Për Qira
350€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 76m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji. Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern dhe mjaft komod, ku ndodhen te...

Për Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Fantastik 2 + 1 + Post Parkimi... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Jepet me qira apartament fantastik 2+1+ post parkimi tek Kodra e Diellit 2 ne katin e 4 te nje pallati te ri 6 katesh te pajisur me ashensor, me siper...

Për Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Në Zonën E Bllokut ! - 108m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Tek Rruga Perlat Rexhepi, në katin e 5 te nje Pallati te Ri 8 katësh i pajisur me Ashensor, Jepet Apartament 2+1 me Qira në një zonë shume te prefe...

Për Qira
300€ / muaj
Tek Komuna E Parisit Jepet Me Qera Apartament 1+1 ! - 65m2
Komuna e Parisit - Rruga Bilal Golemi

Ne Komunen e Parisit, pranë Ish Universitetit New York dhe afer me Kompleksin Dinamo, Jepet me Qira Apartament 1+1 me arredim komod, ndodhet ne katin...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 1+1 - 65m2
Liceu Artistik - Rruga e Elbasanit

Ne rrugen e Elbasanit jepet me qira super apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 1+1 - 75m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Ne rrugen e Elbasanit tek shkolla baletit jepet me qira super apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte organizu...

Për Qira
400€ / muaj
Tek Piceri Era Jepet Apartament 1+1! - 68m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok, tek Piceri Era, jepet me Qira Apartament 1+1 me kuzhine te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh dhe ka siperfaqe...

Për Qira
370€ / muaj
Apartament 2+1 - 135m2
Astir - Rruga Milto Sotir Gura

Ne Astir, prane 2 Rotondove, jepet me Qira Apartament i Ri 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh, eshte i mobiluar dhe...

Për Qira
20€ / muaj
Apartament 1+1 - 52m2
9 kateshet - Rruga Luigj Gurakuqi

Jepet me Qira Super Apartament 1+1 prane Qndres, tek 9 kateshet. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ka nje siperfaqe prej 52 m2 te shfryt...