Për Qira
800€ / muaj
Rezidenca Kodra E Diellit 2, Jepet Me Qira Apartament... - 110m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete, Plus Parkim të Dedikuar i përfshir ne cmim. Apartamenti ndodhet ne ka...

Për Qira
350€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Apartament 1+1 Me Qira! - 64m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistes 5 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 64 m2. Eshte i org...

Për Qira
550€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Superapartament 2+1+2 Me Mobil... - 120m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Bllok, prane Ambasades Daneze, jepet me qira nje super apartament 2+1+2, ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisu...

Për Qira
400€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Siperfaqe Te... - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, prane shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament 3+1+2, ne katin e katert te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte...

Për Qira
600€ / muaj
Ambient Per Zyra Me Qira - 110m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Ne fillim te rruges tek Blv. Zogu i Pare , prane Fakultetit te Shkencave , jepet me qira apartament 2+1+2 , per zyra me siperfaqe 110m2 dhe cmim 600 e...

Për Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Komod 2+1 , I Rikonstruktuar... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje Pallati 5 katesh, me Siperfaqe...

Për Qira
400€ / muaj
Bllok, Super Apartament 2+1 Me Qira! - 73m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 2+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete,...

Për Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Garsoniere Fantastik Tek Pazari I Ri! - 40m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Jepet me qira garsoniere fantastike tek Pazari i Ri me mobilim bashkekohor ne katin e 8 te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2016, te pajisur me...

Për Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Duplex Shume Luks! - 208m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qera apartament duplex 3+1 , 208 m2, ne katin e 12 dhe 13- te te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne :...