Për Qira
330€ / muaj
Apartament 2+1 - 76m2
Ambasada Amerikane - Rruga Jan Kukuzeli

Jeper me qira apartament 2+1 prane ambasades Amerikane ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, i mobiluar dhe me nje siperfaqe prej 76 m2. Apartamenti...

Për Qira
350€ / muaj
Apartament 2+1 - 115m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Prane qendres se Tiranes, ne rrugen Mine Peza jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe . Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te viti...

Për Qira
1,600€ / muaj
Apartament 4+1 - 203m2
ETC - Rruga e Elbasanit

Tek ETC, European Trade Center shume Prane Qendres se Tiranes te Piramida jepet me qira nje Apartament Fantastik. Ky apartament luksoz ndodhet në kat...

Për Qira
370€ / muaj
Apartament 2+1 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira Apartament 2+1, ne katin e 3 te nje Pallati te ri, me ashensor. Aparta...

Për Qira
1,200€ / muaj
Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Plus... - 162m2
Kopshti zoologjik - Rruga Peti

Në fillim të Rrugës Peti, në Kopshtin Zologjik Jepet me Qira Super Apartament Modern me Sip 152 m2 + Verande 25 mm2, fantastike për Barbecue me Familj...

Për Qira
400€ / muaj
Apartament 4+1 - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit, jepet me qera apartament 4+1, per zyra ose banim. Aparatamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues dhe organizohet...

Për Qira
600€ / muaj
Apartament 4+1 - 129m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen Tefta Tashko Koco jepet me qira apartament per zyra me nje siperfaqe 129 m2 sebashke me nje post parkimi . Apartamenti eshte organizuar si m...

Për Qira
250€ / muaj
Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje... - 75m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Rruga Hamdi Garunja, ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta per banim ne Tirane, Jepet me Qira Apartament 1+1 me hapsira te bollshme dhe pam...

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 138m2
Don Bosko - Don Bosco

Ne Rrugen Don Bosko, ne nje kompleks te ri cilesor dhe te mireadministruar, jepet me qira super apartament 2+1+2 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne ka...