Qira
1,300€ / muaj
Ne Qender, Tek Turdiu Center, Jepet Me Qera Apartament... - 162m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender, tek Turdiu Center jepet me qera apartament 2+1+2, me siperfaqje 162 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon me hapesire te bollshme...

Qira
350€ / muaj
Në Myslym Shyr Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar... - 60m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 totalisht i mobiluar me cdo gje bashkohore. Aparta...

Qira
1,900€ / muaj
Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre Ose Banim! - 210m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendra...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investua... - 69m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Te Zogu i Zi Jepet me Qira Apartament 2+1 i sapoinvestuar! Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri e te mirea...

Qira
1,180€ / muaj

1,250€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Ne Blv. Bajram Curri I P... - 118m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Blv. Bajram Curri jepet me qira apartament 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone ne katin 4 banim te pallati ndertim i vitit 2018 me 2 ashensor.Apartamenti...

Qira
500€ / muaj
Prane Ring Center, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 85m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Prane Ring Center, Jepet me Qira Apartament 2+1 me investim shume cilesor! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri e te miradministruar...

Qira
350€ / muaj
Tek Liqeni I Thate Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobil... - 65m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Te Liqeni i Thate, te rruga Peti jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Apartamenti ka strukture...

Qira
300€ / muaj
Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Apartment 2+1 - 94m2
Vasil Shanto - Rruga Vasil Shanto

Ne Vasil Shanto prane keshit jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me hapesire te bollshme, apartamenti organizohet ne nj...

Qira
400€ / muaj
Mine Peza, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Super Organi... - 116m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, prane Prokurorise, jepet me qira apartament 3+1 me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor...

Qira
600€ / muaj
Jepet Me Qira Kati I Pare Ne Vile !!! - 100m2
Medrese - Rruga Thanas Ziko

Ne rrugen Thanas Ziko jepet me qira kati i pare i nje vile me siperfaqe 100 m2 me hyrje te dedikuar.Ambientet jane te organizuara si me poshte; Sallon...

Qira
400€ / muaj
Tek Vilat Gjermane, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 99m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Vilat Gjermane

Jepet me Qira Apratament 2+1 i sapoinvestuar dhe i pabanuar me pare, prane Vilave Gjermane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te m...

Qira
700€ / muaj

800€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 160m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender te Tiranes, pas 15-katshit jepet me qira super apartament 2+1+Garazhd, ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Apartamenti str...

Qira
300€ / muaj
21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar !!! - 60m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Jepet Apartament 1+1 me qira ne rrugen Federik Shiroka ne nje pallat te mirembajtur. Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratike dhe te shfrytezu...

Qira
350€ / muaj
EXCLUSIVE
Super Apartament 1+1 Per Qira Tek Kompleksi Vizion + Dh... - 70m2
Don Bosko - Don Bosco

Jepet me qira super apartament i mobiluar tek Kompleksi Vizion+ bashke me nje post parkimi ne katin -1. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkoh...

Qira
270€ / muaj
Prane "prokuroria Tiranes " Jepet Apartament 2+1 Me Qir... - 90m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Jepet Apartament 2+1 me qira prane " Prokuroria Tiranes" ne nje pallat te ri te mirembajtur.Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratike dhe te sh...

Qira
450€ / muaj
Prane Fakulteti Te Shkencave Te Natyres Jepet Me Qira A... - 100m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Fakulteti te Shkencave te Natyres Jepet Me Qira Apartament 2+1 ne nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne menyr...

Qira
330€ / muaj
Prane "prokuroria Tiranes " Jepet Apartament 1+1 Me Qir... - 70m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Jepet Apartament 1+1 me qira prane " Prokuroria Tiranes" ne nje pallat te ri te mirembajtur.Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratike dhe te sh...

Qira
700€ / muaj
Në Qendër Jepet Me Qira Ambient Për Zyra !!! - 164m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne qender, prane Galerise ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash , , 2 tualete te kompletuar...

Qira
400€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me 1 Post Parkimi Ne Rru... - 120m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres ne rruge kryesore jepet me qira apartamenti 2+1 bosh me 1 post parkimi te perfshire ne cmim.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje...

Qira
250€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me 1 Post Parkimi Ne Rru... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres ne rruge kryesore jepet me qira apartamenti 1+1 bosh me 1 post parkimi te perfshire ne cmim.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje...

Qira
250€ / muaj
EXCLUSIVE
Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Mobiluar!!! - 100m2
Astir - Rruga Stefan Shundi

Astir Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Sapo Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe i pajisur me...

Qira
500€ / muaj
Ne Don Bosko Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Sapoinvestu... - 90m2
Don Bosko - Rruga Panorama

Ne zonen e Don Boskos,rruga "Panorama", shume prane ZRPP Tirane, jepet aparment 2+1 me qira i sapoinvestuar. Apartamenti eshte i investuar totalish...

Qira
400€ / muaj
Zogu Zi, Prane Ring Center, Jepet Apartament 2+1 Me Qir... - 98m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Tek Zogu i Zi ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre pe...

Qira
500€ / muaj
Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1 (Post Parkimi) - 110m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne qender, prane "Prokurorise Pergjithshme:" ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartament...

//do something