Për Qira
700€ / muaj
Apartament 2+1 - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 10 te nje pallati te ri 12 katesh dhe i...

Për Qira
530€ / muaj
Apartament 2+1 - 130m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne zemer te Tiranes, prane 9 katesheve, jepet me qira super apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri, te mireadmini...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 2+1 - 110m2
Selita - Selitë, Tirana

Jepet me qira apartment me qira 2+1 ne selite. Ambjenti ndodhet ne katin e 1 banimit te nje ndertimi 4 katesh. Ka hyreje te dedikuar dhe nje garazhd p...

Për Qira
700€ / muaj
Duplex - 140m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Jepet me qira duplex fantastik tek rezideneca Kodra E Diellit 1. Ne katin e pare ndodhet nje sallon i madh pritje me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballko...

Për Qira
1,500€ / muaj
Super Apartament Luksoz 3+1+2 Plus Garazh Tek Nobis Wel... - 165m2
Nobis - Rruga Sami Frashëri

Tek Qëndra Nobis Wellnes Center, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 Tualete + Parkim të Dedikuar i përfshir ne cmim, Apartamenti ndodhet ne katin...

Për Qira
120€ / muaj
Apartament 2+1 - 82m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Ne rrugen Mihal Grameni,fare prane Qytetit Studenti jepen ambiente me qira ne nje apartament 2+1+3 ne katin e katert te nje pallati ndertim i vitit...

Për Qira
400€ / muaj
Apartament 1+1 - 65m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament me qira i pershtatshem per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me pam...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 1+1 - 60m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Jepet me qira nje apartament 1+1+Garzhd ,Mbrapa Restorant Durresit . Pallati eshte i vitit 2017 me ndertime cilesore ,me ashensor .Apartamenti eshte...

Për Qira
550€ / muaj
Apartament 2+1 - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne rrugen e Elbasanit tek RTSH jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dho...