65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, ne "Rrugen e Dajtit" Shitet Apartament 2+1 Me Pamje te Lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palllati 7-katesh te mireadministr...

E RE
139,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 1+1 Me Verande... - 111m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjetër Budi

Tek Rruga e Elbasanit, prane "Mullirit Te Vjeter", Shitet Apartament 1+1 Me Verande Me Super Pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9...

E RE
157,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 1+1+Gar... - 100m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjetër Budi

Tek Rruga e Elbasanit, prane "Mullirit Te Vjeter", Shitet Apartament 1+1+garderob me verande, i sapo mobiluar dhe shume i investuar. Apartamenti ndodh...

53,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar !!... - 56m2
Ali Demi - Ali Demi

Tek Ali Demi Shitet Apartamnet 1+1 I Sapo Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur dhe te mireadminist...

72,000€
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I In... - 64m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Buze Rruge, Shitet Apartament 2+1 totalisht i investuar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 -...

110,000€

115,000€

Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri... - 107m2
Vasil Shanto - Rruga Vasil Shanto

Shitet Apartament 2+1+2 i cila ka nje siperfaqe 107 m2 ne zonen e Vasil Shantos prane Stacionit te Tiranes se Re, nje nga zonat me te zhvilluara te Ti...

135,000€

138,000€

Te Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me... - 115m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Te Rruga e Elbasanit, shitet super apartament 2+1+2 me 2 ballkone dhe garazhd! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me...

E RE
97,500€

99,000€

Në Astir, Shitet Super Apartament 3+1+2 I Sapo Investua... - 125m2
Astir - Rruga Mark Bazaiti

Ne Astir, tek Kompleksi Shariza, prane Kompleksit Vila-L shitet super apartament 3+1+2 bashke me garazhd. Struktura perfekte dhe e sinkronizuar organi...

113,000€
Prane Ambasades Amerikane, Shitet Super Apartament 2+1... - 98m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Te Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane shitet super apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh te mireadministru...

500€ / muaj
Prane Atsh, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatshem Per Zy... - 140m2
ATSH - Bajram Curri Boulevard

Prane Atsh jepet me Qira Ambient I Pershtatshem Per Zyra! Ambienti ka siperfaqe 140 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim (kati i dyte teknik) cka e be...

95,000€
Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Super I Inves... - 71m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Super e Investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartame...

85,000€
Tek Ali Demi , Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!... - 90m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi , shume prane fushave shitet apartament 2+1+2 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti eshte i investuar se fu...

103,000€
Ne Unaze Prane 'gjykates Se Apelit' Shitet Apartament 2... - 86m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Ne Unaze Prane 'Gjykates Se Apelit' shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 9-katesh me as...

42,000€
Ne Selite Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 49m2
Selita - Rruga Mustafa haska

Prane Xhamise Ne Selite, Ne Nje Ndertim Te Vitit 2020, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohor...

185,000€
Te Pazari Ri, Shitet Ambient I Pershtatshem Per Zyra 3+... - 142m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Te Pazari Ri ne rrugen Tefta Tashko Koco shitet apartament 3+1+2 tualete ne katin e 2-te banimi ne nje pallat 9-katesh me ashensor ndertim i vitit 201...

E RE
185,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Super Verande, Ne Zemer Te Tir... - 125m2
Parlamenti - Rruga Jeronim De Rada

Tek Parlamenti, shitet super apartament me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te sapo perfunduar dhe mireadministruar...

135,000€
Tek Rruga Elbasanit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazhd... - 124m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga e Elbasanit shitet super apartament 2+1+2 bashke me garazhd te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8...

450€ / muaj
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Tek Rruga E Elbasa... - 95m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Apartament 2+1 me Qira ne Zonen me te Preferuar ne Tirane, mes rruges se Elbasanit, dhe Stadiumit Air Albania! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje...

E RE
75,000€

82,300€

Tek Rruga E Kavajes, Shitet Ambient Komercial !! - 24m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes shitet ambient ne katin 0 te nje ndertese 8 kateshe ndertim i vitit 2015. Ambienti eshte openspace me fasade xhami e cila ka munde...

E RE
72,500€

75,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 I Investuar!!! - 76m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori prane "Hotel Mondial "shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ka nje siperfaqe prej 76m2 me dokumentac...

E RE
52,000€
Tek Kompleksi Kristal Center Shitet Garsoniere Ideale P... - 40m2
Komuna e Parisit - Rruga Ndrek Luca

Tek Kompleksi "Kristal Center "Shitet Garsoniere në katin e 3 te nje pallati te pajisur me ashensor me sipërfaqe totale 40 m/2. Apartamenti është i o...

62,000€
Tek Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 91m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, rruga Kongresi Manastirit shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministrua...

500€ / muaj
Jepet Apartament Me Qira Tek Parari I Ri 2+1+2, Me Obor... - 130m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Tek Pazari I Ri jepet me qira super apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne nje vile luksoze. Apartamenti ka stukture te rregullt dhe organizohet ne ko...

