Shitje
230,000€
EXCLUSIVE
Bulevardi Gjergj Fishta, Shitet Super Apartament 3+1 - 138m2
Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....

Shitje
125,000€
EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 I Super Mo... - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar. Ndertim i vitit 2018 ambienti eshte i sapo perfunduar dhe i pa banuar me pare. Struktur...

Shitje
350,000€
Shitet Apartament 3+1 Ne Qender Te Tiranes - 220m2
Qender - Zogu I Boulevard

Shitet apartament super luksoz i mobiluar me arkitekt . Struktura e ambjentit: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiake...

Shitje
128,000€
Apartament 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
135,000€
SOLD
Ne Nje Nga Komplekset Me Te Mira Ne Tiranes Shitet 3+1 - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...

Shitje
160,000€
Shitet Lokal Me Mundesi Shume Te Mire Investimi Ne Pall... - 112m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Shitet Lokal me mundesi shume te mire investimi ne pallat te ri te 2006! Lokali ka siperfaqe te brendshme prej 112 m2 dhe organizohet ne forme L gjith...

Shitje
115,000€
Dyqan Ne Shitje! - 64m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Shitet Lokal i arreduar perball me shkollen "Harry Fulz". Ambjenti eshte lokal funkisional dhe ka qene i lene me qira per rreth 6 vite. Posedon dhe n...

Shitje
150,000€
RESERVED
Tek Hipoteka Shitet Zyre Me Kthim Investimi 14 Vjecar - 110m2
Hipoteka - Rruga Panorama

MUNDESI E RRALLE INVESTIMi 14 vjecare. Ambjenti eshte i lene me qira me cmimin 850 euro ne muaj. Ambjenti eshte i investuar ne menyre moderne. Strukt...

Qira
1,200€ / muaj
EXCLUSIVE
Luxury Apartment 2+1+2 Rtsh - 120m2
RTSH - Rruga Mustafa Matohiti

Luxury Apartment for rent in the heart of Tirana. The apartment is 120 meter square and is located near RTSH. The apartment has a wonderful view of Ti...

Shitje
113,000€
Shitet Apartament 3+1 Qender - 79m2
Qender - Rruga Çamëria

MUNDESI IDEALE PER BIZNES. Shitet apartament 3+1 ne zonen qendrore te Tiranes, egzaktesit tek shkolla "Kristoforidhi" tek rruga e tregut Cam. Apartame...

Qira
1,100€ / muaj
EXCLUSIVE
Dyqan Me Qira Tek Garda - 160m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Jepet me qira dyqan tek Garda me siperfaqe rreth 160 m2 e ndare ne duplex. Ambienti eshte pjeserisht i ndare me gips dhe nje pjese open space dhe mun...

Shitje
155,000€
Tek Liqeni, Shitet Apartament 3+1 - 117m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Shitet Apartament 3+1 me 2 tualete tek Rruga "Margarita Tutulani". Apartmenti ndahet ne nje sallon ndjenje, 1 kuzhine te vecuar me 2 dritare, 1 ballk...

Shitje
300,000€
SOLD
Shitet Penthouse Unik Me Pamje Nga Liqeni +(2 Poste Pa... - 297m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet Penthouse i pozicionuar tek Liqeni i Thate me pamje fantastike nga Parku i Liqenit dhe Tirana. Ambjenti organizohet ne 1 sallon te madh, 3 dho...

Shitje
120,000€
Okazion! Shitet Apartament 3+1 Tek Piceri Era Ne Bllok - 109m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Shitet Apartament 3+1 ne zonen e bllokut me cmim okazion per zonen. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati ekzistues. Ambi...

Shitje
109,900€
Apartament 2+1+2 Per Shitje Tek Kompleksi Colombo 2! - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Apartament 2+1+2 i ndodhur ne rezidencen Colombo 2 ne zonen e Liqenit. Kompleksi Colombo 2 eshte kompleksi me i mire ne zone dhe ka akses buze rruges...

Shitje
880€
Apartamente Fantastike Cmime Okazion 880 Euro/m2 Rruga... - 100m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 te permasave nga 64.7 m2 deri ne 125 m2. Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12...

Qira
450€ / muaj
EXCLUSIVE
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Jepet me qira per familjare apartament i mobiluar me kushte te mira. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara tek 21 dhje...

Shitje
84,000€
RESERVED
Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Nga Liqeni - 84m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Kompleksi me i mire ne zonen e Liqenit, Kompleksi "COLOMBO 2" shitet super apartament 1+1 me pamje nga liqeni. Struktura e apartamentit: sallon nd...

Shitje
450,000€
Shitet Super Vile Me Hipoteke Tek Instituti Buqesor - 544m2
Instituti Bujqesor - Kodër-Kamëz

Shitet super vile luksoze e ndertuar ne vitin 2007. Ndodhet ne rrugen Koder Kamez vetem 50 meter ne vije ajrore nga Universiteti Bujqesor. Zona ne te...

Shitje
169,000€
Tek Rruga Kavajes, Tek Kisha Ortodokse Shitet Super Apa... - 130m2
Rr. e Kavajes - Rruga Mujo Ulqinaku

Tek rruga e Kavajes, Shitet apartament 4+1 me planimetri fantastike ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apatamenti ndodhen tek rruga "Mujo Ulq...

Shitje
370,000€
Ne Bllok, Buze Rruges Kryesore Shitet Dyqan ! - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Shitet dyqan me fasade xhami ne zonen e Bllokut. Dyqani eshte i lene me qira me cmimin 1000 euro/muaj neto dhe 1200 euro/muaj bruto e parapaguar per n...

Shitje
98,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te... - 124m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete 50-60 meter nga rruga kryesore. Pallati ne te cilen ndodet...

Qira
320€ / muaj
Ne Don Bosko, Perballe Kishes, Jepet Me Qira Apartamen... - 115m2
Don Bosko - Don Bosco

Jepet me qira apartament ne nje nga komplekset me te mire te zones Don Bosko i ndertuar ne vitin 2010 i pozicionuar buze rruge. Apartamenti ndodhet ne...

Shitje
300,000€
Shitet Tek Rtsh Apartament 2+1+2 Me Shume Drite & Garaz... - 102m2
RTSH - ISMAIL QEMALI

Tek RTSH, shitet Apartament 2+1 me 2 tualete ne nje nga pallatet me te mira te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh me...

//do something