Qira
600€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar... - 102m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rruga Myslym Shyri jepet me qira appartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me termoisolim. Siperf...

Qira
600€ / muaj
Te Xhamia E Tabakeve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 127m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise se Tabakeve Jepet me Qira Super Apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te mireadministruar me...

Qira
450€ / muaj
Tek Kompleksi Fiore Di Bosco, Jepet Me Qira Apartament... - 105m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Tek Kompleksi Fiore Di Bosco jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapondertuar dhe te qete e cila...

Qira
230€ / muaj

250€ / muaj

Tek Rruga "4 Deshmoret "jepet Me Qira Apartament 1+1 !... - 55m2
Rr. 4 Deshmoret - Rruga 4 Dëshmorët

Ne Rrugen 4 Deshmoret jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe prej 56 m/2 dhe organizohet ne nje planimetri te rregullt me sallon , kuzhine , dhome...

Qira
600€ / muaj

800€ / muaj

RENTED
Prane Bllokut Te Ambasadave, Jepet Me Qira Duplex! - 160m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Vëllezërit Manastirli

Prane Bllokut te Ambasadave, jepet me qira duplex me orientim fantastik dhe mobilim mjafte te mire. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur...

Qira
400€ / muaj
Ne Rrugen Mine Peza, Jepet Apartament 2+1 Me Qira ! - 72m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Ne Rrugen Mine Peza, Prane Komisariatit Nr.3, Jepet me Qira Apartament 2+1 i sapo investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 72 m2....

Qira
500€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1 ! - 135m2
Rr. e Kavajes - Rruga e Bogdanëve

Tek Rruga Bogdaneve, jepet me qira apartament 2+1+2, me siperfaqe 135 m2. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete e cila ofron shume facilitete dhe te...

Qira
700€ / muaj
EXCLUSIVE
Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1... - 115m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...

Qira
950€ / muaj
Jepet Me Qera 3+1 Tek Ish Ekspozita - 340m2
Ish Ekspozita - Bajram Curri Boulevard

Jepet me Qera apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “Gjergj Fishta” . Apartamenti ndodhet ne katin e dytë banimi dhe ka sipërfaqe 15...

Qira
600€ / muaj
Tek Liqeni I Thatë Jepet Me Qira Apartament 2+1 +2 Me S... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate jepet apartament 2+1+2 me qira me super pamje, me siperfaqe 100m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te kryeqytetit d...

Tek Kompleksi Secret Garden, Jepet Me Qera Super Aparta... - 100m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Tek Kompleksi Rezidencial Secret Garden, jepet me qira apartament 2+1+2, i super investuar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se ba...

Qira
550€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Apartament I Investuar Me Qir... - 104m2
Liqeni i Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Liqeni Thate, jepet me qira apartament 2+1+2, me siperfaqe 104 m2. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete e cila ofron shume facilitete dhe te gj...

Qira
400€ / muaj
Te Pazari I Ri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira !!! - 53m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne te Pazari i Ri, i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 2- te nje pallati te ri e te mireadministruar dhe ka siper...

Qira
700€ / muaj
RENTED
Tek Ambasador 3, Super Apartament 1+1 Me Qira - 94m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

1 + 1 apartment for rent at Ambassador 3. Room with surface 94 m2 overlooking the new stadium Air Albania. Ambassador 3 is one of the most luxurious r...

Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartamet 3+1+2 Tek Shkolla Baletit !!! - 105m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Ne rrugen Petro Nini Luarasi jepet me qira apartament 3+1+2 tualete ne katin e trete ne nje ndertim i vitit 2000.Apartamenti ka hyrje te dedikuar dhe...

Qira
550€ / muaj
Tek Rtsh, Jepet Apartament Me Qera 2+1+2 Me Post Parkim... - 103m2
RTSH - Rruga Themistokli Gërmenji

Ne rrugen Themistokli Germenji prane RTSH , jepet me qera apartament 2+1+2 bashke me 1 post parkimi te mbyllur ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh....

Qira
1,200€ / muaj
Tek Rezidenca Touch Of The Sun, Jepet Me Qira Apartamen... - 145m2
Sauk - Sauk

Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira apartament 2+1+2, i super investuar se bashku me post parkimi. Apartamenti eshte i organizua...

Qira
700€ / muaj
Te Kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatsh... - 140m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre 140 m2 me qira. Zyra orgazinohet ne 4 ambiente, koridori, 2 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara. Eshte duke perfundu...

Qira
450€ / muaj
RENTED
Te Kodra Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me 1 Pos... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra Diellit , ne rrugen Rrapi Hekali jepet me qira apartament 2+1 me 1 post parkimi te perfshire ne cmim ,ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh t...

Qira
800€ / muaj
Tek Rezidenca Sunrise, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me... - 116m2
TEG - Rruga e Vilave

Tek Kompleksi Rezidencial Sunrise, jepet me qira apartament 2+1 i super investuar se bashku me post parkim. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin...

Qira
1,500€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 4+1 Per Biznes... - 170m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok ,ne nje nga zonat me te preferuara per biznese jepet me qira super apartament 4+1 per biznes. Ambjenti eshte i arganizuar ne nje siperfaqe 17...

Qira
700€ / muaj
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Jepet Me Qira Apartame... - 153m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 2, jepet me qira apartament 3+1+2 tualete i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me orient...

Qira
350€ / muaj

500€ / muaj

Jepet Apartament Me Qira 2+1 !!! - 100m2
Blv. Zhan D'Ark - Rruga e Elbasanit

Ne Blevardin Zhan D'Ark , prane Gjykates se Apelit jepet me qira apartament 2+1+2,me siperfaqe te konsiderueshme ,ne katin e peste banim te nje pallat...

Qira
1,250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 118m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

//do something