Për Qira
250€ / muaj
Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Pranë... - 63m2
Komuna e Parisit - Rruga Ibrahim Kodra

Komuna e Parisit, ne rrugën Ibrahim Kodra, Jepet me Qira Apartament 1+1 ne katin 0 te nje Shtëpie Private. Apartamenti eshte i organizuar ne nje Sa...

Për Qira
500€ / muaj
Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet Me Qira Apartament 1... - 85m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Faik Konica

Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet me Qira Apartament 1+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, dhe ka nje siperfaqe prej 85 m2. Esh...

Për Qira
380€ / muaj
Tek Vizion+, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2! - 100m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Kompleksin Vizion+ ne Rrugen Don Bosko, Jepet me Qira Aprtament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe 100 m2, te organizuar...

Për Qira
450€ / muaj
Myslym Shyr, Super Apartament 1+1 I Investuar Me Qira! - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne Myslym Shyr, prane "Gjykates Larte", ne nje pallat cilesor me mireadministrim dhe sistem sigurie te larte jepet apartament 1+1 me qira. Apartament...

Për Qira
630€ / muaj
Kopshti Botanik, Super Apartament 2+1+2 Me Arredim Lu... - 118m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Pranë Kopshtit Botanik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete me Arredim Luksoz dhe pamje fantastike të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin...

Për Qira
550€ / muaj
Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Tual... - 142m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Pranë Liqenit të Tiranes, zona e Kopshtit Zoologjik, në katin e 5 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+...

Për Qira
900€ / muaj
Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center - 86m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Prane Ring Center Jepet me Qira Super Apartamnt 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin...

Për Qira
950€ / muaj
Në Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ori... - 134m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Në zonë e Bllokut, rruga Abdyl Frashëri, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Tualete, në katin e 9 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor. Apartam...

Për Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra Tek Ministria E Drejtesi... - 140m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Jepet me qera ambjent per zyra tek Ministria e Drejtesise. jane 6 ambjente ndodhur ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe. Ambjenti eshte i persht...