Për Qira
1,200€ / muaj
Apartament 2+1 - 120m2
ETC - Rruga e Elbasanit

Te ETC, European Trade Center nje nga zonat dhe pallatet me te preferuara ne Tirane jepet me qira nje Apartament 2+1. Apartamenti ndodht ne katin e 1...

Për Qira
1,300€ / muaj
Apartament 2+1 - 130m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rezidencen Long Hill jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 2 te nje ndertese 4 kateshe . Apartamenti eshte i organizuar ne sallon +kuzhine ,2 dho...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 1+1 - 74m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, prane spitalit Gjerman jepet me qera apartament 1+1 ne nje pallat te ri cilesor me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korid...

Për Qira
1,500€ / muaj
Apartament 2+1 - 162m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender ,ne nje prej ndertesave me te njohura dhe me super lokacion Turdiu Center ,jepet apartament 2+1+2 me qira . Unikaliteti i ketij apartamenti...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 104m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Jepet me qira super apartament ne bllok 2+1+2 me nje siperfaqe prej 104 m2. Apartamenti organizohet ne: 1 sallon ndenje arreduar teper komod, 2 dhoma...

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 2+1 - 100m2
Blv. Zhan Dark - Rruga e Elbasanit

Ne Blevardin Zhan D'Ark , prane Gjykates se Apelit jepet me qira apartament 2+1+2,me siperfaqe te konsiderueshme ,ne katin e peste banim te nje pallat...

Për Qira
1,300€ / muaj
Apartament 3+1 - 135m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne rrugen Nikolla Tupe, ne Bllok, jepet me qira apartament 3+1+2 , me nje siperfaqe 135 m2 neto, ne katin e tete te nje pallati dhjetekatesh te miread...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 2+1 - 104m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te 1 pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe net...

Për Qira
300€ / muaj
Apartament 2+1 - 116m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Jepet Ambjent 2+1 me Qira per Zyra tek Zogu i Zi! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 12 katesh me ashensor dhe te mireadministruar, dhe k...