Për Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Pazari I Ri - 100m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Fadil Rada, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 100...

Për Qira
250€ / muaj
Jepet Apartament Ne Prone Rezidenciale Me Mundesi Parki... - 116m2
Porcelan - Rruga Kokonozeve

Apartament 2+1 , pjese e nje vile . Ka dhe vend parkimi. . Guzhina eshte e ndare nga salloni dhe punimet jane shume cilesore. Eshte i mobiluar, dhe...

Për Qira
680€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 135m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me...

Për Qira
380€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Rrugen E Kavaje... - 135m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen e Kavajes ne katin e 11 te nje pallati te pajisur me ashensor, me siperfaqe 135 m2 dhe orientim Jug-Perendim....

Për Qira
500€ / muaj
Klinike Dentare Per Qira - 60m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhenfize Keko , ne Porcelan jepet Klinike Dentare me Qira, ne rruge kryesore ,ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh. Klinika ka filluar te fu...

Për Qira
680€ / muaj
Prane Qendres Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+ Garaz... - 95m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane "Qendres" se Tiranes, jepet me qira super apartamnt 2+1, I ! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar dhe me ashenso...

Për Qira
300€ / muaj
Te Kompleksi Panorama Jepet Apartament 1+1 Me Qira! - 75m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet Apartament 1+1 me QIra te Kompleksi Panorama me siperfaqe 75m2. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem me kuzhine te perbashket, 1 dh...

Për Qira
1,200€ / muaj
Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Gardes - 130m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...

Për Qira
350€ / muaj
Ne Qender Jepet Me Qiraapartament 1+1 - 45m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 1+1 me super mobilim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues dhe ka nje arredim super cilesor d...