Qira
1,200€ / muaj
Okazion!! Ambient Komercial Me Qira Buzë Rrugës Kryeso... - 220m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses dir...

Shitje
135,000€

180,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2... - 223m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

Shitje
72,000€

75,000€

Shitet Apartament 2+1 Prane Tregut Elektrik! - 100m2
Tregu Elektrik - Rruga Mihal Grameno

Shitet apartament 2+1 prane tregut elektrik ne katin e 8 te nje pallati 9-katesh me ashensor dhe te mire-administruar, me siperfaqe 100 m2 dhe orienti...

Shitje
97,000€

98,000€

Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Ne Ali Dem! - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Ali Demit, ne katin e dyte te nje pallati te ri 6 katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar,...

Shitje
119,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2 - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek Rruga Frosina Plaku, Shitet Super Apartament, me sipërfaqe 140 m² dhe organizim 3+1+2 tualete. Apartamenti është në një nga zonat më të mira dhe m...

Shitje
87,000€
Misto Mame , Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar - 118m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Tek Misto Mame ne rrugen ''Besim Alla" shitet apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me 8 kate dhe ashensor i ndert...

Shitje
124,000€

128,000€

Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te B... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek rruga Bardhyl shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti orientohet ne drejtimin Lindje - Perendim cka mundeson nje hapesire me...

Shitje
310,000€

320,000€

Prane Rruga Se Elbasanit, Shitet Super Duplex I Super I... - 213m2
Ambasada Amerikane - Rruga Ali Visha

Prane Rruges se Elbasanit, ne rrugen Ali Visha, shitet super duplex i super investuar me 2 garazhde. Duplex-i ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje pal...

Shitje
50,000€
Sheshi Wilson, Shitet Dyqan Me Cmim Te Mire - 20m2
Sheshi Wilson - Rruga Nikolla Tupe

Prane Sheshit Wilson, shitet dyqan me cmim te favorshem. Dyqan ndodhet ne katin 0 dhe eshte i orgnizuar nga nje hapsire prej 20 dhe aktualisht eshte i...

Shitje
110,000€

115,000€

Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet nje Super Apartament me Mobilim Cilesor 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të një pallati te ri i vitit 2017 i p...

Shitje
160,000€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesir... - 136m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Te Rruga E Elbasanit Shitet Apartament 4+1 ne katin 2-te te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti ka siperfaqe 136m2 dhe organizohet ne 2 sallon...

Shitje
250,000€
Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Duplex Me Garazhd T... - 133m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Ne Rezidencen Kodra E Diellit 1, shitet super duplex. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder komplekset me punimet me cilesore ne Tiran...

Shitje
108,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 +2 I Mobiluar !!! - 110m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, prane Market Viva, shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashens...

Shitje
85,000€
EXCLUSIVE
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Hapësirë Të B... - 115m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek 21 Dhjetori, prane Inxhinjerise shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur me 7 kate dhe organizohet...

Shitje
97,000€
Shitet Super Ambient Komercial+ Garazh, Mundesi Invest... - 46m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek "21 Dhjetorit" prane supermarket "JOENA" shitet ambient komercial si mundesi investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, me pozic...

Qira
500€ / muaj
Jepet Me Qira Super Ambient Komercial+ Garazh, Mundesi... - 46m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek "21 Dhjetorit" prane supermarket "JOENA", jepet me qira ambient komercial si mundesi investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri,...

Shitje
270,000€
Ne Zonen Me Të Preferuar Te Tiranës, Shitet Apartament... - 137m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Afer hotel Xheko Iperial Shitet Apartament 3+1+2 në zonën më të shtrenjtë dhe me cool në Tiranë, ku cmimet e apartamenteve fillojne nga 1400 Euro/m...

Qira
600€ / muaj
Tek " Petro Nini Luarasi" Jepet Me Qira Apartament 3+1+... - 122m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Ne zonen me te preferuar ne Tirane, prane shkolles Petro Nini Luarasi, Jepet me Qira Apartament 3+1 me planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodh...

Qira
1,100€ / muaj

1,300€ / muaj

Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space !!! - 163m2
9 kateshet - Rruga e Dibrës

Tek rruga e Dibres, prane vila Gold jepet me qira super ambient open space i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh. Vlera mujore per qirane e amb...

Shitje
320,000€

350,000€

Shitet Super Ambient Komercial Open Space !!! - 163m2
9 kateshet - Rruga e Dibrës

Tek rruga e Dibres,prane vila Gold SHITET super Ambient Open Space i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje pa...

Shitje
100,000€

103,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1+2 !!! - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori prane Market Joena shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndohet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor me 9 kate...

Shitje
125,000€

130,000€

Shitet Super Papafingo E Bollshme 3+1+2 !!! - 140m2
Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Prane qendres Kristal Shitet Apartament 3+1+2 në zonën më të kerkuar në Tiranë, .Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje Pallati me 5 kate me Sip...

Shitje
114,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Të Rregullt !!! - 98m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Riza Cerova

Ne Rruga "Riza Cerova" prane shkolles se Kuqe shitet apartament 2+1+2 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne katin e 3-te te nje pal...

Qira
300€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Zyre Per Cdo Ll... - 45m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji jepet me qira super zyre. Zyra ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri dhe organizohet nje dhome dhe nje tualet . Zyra ka su...

//do something