Qira
600€ / muaj

800€ / muaj

Prane Bllokut Te Ambasadave, Jepet Me Qira Duplex! - 160m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Vëllezërit Manastirli

Prane Bllokut te Ambasadave, jepet me qira duplex me orientim fantastik dhe mobilim mjafte te mire. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek Ish-Parku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Dr... - 125m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish-Parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh....

Qira
800€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Linze - 150m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i lar...

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Ne Linze - 90m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Fantastik ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe t'i larg...

Qira
260€ / muaj
Ne Fresk Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Post Parkimi !... - 120m2
Fresku - Rruga Dajti

Ne rrugen e Dajtit jepet me qira apartament 3+1 dhe 1 post parkimi te perfshire ne cmim,ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh me ashensor deri ne katin...

Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Prokuroria E Tiranes - 90m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen “Haxhi Hysen Daliu” jepet me qera apartament 2+1. Apartamenti ka vendodhje shume te mire dhe ndodhet ne nje pal...

Qira
450€ / muaj
Tek Ish-Parku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Dr... - 120m2
Ish Parku - Rruga Irfan Tomini

Prane Kompleksit Delijorgji, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati 8...

Qira
400€ / muaj
Jepet Apartament Me Qira 3+1,tek Rrugica E Green House... - 81m2
Rr. 4 Deshmoret - Rruga Jul Variboba

Tek Rrugica e Green House prane rruges se Elbasanit jepet me qira Super Apartament 3+1,e cila organizohet me korridorin,dhomen e ndenjes sebashku me...

Qira
450€ / muaj

600€ / muaj

Tek Garda, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 164m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i mireadministruar i pajisur me ashensor, i arreduar ne menyre mjaft komo...

Qira
400€ / muaj
Tek Rruga Barrikadave Jepet Me Qira Apartament 2+1 ! - 90m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Apartament me qira apartament 2+1+3 ballkone me siperfaqe totale 90m2. Sipërfaqja e ambjentit është shumë e bollshme për një familje. Hyn në korridor...

Qira
500€ / muaj
Jepet Ambjent Zyre Fantastik Me Qira Te Sheshi Wilson!... - 101m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Jepet me Qira te Rr.Sami Frasheri Super Ambjent per Zyre 2+1+1 ballkon.Ambienti eshte i sapoinvestuar kohet e fundit. Organizohet ne pjesen e sallon...

Qira
1,400€ / muaj
Super Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen Me Te Mire Ne Tir... - 130m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Tek ETC nje nga ndertimet me te preferuara per shkak te cilesise dhe vendodhjes jepet apartament 2+1 me qera totalisht i sapo rikonstruktuar dhe mobil...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

Myslym Shyri, Jepet Zyre Me Qira Me Hapesira Te Bollshm... - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen Myslym Shyri jepet me qira zyre 90 m2 netto e cila ka edhe nje verande te bollshme. Ambienti eshte i sapoinvestuar kohet e fundit. Organizoh...

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Rrugen Sulejman Delvina... - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira apartament 1+1 tek Blloku Vasil Shanto, 68 m2, ne katin e 6-te te nje pallati ndertim i vitit 2005 .Apartamenti eshte i organizuar si m...

Qira
650€ / muaj
Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2!! - 120m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Prane Sheshit Wilson, perball me LSI jepet me qira aparatment 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik te nje pallati 11 katesh i miread...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament Tek Kompleksi Fiore Di... - 96m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje ndertim te ri i sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati 9 katesh i mireadministruar....

Qira
400€ / muaj
Te Pazari I Ri Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 90m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Te Pazari i Ri te rruga Fadil Rada jepet me qira super apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 7-katesh me ashensor te vit...

Qira
650€ / muaj
Te 21 Dhjetori Kompleksi Magnet Jepet Me Qira Super Ap... - 132m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek Kompleksi Magnet Jepet Me Qira Apartament 2+1 Super i investuar me post parkimi. Apartamenti ndodhet ne katin ne 6 te nje pallati te mireadminist...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok Prane "11 Janarit" - 90m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne pjesen e qete te bllokut prane shkolles “11 Janari” jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture...

Qira
500€ / muaj
Te 21 Dhjetori Jepet Super Apartament Me Qira 1+1 Me Po... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht me Post Parkimi. Apartamenti ndodhet ne kati e 5-te te nje pallati te ri te...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Tota... - 60m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori jepet me qira super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mireadministrua...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

Qira
850€ / muaj
Prane Ambasades Suedeze Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 250m2
Qytet Studenti - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Suedeze jepet me qira apartament 3+1+2 tualete me post parkim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-katesh e mireadminist...

Qira
300€ / muaj
Ne Rruge Fortuzi Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 90m2
Rruga Fortuzi - Rruga Sulejman Pasha

Prane Plazes , ne rrugen Sulejman Pasha, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar! Apartamenti ka siperfaqe te bollshme rreth 90 m2 dhe eshte i organi...

//do something