350€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qi... - 92m2
Qender - Rruga e Dibrës

Ne Qender te Tiranes ne nje nga zonat me te mira tek Selvia jepet me qira super apartament 2+1 me dy tualete ne nje pallat te ri me ashensor. Apartame...

E RE
350€ / muaj
Tek Mozaiku I Tiranes, Jepet Apartament 2+1 Me Qira !! - 87m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi jepet me qera apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti o...

68,000€
Prane Liqenit Te Thate, Shitet Apartament 1+1, Me Super... - 68m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Ne zonen e Liqenit te Thate, shitet apartament 1+1 me hapesira te rregullta dhe super pamje !! Apartamenti ndodhet prane rruges “Hamdi Sina” dhe organ...

E RE
172,500€
Prane Myslym Shyrit, Shitet Super Apartament 2+1 !! - 124m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Prane Rruges Myslym Shyri, shitet apartament 2+1 me ambjent gatimi me vete ( e cila mund te perdoret edhe si dhome e 3-te ) me siperfaqe totale 124 m...

93,000€

103,000€

Okazion !!! Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komerci... - 39m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Rruga Tish Dahia, tek Komuna e Parisit pranë Kompleksit Kika 2, Shitet Ambient Komercial (Dyqan) me Sipërfaqe 38.5 m2 aktualisht në gjendje pune si...

E RE
155,000€
Super Apartament 3+1 Tek Garden Residence Turdiu - 181m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale...

86,000€
Shitet Apartament 2+1 Tek Mozaiku I Tiranes ! - 87m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Prane “Mozaikut te Tiranes” ne nje zone mjaft te mire banimi shitet apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti ka siperf...

E RE
117,000€

120,000€

Ne Don Bosco Shitet Apartament 3+1, Me Siperfaqe Dhe Nd... - 142m2
Don Bosko - Don Bosco

Prane ViVa Market, ne Don Bosco shitet apartament 3+1 ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe te hipotekuar 142m² dhe org...

E RE
65,000€

70,000€

Tek Ish Ekspozita, Shitet Dyqan !! - 39m2
Blv. Bajram Curri - Rruga Komuna e Parisit

Ne Blv. Bajram Curri, perball ish Ekspozites shitet ambient biznesi me siperfaqe te hipotekuar 39m. Ambienti eshte gjysem bodrum me tre shkalle, opens...

E RE
88,000€
Tek Pediatria Shitet Apartament 2+1 Në Nërtim Të Ri Dh... - 104m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte dhe hapsira te bollshme ne nje kompleks rezidencial ne Rr. Kongresi i Manastirit prane Pediatrise. Aparta...

103,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Bllok! - 35m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen “Sami Frasheri”, shitet ambient komercial. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje godine 5-kateshe. Investimet ne ambient jane mjaft cileso...

159,000€
Rruga Myslym Shyri, Shitet Zyre - 53m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...

E RE
65,000€
Tek Shkolla "cajupi" Shitet 2+1 Me Orientim Perfekt !!! - 94m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Te shkolla “Cajupi” rruga “Kongresi i Manastirit” shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh. Apartamenti ka strukture te rregullt me...

E RE
340,000€
Super Apartament 4+1, Ne Bllok Me Cmim Reference!! - 213m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Bllokut ne nje pallat cilesor ne rrugen “Abdyl Frasheri” shitet super apartament luksoz me siperfaqe 213m. Apartamenti ka nje...

E RE
199,000€
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Inv... - 45m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Mundesi shume e mire investimi ne zonen e preferuar te stadiumit Dinamo. Ne rruge kryesore shitet ambjet komercial me mundesi te shumta shfrytezimi si...

E RE
75,000€
Tek Rruga Sitki Çiço Shitet Dupleks 3+1 Me Hapsira Te B... - 104m2
Materniteti i Ri - Rruga Sitki Çiço

Ne rrugen Sitki Cico, siper Brrylit midis Bulevardit Zhan Dark dhe rruges Hoxha Tahsim, shitet apartament dypleks 3+1 ne katin e 5 te nje pallat egzis...

95,000€
Shitet Apartament 2+1 Plot Drite Tek Restorant Durresi - 94m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Prane restorant Durresit shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me 2 ashensor ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh. Apartamenti organizohet ne nje korr...

1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Te Etc - 109m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane dhe ne nje zone perfekte si ETC jepet me qera apartament 2+1 ne katet e larta te objektit . Apartamenti sht...

E RE
400€ / muaj

500€ / muaj

Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e...

155,000€

170,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Ne nje zone te preferuar te Tiranes ne rr. Him Kolli shitet apartament 3+1 me strukture shume te rregullt dhe hapsira te bollshme me siperfaqe te hipo...

49,000€
Ne Brryl Shitet 1+1 Mundesi Shume E Mire Investimi Dhe... - 50m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Tek Brryli shitet apartament 1+1 ne katin e kater te nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet ne nje koridor qe ndan ambjentet, dhomen e ndenjes...

350€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 - 84m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko prane Viva Market jepet me qira super apartament 2+1 . Siperfaqja prej 84 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkeko...

65,000€
Tek Xhamlliku Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Të Rr... - 73m2
Xhamlliku - Rruga Qemal Stafa

Ne zonen e e Xhamllikut tek Sheshi Shtraus Shitet 2+1 ne katin e kater te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe organi...

