Tek Kompleksi Secret Garden, Jepet Me Qera Super Aparta... - 100m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Tek Kompleksi Rezidencial Secret Garden, jepet me qira apartament 2+1+2, i super investuar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se ba...

Qira
550€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Apartament I Investuar Me Qir... - 104m2
Liqeni i Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Liqeni Thate, jepet me qira apartament 2+1+2, me siperfaqe 104 m2. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete e cila ofron shume facilitete dhe te gj...

Qira
400€ / muaj
Te Pazari I Ri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira !!! - 53m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne te Pazari i Ri, i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 2- te nje pallati te ri e te mireadministruar dhe ka siper...

Qira
280€ / muaj
Ne Ali Dem, Jepet Apartament 1+1 Me Qira !!! - 56m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne Ali Dem, i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri e te mireadministruar dhe ka siperfaqe 56...

Qira
700€ / muaj
RENTED
Tek Ambasador 3, Super Apartament 1+1 Me Qira - 94m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

1 + 1 apartment for rent at Ambassador 3. Room with surface 94 m2 overlooking the new stadium Air Albania. Ambassador 3 is one of the most luxurious r...

Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartamet 3+1+2 Tek Shkolla Baletit !!! - 105m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Ne rrugen Petro Nini Luarasi jepet me qira apartament 3+1+2 tualete ne katin e trete ne nje ndertim i vitit 2000.Apartamenti ka hyrje te dedikuar dhe...

Qira
550€ / muaj
Tek Rtsh, Jepet Apartament Me Qera 2+1+2 Me Post Parkim... - 103m2
RTSH - Rruga Themistokli Gërmenji

Ne rrugen Themistokli Germenji prane RTSH , jepet me qera apartament 2+1+2 bashke me 1 post parkimi te mbyllur ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh....

Qira
1,200€ / muaj
Tek Rezidenca Touch Of The Sun, Jepet Me Qira Apartamen... - 145m2
Sauk - Sauk

Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira apartament 2+1+2, i super investuar se bashku me post parkimi. Apartamenti eshte i organizua...

Qira
700€ / muaj
Te Kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatsh... - 140m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre 140 m2 me qira. Zyra orgazinohet ne 4 ambiente, koridori, 2 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara. Eshte duke perfundu...

Qira
450€ / muaj
RENTED
Te Kodra Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me 1 Pos... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra Diellit , ne rrugen Rrapi Hekali jepet me qira apartament 2+1 me 1 post parkimi te perfshire ne cmim ,ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh t...

Qira
300€ / muaj
Prane Delijorgjit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Hape... - 75m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Perball Delijorgjit, jepet me qira apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mire administruar. Or...

Qira
250€ / muaj
Tek Rruga "4 Deshmoret "jepet Me Qira Apartament 1+1 !... - 55m2
Rr. 4 Deshmoret - Rruga 4 Dëshmorët

Ne Rrugen 4 Deshmoret jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe prej 56 m/2 dhe organizohet ne nje planimetri te rregullt me sallon , kuzhine , dhome...

Qira
800€ / muaj
Tek Rezidenca Sunrise, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 116m2
TEG - Rruga e Vilave

Tek Kompleksi Rezidencial Sunrise, jepet me qira apartament 2+1 i super investuar se bashku me post parkim. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin...

Qira
1,500€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 4+1 Per Biznes... - 170m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok ,ne nje nga zonat me te preferuara per biznese jepet me qira super apartament 4+1 per biznes. Ambjenti eshte i arganizuar ne nje siperfaqe 17...

Qira
700€ / muaj
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Jepet Me Qira Apartame... - 153m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 2, jepet me qira apartament 3+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orient...

Qira
1,000€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Mobiluar... - 120m2
Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Ne Bllok Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 Mobiluar Dhe Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te pajisur me...

Qira
350€ / muaj

500€ / muaj

Jepet Apartament Me Qira 2+1 !!! - 100m2
Blv. Zhan D'Ark - Rruga e Elbasanit

Ne Blevardin Zhan D'Ark , prane Gjykates se Apelit jepet me qira apartament 2+1+2,me siperfaqe te konsiderueshme ,ne katin e peste banim te nje pallat...

Qira
1,250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 118m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

Qira
400€ / muaj
RENTED
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qera Super Apartament 1+1, To... - 66m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori jepet me qira, super apartament 1+1 i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 11-te te nje pallati te ri te mireadministru...

Qira
1,000€ / muaj

1,200€ / muaj

Jepet Penthouse 3+1+2 Me Qira - 295m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Zef Jubani

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "Petro Nini". Ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe v...

Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qira Dupleks, Ne Linze - 150m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Dupleks Fantastik ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe t'i largoheni kao...

Qira
350€ / muaj
Prane Kompleksit Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 1... - 57m2
Kompleksi Delijorgji - Rruga Irfan Tomini

Prane Kompleksit Delijorgji, jepet me qira apartament 1+1 ne nje ndertim te ri i sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati...

Qira
350€ / muaj
Ne Zonen Me Te Mire Te Bllokut, Jepet Me Qira 1+1 - 70m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Zonen Me Te Mire Te Bllokut, Jepet Me Qira Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te pallatet Agimi ti cilat jane 6-kateshe dhe ka o...

Qira
600€ / muaj

800€ / muaj

Prane Bllokut Te Ambasadave, Jepet Me Qira Duplex! - 160m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Vëllezërit Manastirli

Prane Bllokut te Ambasadave, jepet me qira duplex me orientim fantastik dhe mobilim mjafte te mire. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur...

//do something