - 60m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhenfize Keko , ne Porcelan jepet Klinike Dentare me Qira, ne rruge kryesore ,ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh. Klinika ka filluar te fu...

Për Qira
1,200€ / muaj
Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Gardes - 130m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...

Për Qira
350€ / muaj
Ne Qender Jepet Me Qiraapartament 1+1 - 45m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 1+1 me super mobilim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues dhe ka nje arredim super cilesor d...

Për Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Fantastik 2 + 1 + Post Parkimi... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Jepet me qira apartament fantastik 2+1+ post parkimi tek Kodra e Diellit 2 ne katin e 4 te nje pallati te ri 6 katesh te pajisur me ashensor, me siper...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 1+1 - 65m2
Liceu Artistik - Rruga e Elbasanit

Ne rrugen e Elbasanit jepet me qira super apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje...

Për Qira
370€ / muaj
Apartament 2+1 - 135m2
Astir - Rruga Milto Sotir Gura

Ne Astir, prane 2 Rotondove, jepet me Qira Apartament i Ri 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh, eshte i mobiluar dhe...

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 2+1 - 75m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Jepet me qira ambient per zyra 2+1 ne bllok ne rrugen Vaso Pasha ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte teper i mirembajtur dhe i gats...

Për Qira
350€ / muaj
Vasil Shanto, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Plus Guzhin... - 93m2
Komuna e Parisit - Rruga Jusuf Vrioni

Në rrugën Suljaman Delvina prane Espreso Bar, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalish...

Për Qira
400€ / muaj
Apartament 1+1 - 65m2
Qender - Zogu I Boulevard

Jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne qender, ne katin e 4 te nje pallati te pajisur me ashensor, te mobiluar teper mire, me siperfaqe 65 m2 dhe o...