E RE
117,500€

120,500€

Okazion! Shitet Apartament 2+1 Te Selvia Vetem 955 Euro... - 123m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Selvia ne qender te Tiranes shitet super apartament me planimetri perfekte, cmim OKAZION dhe hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne nje palla...

E RE
350€ / muaj

400€ / muaj

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Pazari I Ri - 100m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Ne zonen e Pazarit te Ri, ne rrugen Fadil Rada, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e trete te nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe totale 100...

E RE
250€ / muaj
Jepet Dyqan/zyre Me Qera Prane Tregut Ҫam - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, prane tregut Ҫam jepet me qera dyqan 20m². Dyqani ndodhet ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Ka dy ane fasade xhami. Eshte i...

E RE
157,000€
Tek "kompleksi Halili "shitet Super Apartament 2+1 Me... - 131m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Prane Selvise tek Kompleksi “Halili” shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 131m². Apartamenti ka organizim mjaft te rregullt me hapsira te b...

E RE
54,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 ! - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Ylbere Bylykbashi

Prane “21 Dhjetorit” ne rr. “Ylbere Bylykbashi” shitet apartament 1+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet ne koridor ne...

213,000€
Ne Bllok Shitet Super Apartament I Mobiluar - 116m2
Blloku - Rruga Milto Tutulani

Ne Bllok shitet super apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh me kendin e gatimit dhe ngrenies dhe me oxhak funksiona...

178,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 - 99m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

138,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 - 77m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

79,000€

83,000€

Okazion Ne Fillim Te Don Boskos, Shitet Apartament 2+1... - 113m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne zonen e Don Boskos prane shkolles “Qazim Turdiu” shitet super apartament 2+1 me planimetri shume te mire dhe me siperfaqe te bollshme. Siperfaqja e...

1,200€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Zonen Me Te Mire Ne Ti... - 110m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen me te mire ne Tirane tek Drejtoria e Policise jepet per qira super Ambient per Zyra dhe aktivitete te tjera biznesi. Ambjenti ndodhet ne kati...

E RE
950€ / muaj
Jepet Me Qera 3+1 Tek Ish Ekspozita - 340m2
Ish Ekspozita - Bajram Curri Boulevard

Jepet me Qera apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “Gjergj Fishta” . Apartamenti ndodhet ne katin e dytë banimi dhe ka sipërfaqe 15...

90,000€
Shitet 2+1 Tek Pedriatia !!! - 95m2
Xhamlliku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Pedriatia shitet apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te vitit 2005 me ashensor. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim me drite...

Shitet Apartament 2+1 Ne Zonen Me Te Qete Te Bllokut!!! - 90m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne pjesen e qete te bllokut prane shkolles “11 Janari” shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati me ashensor me siperfaqe te hipotekuar (neto)...

500€ / muaj
Jepet Me Qera 2+1 Ne Bllok Prane "11 Janarit" - 90m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne pjesen e qete te bllokut prane shkolles “11 Janari” jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka strukture...

E RE
120,000€
Shitet Apartament 2+1 Prane Coloseut Ne Rr. E Durresit - 99m2
Rruga Durresit - Rruga e Durrësit

Ne rrugen e Durresit prane hotel Coloseut shitet apartament 2+1 me sip 99m ne katin e dyte te nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne...

E RE
500€ / muaj
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

E RE
37,400€

45,000€

Te Myslym Shyri, Shitet Ambient Biznesi - 22m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambient biznesi me siperfaqe 22m². Ambienti ndodhet ne katin e dyte ndertim me orientim j...

E RE
200,000€

270,000€

Shitet Ambjent Komercial Me Cmim Okazion - 300m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Buze rruges “Dritan Hoxha” shiten dy ambjente komerciale qe behen lehtesisht nje hapsire ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto te dy sebashku 300m...

320,000€
Tek Etc Shitet Apartament 2+1 - 109m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane dhe ne nje zone perfekte si ETC shitet apartament 2+1 ne katet e larta te objektit . Apartamenti shtrihet ne...

210,000€
Tek Ish-Ekspozita Shitet Ambient Biznesi - 71m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Ne zonen e Ish-Ekspozites shitet ambient biznesi ne katin zero ne brezin e dyte ne pallat te ri. Ambienti eshte nje hapsire drejtekendeshe e rregullt...

1,850€ / muaj
Jepet Me Qera Magazine - 1850m2
Kombinat -

Ne zonen e Kombinatit jepet me qira magazine e madhe me siperfaqe 640m2 dhe siperfaqe e tokes ku shtrihet 1850m. Mund te perdoret per magazinime te...

E RE
168,000€
Shitet Ambjent Gjysem -Bodrum - 278m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e b...

E RE
800€ / muaj

1,150€ / muaj

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Ambient Komercial - 160m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Buze rruges “Dritan Hoxha” jepen me qira dy ambiente komerciale ne nje ndertim cilesor me siperfaqe bruto nga 160 m² secili. Cmimi eshte 800 Euro net...

E RE
13,680€ / muaj

15,200€ / muaj

Super Ambjent Me Qera Tek Ne Blv. Deshmoret E Kombit - 760m2
Blv. Deshmoret e Kombit - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, tek godina ''Twin Towers'', ne bulevardin kryesor. Ka akses nga ky bulevard nepermjet hyrjes...