Për Qira
600€ / muaj
Apartament 2+1 - 118m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 i Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar, me 2 ashens...

Për Qira
800€ / muaj
Apartament 3+1 - 145m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet Apartament 3+1+2 me Qira, Ideal per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri e te mireadministruar, me ashensor, dh...

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 3+1 - 140m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

Prane LSI, ne rrugen Sami Frasheri, jepet me qira apartament 3+1+2 + verande . Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, te pajisur...

Për Qira
220€ / muaj
Ne Astir, Prane Bar Artisti, Jepet Me Qira Apartment 2+... - 114m2
Astir - Sheshi Astiri

Ne zonen e Astirit, Prane Bar Artisti, Jepet me Qira Apartment 2+1+2 Pjeserisht i Mobiluar! Nje nga zonat qe ka marre Zhvillim te madh se fundmi edhe...

Për Qira
300€ / muaj
Liqeni I Thate, Jepet Apartament 1+1 Me Qira ! - 70m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Green Complex, tek Liqeni i thate, jepet Apartament 1+1 me qira ! Apartamenti organizohet ne pjesen e sallonit dhe zonen e gatimit te kompletuar,...

Për Qira
400€ / muaj
Apartament 2+1 - 75m2
Myslym Shyri - Rruga Vangjush Furxhi

Jepet apartament 2+1 ne zonen e myslym shyrit, ne rrugen Vangjush Furrxhi ne pallat ekzistues ne katin e 4 pa ashensor e sapo investuar me kushte bash...

Për Qira
1,600€ / muaj
Apartament 3+1 - 130m2
Long Hill Residence - Rruga Rezervat e Shtetit

Ne Rezidencen LONG HILL jepet me qira apartament 3+1+2 +2 poste parkimi dhe verande. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi teper te bollshme dhe m...

Për Qira
300€ / muaj
Apartament - 67m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Jepet me qira apartament 1+1 ne Myslym Shyri, prane Drejtorise te Policise. Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, ku...

Për Qira
400€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, jepet me qera super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me...