Shitje
135,000€

180,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2... - 223m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

Shitje
65,000€

75,000€

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Ambient Biznesi - 50m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Ne rrugen Fortuzi , shitet ambient komercial i pershtashem per zyra noteriale dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. Dyqani ka nje siperfaqe prej 50m2 n...

Shitje
88,000€
Te Selvia, Shitet Apartament 2+1+2, - 88m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Prane Selvise, Shitet apartament 2+1+2. Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme, si shkolla, kopshte, bare, re...

Shitje
196,000€
Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1 Me Super P... - 157m2
Kopshti zoologjik - Rruga Liqeni i Thate

Tek Kopshti Zoologjik shitet super apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit te nje pallati me 9 kate, me ashenso...

Shitje
81,000€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane miniba...

Shitje
115,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 96m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Orientim Perfekt Jug-Lindje. . Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Kompleksi me dizajn mod...

Shitje
85,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt! - 102m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne zonen e Ali Dem-it shitet super apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-t te nje pallati te ri 6-katesh dhe ka siperfaqe totale 102 m2....

Shitje
73,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion! - 95m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne kompleksin Mangalem ne zonen e Alidem-it shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, i orientuar midis Jugut dhe Lindjes. Hyrja e apartamentit te ft...

Shitje
45,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion 760€/... - 59m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne kompleksin Mangalem shitet apartament me super cilesi punimesh 1+1, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në Lindje. Ofron nje koncept modern te jetes...

Shitje
69,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Shume... - 57m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në V...

Shitje
96,000€
Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Me Orie... - 80m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1 me super cilesi punimesh, i orientuar në Jug-Lindje me siperfaqe...

Shitje
84,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion!! - 110m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Në Kompleksin Mangalem në zonën e Ali Dem-it shitet apartament 3+1, me sipërfaqe 110 m2, me orientim midis Veriut, Jugut dhe Perëndimit. Sapo futesh n...

Qira
650€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te... - 100m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Zonen e Bllokut jepet me qira apartament 2+1+2 eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e ambienteve, nga njera ane salloni i ndenjes...

Shitje
38,000€
Tek Uzina Autotraktor, Shitet Apartament 1+1 Me Shume D... - 77m2
Uzina Autotraktor - Ali Demi

Prane Uzines Autotraktor, Shitet apartament 1+1. Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme, si shkolla, kopshte,...

Shitje
40,000€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perend... - 48m2
Kinostudio - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio Prane Shkolles Gjon Buzuku Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh i mire administruar. Orga...

Shitje
144,000€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 127m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri dhe Orientim Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kava...

Shitje
122,500€
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartame... - 108m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri Dhe Pamje Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes...

Shitje
87,000€
EXCLUSIVE
Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion! - 130m2
Sheshi Wilson - Rruga Sami Frashëri

OKAZION!!! Tek Sheshi Wilson Shitet Ambient Per Biznes!! Ambienti ndodhet ne katin -1 te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme pre...

Qira
1,500€ / muaj
Prane Air Albania Stadium, Jepet Me Qira Ambient Komerc... - 171m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Sheh Ahmet Pazari

Prane Stadiumit Air Albania jepet me qira super ambient i pershtatshem per biznes. Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik, te nje pallati te ri 9-kates...

Shitje
66,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 72m2
Ali Demi - Rruga Sali Nivica

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1 me siperfaqe 72 m2 me hapesira te bollshme. Hyrja e apartamentit te fton ne korridorin e tij i cili ben shperndarjen...

Shitje
43,000€
Ne Rrugen Pandi Dardha, Shitet Apartament 1+1 Me Orient... - 65m2
Laprake - Rruga Pandi Dardha

Ne Rrugen Pandi Dardha shume prane Karburant Kastratit shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor qe ben shpernd...

Shitje
130,000€
Ne Rrugen E Ali Demit, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazh. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me hap...

Shitje
110,000€
Tek Condor Center, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira T... - 114m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes prane Condor Center shitet apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore. Pallati ne te cilen...

Qira
700€ / muaj
Tek Bar Piazza, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Sapo Inv... - 125m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane Bar Piazza jepet me qira apartament 3+1 me hapsira te bollshme i sapo investuar. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku...

//do something