Shitje
95,000€
Shitet Apartament Komod 3+1 I Rikonstruktuar ! - 98m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Shitet Apartament 3 +1 ne pallat te vjeter i rikonstruktuar me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne...

Shitje
190,000€
Tek Myslym Shyri Shitet Apartament 2+1 - 131m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Shitet apartament lukoz 2+1, në zemër të Tiranës, tek Myslym Shyri. Apartamenti është i organizuar me sallon ndenje i cili është i bashkangjitur me...

Shitje
100,000€
Shitet Ambient Biznesi Ne Bllok, Buze Rruge - 53m2
Blloku - Rruga Sulejman Delvina

Shitet ambient biznesi 53 m2 ne Bllok. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe me te...

Shitje
101,000€
Te Shkolla E Kuqe, Shitet Apartament 2+1, Orientim Perf... - 101m2
Selvia - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles se Kuqe shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 101 m2. Apartamenti ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme duke qene se lidhet...

Shitje
122,000€
Prane Qendres, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Rinovu... - 117m2
Qender - Kavaja Street

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes 300 metra larg sheshit Skenderbej, ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes, e plotesuar me te gjitha sh...

Shitje
138,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 1+1+Garazh, Ne Faze P... - 79m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. Zona ka aksesuesh...

Shitje
80,000€
Ne Zonen E Myslym Shurit, Shitet Ambient Biznesi - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Shitet ambient biznesi ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. Zona ka aksesue...

Shitje
162,000€
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Apartament 3+1 +2 Me Hap... - 125m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Prane Stadiumit Dinamo, shitet Apartament i ndare ne dy pjese 2+1 dhe 1+1. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat ne treg, per shkak te...

Shitje
70,000€
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Apartament 1+1 - 57m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Shitet Apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo, nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, per shkak te zhvillimit te larte dhe sherbimeve qe ofron zona. Z...

Shitje
155,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Lindje-Pere... - 90m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, 2 ballkone,...

Qira
300€ / muaj
Tek Kompleksi Gintash, Apartament 3+1 Me Qira - 122m2
Laprake - Laprakë

Tek Kompleksi Gintash, jepet me qira nje apartament 3+1 ne katin e pare te nje pallati 8-katesh i disponueshem per banim edhe per biznes. Apartamenti...

Qira
600€ / muaj
Tek Rruga Qemal Stafa, Jepet Ambient Me Qira - 130m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Tek Rruga Qemal Stafa, 50m mbi Shkollen e Kuqe, jepet me qira ambient ne katin e dyte te nje pallati te ri, 8-katesh i ndertuar ne vitin 2003. Ambient...

Qira
1,000€ / muaj
Tek Zogu Zi, Jepet Ambient Me Qira Me Hapesira Te Bolls... - 177m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Tek Zogu Zi, prane Qatar Center, jepet me qira ambient ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2, avantazh ky qe te lejon...

Shitje
64,000€
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !! - 73m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Tek Xhamlliku, Rruga Xhafize Keko, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne: korridor, dhome nde...

Qira
700€ / muaj
Rruga Petro Nini Luarasi, Jepet Apartament 3+1 Me Qira,... - 150m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, prane Shkolles se Baletit jepet me qira apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 150 m2 ne katin e pare te nje pallati te ri 10-kates...

Shitje
113,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Dr... - 113m2
Kodra e Diellit - Rruga Xhon Kenedi

Shitet Apartament 2+1 Ne Zonen e Kodres se Diellit. Apartamenti ka siperfaqe prej 113 m2, ku 80 m2 jane siperfaqe e brendshme, 23 m2 verande dhe pjesa...

Qira
600€ / muaj
Tek Garda, Jepet Me Qira Apartament 3+1 - 164m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i mireadministruar i pajisur me ashensor, i arreduar ne menyre mjafte kom...

Shitje
91,000€
Tek Selvia, Shitet Apartament 1+1 Afer Qendres Se Tiran... - 83m2
Selvia - Rruga Siri Kodra

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek Selvia, Rruga Siri Kodra, shitet apartament 1+1 me dy tualete ne nje pallati te ri. Apartamenti ndodhet ne...

Qira
1,200€ / muaj
Tek Blloku, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 !! - 140m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Tek Blloku, Rruga Brigada VIII jepet me qira super apartament ne katin e 8-te te nje pallati te ri 12-katesh, me ashensor, te mireadministruar me kame...

Qira
450€ / muaj
Tek Kompleksi Kika 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 105m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 1, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 8-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti ka hapesi...

Shitje
110,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 85m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Shitet super apartament 2+1 ne zemer te Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 neto. Eshte ne katin e 3-te te nje pa...

Shitje
76,000€
Ne Hyrje Te Myslym Shyrit, Shitet Apartament 3+1 - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne hyrje te Myslym Shyrit, prane Neranxit, shitet apartament 3+1 i investuar, ne katin 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar n...

Qira
500€ / muaj
Tek Ish-Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Super Apartame... - 80m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish-Stacioni i Trenit, Kompleksi "Usluga" jepet me qira super apartament 2+1 i pa banuar me pare, ne katin e 11-te te nje pallati te ri te pajisur...

Qira
400€ / muaj
Tek Ish-Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 1+1 - 80m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ish-Ekspozita, prane Gjykates Shkalles Pare, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar. Apartamenti or...

//do something