126,000€

128,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje Ideal Per In... - 122m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, prane rruges kryesore shitet apartament 3+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palla...

90,000€
Në Yzberisht Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bolls... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane karburantit Anel, shitet aparatament 3+1+2 me planimetri te rregullt dhe me shume drite! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje p...

165,000€
Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 3+1+2 Ideal... - 164m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Te Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane shitet super apartament 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh te mireadminist...

E RE
300,000€
Shitet Apartament Tek Park Gate Super I Investuar Me Po... - 146m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Tek Park Gate, shitet apartament 2+1+2 i shfrytezuar per zyra, me nje lokacion fantastik ne nje nga ndertimet me cilesore ne Tirane. Apartamenti organ...

83,000€

85,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt! - 102m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne zonen e Ali Dem-it shitet super apartament 2+1+2 ! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe totale 102 m2....

1,500€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 4+1 Per Biznes... - 170m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok ,ne nje nga zonat me te preferuara per biznese jepet me qira super apartament 4+1 per biznes. Ambjenti eshte i arganizuar ne nje siperfaqe 17...

130,000€
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira... - 100m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perballe Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe vendndodhje te mire. Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
450€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Ver... - 90m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Jepet me qira apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes ne katin e 8-te te nje pallati te pajisur me ashensor, me siperfaqe 90 m2 dhe orientim Lindje. Aparta...

Tek Vilat Gjermane Jepet Me Qira Super Vile !! - 774m2
Rr. e Elbasanit - Rruga 3 Vëllezërit Kondi 3

Tek "Vilat Gjermane" jepet me qera vile fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i...

E RE
139,000€
Shitet Apartament 2+1+2 Me Organizim Perfekt!!! - 105m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Apartamenti Ndodhet në Zonën më të mirë të Tiranës,vetëm 5 minuta larg nga Qëndra. I ndodhur në katin e 9-të të një pallati të ri të pajisur me ashnen...

61,000€

63,000€

Te Ministria E Jashtme, Shitet Apartament 1+1 Me Hapsir... - 70m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Prane "Ministrise Se Jashtme" shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri i cili ka nje s...

E RE
78,000€
Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire!!! - 94m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne zonen e Ali Dem-it shitet super apartament 2+1 bashke me post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te r...

40,000€

45,000€

Ne Rrugen Bardhyl Shitet Apartament 1+1 Mundesi Shume E... - 51m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Ne Brryl shitet apartament 1+1, ne nje pallat 6 katesh i mirembajtur dhe pa demtime nga termeti. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme dhe organizohet...

E RE
300€ / muaj
Në Komunën E Parisit Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mob... - 45m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Jepet Apartament 1+1 me qira tek Komuna e Parisit ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar . Apartamenti ka planimetri te rregullt kuadratik...

E RE
1,800€ / muaj
Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Super Ambient Openspa... - 90m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Tek Stadiumi Dinamo jepet me qira ambient openspece ne katin 0 te nje pallati 5 katesh. Ambienti ka lartesi, fasade xhami me mundesi brandimi dhe mund...

E RE
104,000€
Ne Komunen E Parisit, Shitet Ambient Biznesi Per Cdo Ll... - 52m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Ne Komunen e Parisit shitet ambient ne katin 0 te nje ndertese 8 kateshe ndertim i vitit 2004. Ambienti eshte openspace me fasade xhami e cila ka mund...

E RE
580,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Super Vile 3 Kateshe Per Banim O... - 319m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori shitet nje vile me tre kate me siperfaqe trualli 319m2. Vila eshte e rrethuar me oborr dhe ka hapsira parkimi per 4-6 makina. Cdo kate...

E RE
2,100€ / muaj
Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qira Super Vile Per Banim Ose... - 319m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori shitet nje vile me tre kate me siperfaqe trualli 319m2. Vila eshte e rrethuar me oborr dhe ka hapsira parkimi per 4-6 makina. Cdo kate...

290€ / muaj
Tek Ufo Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Ambjent Per... - 47m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Maliq Muço

Tek Ufo Ne Qender Te Tiranes Jepet Me Qira Ambient Per Zyra! Zyra ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues i cili pozicionohet ne nje zone mjaft...

480€ / muaj
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 100m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perballe Policise Bashkiake, Jepet me Qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe vendndodhje te mire. Apartamenti ndodhet ne...

1,000€ / muaj
Tek 21 Dhjetori,jepet Ambient Me Qira Me Mundesi Brandi... - 230m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori ne Rrugen Naim Frasheri,jepet ambjent me qira me mundesi brandimi.Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme n...

250,000€
Tek Galeria Shitet Super Apartament 2+1 Me Garazhd Të P... - 100m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender te Tiranes, prane Galerise, Shitet Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te banimit te nje pallati te ri, te pajisur me 2 a...