Shitje
55,000€

57,000€

Misto Mame, Shitet Apartament Me Hapsira Te Bollshme - 82m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Prane Misto Mame, ne rrugen Besim Alla shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadm...

Qira
350€ / muaj
Pas Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 126m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjetër Budi

Pas Ambasades Amerikane, ne rrugen Pjeter Budi, jepet me qira ambient per zyre. Ambient ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me 5 kate, ka...

Shitje
72,000€

73,000€

Tek Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !! - 83m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, prane restorant "IJA" shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me 3 kate dhe o...

Shitje
130,000€

140,000€

Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira... - 100m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perballe Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe vendndodhje te mire. Apartamenti ndodhet ne katin...

Shitje
95,000€

97,000€

Tek Restorant Durresi, Shitet Apartament 3+1 I Investu... - 108m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 3+1 i investuar dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues me...

Shitje
67,000€

69,000€

Tek Oxhaku, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Lindje-Pe... - 92m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku shitet apartament 3+1 me orientim te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe organizohet ne 1 sallon...

Shitje
150,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Dhe Me Shume D... - 115m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verand. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe o...

Shitje
115,000€

120,000€

Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 3+1 I Pershtat... - 125m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Tek Shkolla e Baletit, shitet apartament 3+1 i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 -te te nje pallati te mireadministruar me 7...

Shitje
150,000€

160,000€

Tek Shallvaret, Shitet Apartament 2+1 Me Super Vendndod... - 90m2
Blloku - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, ne zonen e Bllokut, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 4 kate dhe organizohet ne 1...

Shitje
85,900€

87,200€

Te Spitali Amerikan 3, Shitet Apartament 2+1 Ne Pallat... - 109m2
Misto Mame - Rruga Hamdi Pepo

Tek Amerikan 3, tek kompleksi Golden Park shitet apartament 2+1 ne nje pallat te sapo perfunduar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte nje pallati te r...

Shitje
125,000€

130,000€

Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!! - 97m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Selvia, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banimi te nje pallati te ri te mireadmi...

Shitje
43,000€
Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite !! - 51m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Te Ali Demi, prane Azilit te Pleqeve, shitet apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizoh...

Qira
350€ / muaj
Tek Stadiumi Qemal Stafa, Jepet Me Qira Apartament 1+1 - 75m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Tek Stadiumi Qemal Stafa, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te mireadministruar me dy a...

Shitje
135,000€
Ish Parku, Shitet Apartament 2+1 Me Verande I Pershtats... - 172m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku, shitet apartament 2+1 + verande i pershtatshem per biznes. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 6-kateshe dhe organizohe...

Shitje
120,000€
Kombinat, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite - 145m2
Kombinat - Rruga Fabrika e Qelqit

Kombinat, te Rruga e Qelqit, shitet apartament 3+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar dhe or...

Qira
450€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 74m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne Qender te Tiranes jepet me qira ambient per zyre me super vendndodhje. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te mira perballe hotel Plazza dhe organ...

Shitje
45,000€

47,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rreg... - 55m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi, shume prane fushave shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues...

Qira
250€ / muaj
Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Drite - 65m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Te Ali Demi jepet me qira apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje sa...

Shitje
90,000€
Tek Brryli, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekt... - 112m2
Brryli - Rruga Kont Leopold Bertold

Tek Brryli, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

Qira
1,300€ / muaj
Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 I Investuar - 131m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Bllok jepet me qira super apartament i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministuar me ashensor dhe organizo...

Shitje
85,000€
Astir, Shitet Apartament 2+1 I Investuar - 134m2
Astir - Rruga Anton Pashku

Ne Astir, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me 7 kate te ndertuar ne vitin 2010 d...

Shitje
120,000€
Astir, Shitet Ambient I Pershtatshem Per Biznes - 80m2
Astir - Rruga Sabri Preveza

Ne Astir shitet ambient i pershtatshem per biznes. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9 katesh te ndertuar ne vitin 2010 dhe eshte shfrytezuar...

Qira
500€ / muaj
Tek Kompleksi Kika, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 100m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek kompleksi Kika 1 jepet me qira apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor d...

Qira
500€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bo... - 117m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, shume prane sheshit Willson jepet me qira apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mi...

//do something