Qira
1,250€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Dupleks Fantastik ! - 270m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Jepet Dupleks Fantastik me qira ne zonen e Bllokut, nje nga zonat me elitare ne kryeqytet per te jetuar. E ndodhur ne zemer te jetes urbane me intensi...

Qira
550€ / muaj

600€ / muaj

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar... - 102m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rruga Myslym Shyri jepet me qira appartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me termoisolim. Siperf...

Shitje
95,000€
Ne Laprake Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bolls... - 120m2
Laprake - Rruga Gjergj Legisi

Tek Kompleksi "Gintash", shitet apartament 3+1+2 ne katin e 8-te te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, me dokumentacion te rregullte...

Shitje
85,000€
EXCLUSIVE
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Hapësirë Të B... - 115m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek 21 Dhjetori, prane Inxhinjerise shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mirembajtur me 7 kate dhe organizohet...

Shitje
97,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Super Ambjent Komercial+ Ga... - 46m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane "21 Dhjetorit", shitet ambient komercial si mundesi investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, me pozicionim mjaft te mire, pe...

Qira
500€ / muaj
Prane 21 Dhjetorit, Jepet Me Qira Super Ambjent Komerci... - 46m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane "21 Dhjetorit", jepet me qira ambient komercial si mundesi investimi. Ambjenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri, me pozicionim mjaft te m...

Shitje
95,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1! - 96m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Në Zonën e 21 Dhjetori , Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i organizuar si me poshte : Salloni i ndenjes bashke me amb...

Shitje
270,000€
Ne Zonen Me Të Preferuar Te Tiranës, Shitet Apartament... - 137m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Afer hotel Xheko Iperial Shitet Apartament 3+1+2 në zonën më të shtrenjtë dhe me cool në Tiranë, ku cmimet e apartamenteve fillojne nga 1400 Euro/m...

Qira
600€ / muaj
Tek " Petro Nini Luarasi" Jepet Me Qira Apartament 3+1+... - 122m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Ne zonen me te preferuar ne Tirane, prane shkolles Petro Nini Luarasi, Jepet me Qira Apartament 3+1 me planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodh...

Qira
300€ / muaj
Te Bulevardi Zogu I, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mob... - 76m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Reshit Petrela

Te Bulevardi ZOGU I, Jepet me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me vendodhje s...

Shitje
73,000€
Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Oka... - 82m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Shitet apartamet 2+1 me siperfaqe 81.7 m2. Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë....

//do something