Qira
420€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qera Ap 2+1 - 78m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te mira ne Tirane, jepet me qira apartament 2+1, i investuar shume mire, ne katin e 1 te nje pallati egzist...

Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Me Siperfaqe Te Madhe Tek Zogu... - 130m2
Zogu i Zi - Rruga e Durresit

Ne zonen me strategjike ne hyrje te Tiranes, prane Zogut te Zi, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 13 te nje pa...

Qira
300€ / muaj
RENTED
Astir, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Totalisht I Mobilua... - 99m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne zonen e Astirit prane Bar 2-Palmat, jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje mobilim shume cilesor dhe bashkekoh...

Qira
450€ / muaj
Ne Zonen Me Te Bukur Ne Tirane, Prane Rtsh, Jepet Apart... - 71m2
RTSH - Rruga Ismail Qemali

Ne zonen me te bukur ne Tirane, prane RTSH, Jepet Apartament 1+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar dhe ka n...

Qira
400€ / muaj
Ne Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira! - 66m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Rrugen Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor e te mire-administr...

Qira
370€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 110m2
Selvia - Rruga e Saraçëve

Ne zonen me te favorshme ne Tirane, prane Selvise, Jepet me Qira Apartament 2+1! Apartamenti ka siperfaqe te bollshme rreth 110 m2 dhe eshte i organiz...

Qira
550€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qera Super Aprtament 1+1,... - 75m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne nje nga ndertimet me te mira te zones jepet me qira, apartament 1+1, me mobilim luksoz. Apartamenti organizohet ne nje korri...

Qira
300€ / muaj
Rruga E Durresit, Jepet Me Qira Apartament 1+1+ Dhome F... - 55m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen e Durresit jepet apartament 1+1+ dhome femijesh me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 3-katesh i mireadministruar. Org...

Qira
330€ / muaj

380€ / muaj

RENTED
Apartament 1+1 Per Qira Tek Liqeni (Kompleksi Colombo) - 84m2
Liqeni i Thate - Rruga Kolombo

Jepet Super apartament 1+1 me qira me pamje fantastike nga Tirana dhe parku i madh i liqenit. Apartamenti me siperfaqe 84 m2 organizohet ne sallon pri...

Qira
400€ / muaj
Prane Qendres, Jepet Me Qira Apartament 3+1! - 75m2
Qender - Rruga Mine Peza

Prane Qendres, Jepet me Qira Apartament 3+1 i saporikonstruktuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh dhe eshte i organizuar ne n...

Qira
600€ / muaj
Tek Kopeshti Zoologjik, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 120m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe...

Qira
500€ / muaj
Tek Liqeni Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Orientim... - 130m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Prane Kopshtit Zoologjik jepet me qira apartament 3+1+2 tualete me siperfaqe 130m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 5-katesh i mire...

Qira
350€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me... - 75m2
Qender - Rruga Kostandin Kristoforidhi

Ne Qender te Tiranes, jepet me qira super aparment 1+1, totalisht e mobiluar dhe me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati...

Qira
1,000€ / muaj
Stadiumi Qemal Stafa, Jepet Me Qira Super Apartament 3+... - 156m2
Stadiumi Qemal Stafa - Sheshi Italia

Stadiumi Qemal Stafa, shitet super apartament 3+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar dhe organizo...

Qira
300€ / muaj
Ne Brryl Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Ambient Gatimi... - 80m2
Brryli - Rruga Odhise Grillo

Ne Brryl, ne rrugen Odise Grillo jepet me qira apartament 2+1 me ambient gatimi te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistue...

Qira
1,200€ / muaj

1,300€ / muaj

Jepet Apartament 3+1 Me Qira Prane Gardes - 130m2
Garda - Rruga Janos Hunyadi

Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125...

Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
700€ / muaj
Tek Bar Piazza, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Sapo Inv... - 125m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane Bar Piazza jepet me qira apartament 3+1 me hapsira te bollshme i sapo investuar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku...

Qira
500€ / muaj

550€ / muaj

Tek Hipoteka Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+Garazhd - 135m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 me hapesira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 10 katësh i ndërtuar me cilësi të lart...

Qira
300€ / muaj
Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesir... - 80m2
Tregu Elektrik - Rruga Shyqyri Ishmi

Tregu Elektrik, prane rruges Ali Demi, jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzist...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! - 63m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane 21 Dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. Apartamenti eshte inv...

Qira
500€ / muaj
Tek Kompleksi Magent, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 108m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Tek Kompleksi Magnet jepet me qira super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njeres prej godinave 10-kates...

Qira
600€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me... - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Ambienti eshte i organizuar ne nje korridor te madh, sallonin e ndenjes t...

Qira
300€ / muaj
Fresk, Jepet Me Qira Apartament I Sapo Investuar!! - 72m2
Fresku - Qesarake

Fresk, pas restorant Qeasaraka, jepet me qira apartament 1+1 i investuar dhe i paperdorur me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati...

//do something