Qira
800€ / muaj
Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Super Vendodhje - 120m2
Blloku - Rruga Donika Kastrioti

Ne Bllok, jepet me qira apartament 2+1 ne zonen me te mire te Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me te mireadministruar me ashens...

Qira
250€ / muaj
Restorant Durresi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Orie... - 57m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek restorant Durresi, jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje sal...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

Qira
800€ / muaj
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shp...

Qira
500€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 - 122m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Aartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallati te ri, te pajisur me 2 ashensor dhe i mire-admin...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

Qira
500€ / muaj
Prane Vilave Amerikane, Jepet Apartament 3+1+2 Me Qira - 152m2
Vilat Amerikane - Rruga 3 Vëllezërit Kondi

Jepet apartament 3+1+2 me qira prane Vilave Amerikane. Eshte nje zone e qete perferike me rrjet te rregullt rrugor. Apartamenti ndodhet ne katin e dyt...

Qira
1,300€ / muaj
Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 I Investuar - 131m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Bllok jepet me qira super apartament i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministuar me ashensor dhe organizo...

Qira
250€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament 2+1+Garazhd, Tek Tower Bridge - 106m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, jepet me qira apartament 2+1+Garazhd i pa mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati te ri, i miread...

Qira
350€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Ne Linze - 90m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Fantastik ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe t'i larg...

Qira
310€ / muaj
RENTED
Tek Rruga E Elbasanit Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 110m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit Prane Fakultetit Ekonomik Jepet me Qira Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh ndertim i viti...

Qira
450€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 87m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Ne qender te Komunes se Parisit jepet 2+1 me qira. Apantamenti ka siperfaqe 87 m2 dhe organizohet ne hapesire ndenje me ambient gatimi dhe ngrenie ba...

Qira
390€ / muaj
Rruga Jordan Misja Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Dhe... - 113m2
Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Rruga Jordan Misja Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 dhe 2 garazhe. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe te...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek Uet, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht... - 69m2
UET - Rruga Sali Butka

Tek UET, Jepet me Qira Super Apartament 1+1, Teresisht I Mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, sal...

Qira
800€ / muaj
Prane Qendres, Jepet Me Qira Apartament I Super Investu... - 106m2
Rr. e Kavajes - Rruga Islam Alla

Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis rruges se Kavajes dhe Rruges Myslym Shyri, jepet me Qira Super Apartament 2+1+2. Apartamenti ka nje siper...

Qira
380€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Apartament 3+1 Me Qira Me Hapesira... - 130m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Apartament 3+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor e te mireadministruar, ka siperfaqe 1...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Bllok,jepet Super Apartament 2+1 Me Qira! - 73m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament i Sapoinvestuar 2+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete,...

Qira
250€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! - 95m2
Astir - Sheshi Astiri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe 95m2. E...

Qira
1,300€ / muaj
Apartament Luksoz Me Qira Ne Bulevardin Gjergj Fishta !... - 135m2
Blv. Gjergj Fishta - Rruga Sami Frashëri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 luksoz ne Bulevardin Gjergj Fishta. Ndodhet ne katin e tete shume prane Bllokut, me pamje fantastike te qytetit te Tirane...

Qira
800€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Linze - 150m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i lar...

Qira
250€ / muaj

300€ / muaj

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi!! - 120m2
Astir - Rruga Aleksandri i Madh

Ne zonen e Astirit, prane Bar Unik, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte ne nje pallat te ri, ndertim i vitit 2011, te mireadministruar dhe...

Qira
500€ / muaj
Don Bosko, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 ! - 138m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Rrugen Don Bosko, ne nje kompleks te ri shume cilesor dhe te mireadministruar, jepet me qira super apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e...

Qira
400€ / muaj
Tek Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri prane Karburant Kastrati jepet apartament me qira 2+1 ne katin e 3 te nje pallati 6-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne...

Qira
370€ / muaj
EXCLUSIVE
Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Per Periudhe Afatshk... - 52m2
9 kateshet - Rruga Luigj Gurakuqi

Jepet me Qira Super Apartament 1+1 prane Qendres, tek 9 kateshet. Apartamenti ynë është i ndritshëm dhe i gjerë dhe ka një dhomë gjumi dhe një living...

//do something