Për Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Prane Hipotekes Te T... - 70m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet me qira super apartament prane Hipotekes Tiranes ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe me ashensor. Apartamenti organizoh...

Për Qira
700€ / muaj
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Jepet Me Qera, Super A... - 120m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 në një Pallat te Ri i vitit 2018 i paj...

Për Qira
400€ / muaj
Tek Ish Ekspozita Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zy... - 100m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Bulevardin Gjergji Fishta, tek ish Ekspozita, jepet me qira per zyra apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor d...

Për Qira
320€ / muaj
Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Apartament 2+1!! - 100m2
Rruga Durresit - Rruga Mine Peza

Ne rrugen Mine Peza, prane Gjimnazit Qemal Stafa, jepet me qira apartament 2+1 ne katin 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartamenti organizohet n...

Për Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament Komod 2+1 , I Sapo Mobiluar... - 81m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit , ne afersi te Tregut te Madh jepet me qera Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apart...

Për Qira
650€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

Për Qira
350€ / muaj
Qender, Jepet Duplex Me Qira 2+1! - 100m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne Qender te Tiranes, Jepet Duplex 2+1+2 me Qira! Duplexi ndodhet ne katin e 2 dhe te 3 te nje pallati te mireadministruar e me ashensor dhe ka nje si...

Për Qira
400€ / muaj
Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Pran... - 86m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Pranë Liqenit të Tiranës, zona e Kopshtit Zoologjik, në katin e 6 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor, Jepet me Qira Apartament 2+1 me ori...

Për Qira
500€ / muaj
Okazion , Jepet Me Qira Apartament Komod 2+1 ! - 112m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Jepet me qera ne zonen e Komunes se Parisit Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje Apartamenti ndodhet ne kati...