Shitje
200,000€
Tek Bulevardi Bajram Curri Shitet Apartament 2+1+2 Me M... - 140m2
Ali Demi - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te në një pallat te i vitit 2002 i pajisur me...

Shitje
126,000€
Tek Casa Italia Shitet Apartament 4+1+2 I Mobiluar! - 208m2
Casa Italia - Rruga Kastriotet

Tek Casa Italia Shitet Super Okazion Apartament 4+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te një pallati te vitit 2015 i pajisur me ashensor...

Shitje
43,000€
Tek Kompleksi Kontakt Shitet Ambient Komercial I Përsht... - 32m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Prane, Kompleksit Kontakt Shitet Ambient Komercial, Mundesi Ideale per Investim. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje kompleksi te ri me cilesi te larte...

Shitje
115,000€
Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Rruga Dritan Hoxha Shitet nje Super Apartament me Mobilim Cilesor 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të një pallati te ri i vitit 2017 i p...

Shitje
147,000€
Ne Zemer Te Tiranes Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Re... - 132m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Te Pazari i Ri Shitet Apartament 2+1+2 me Super Vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 9-katesh, i mireadministruar me ashenso...

Shitje
120,000€
Prane Shkolles Partizani Shitet Apartament 2+1 I Mobil... - 96m2
Selvia - Rruga Ali Pashë Gucia

Prane Shkolles Partizani Shitet Apartament 2+1 ne super vendodhje dhe me pamje te mrekullueshme. Apartamenti ndodhet ne katin 2 te banimi te nje pall...

Shitje
90,000€

95,000€

Tek Rruga Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 Me Mobilim C... - 120m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Prane Rruges Siri Kodra Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te banimi te nje pallati te rregullt me ashensor me siperfaq...

Shitje
60,000€
Tek Rruga Ndre Mjeda Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar! - 59m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Prane rruges Ndre Mjeda Shitet Apartament 1+1 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Orientimi nga Lindj...

Shitje
325,000€
Prane Fakultetit Te Inxhinierise, Shitet Ambient Biznes... - 163m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

Me Cmim Okazion !Ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane 21 Dhjetori, prane Fakultetit te Inxhinierise shitet ambient per biznes ose jepet me qera. Am...

Shitje
85,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Pjeserisht... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Vaçe Zela

Prane Globe Shitet Apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 4-te banim te nje pallati ekzistues me pese kate. Apartamenti organizohet n...

Shitje
75,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar... - 74m2
Ish Parku - Rruga Babë Rexha

Prane Globe Shitet Apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor i vitit 2010 me 8 kate. Apartam...

Shitje
108,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 +2 I Mobiluar !!! - 110m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, prane Market Viva, shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashens...

Qira
400€ / muaj
Te Pazari I Ri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira !!! - 53m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne te Pazari i Ri, i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 2- te nje pallati te ri e te mireadministruar dhe ka siper...

//do something