Shitje
73,000€
Tregu Elektrik, Shitet Apartament 3+1 - 103m2
Tregu Elektrik - Rruga Zonja Çurre

Tek Tregu Elektrik, shitet apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me 5 kate. Ambienti eshte i organizuar ne 2 dhoma...

Shitje
95,000€
RESERVED
Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 104m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate shitet apartament 2+1+2 me hapesire te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te miread...

Shitje
58,000€

61,000€

Prane Qsut, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite - 90m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane QSUT shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme dhe me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7-kate ne vijen e p...

Shitje
66,000€

67,000€

Ne Rrugen Ali Visha, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetr... - 68m2
Rr. Mihal Grameno - Rruga Ali Visha

Ne rrugen Ali Visha prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Ambienti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i b...

Shitje
77,500€
Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira T... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Tek Shkolla e Bashkuar shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati t...

Shitje
130,000€

135,000€

Tek Pazari I Ri, Shitet Apartament 3+1 - 92m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Prane Sheshit Avni Rustemi, shitet apartament 3+1. Apartamenti eshte i ndare ne 3 ambiente te cilat perdoren per zyra dhe banim. Apartamenti eshte i n...

Shitje
60,000€
Tek Ish-Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1, Ne Pa... - 52m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Shitet apartament 1+1 tek ish restorant Durresi. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 10 katesh i cili ka perfunduar ne vitin 2016. Esht...

Qira
600€ / muaj
Tek Etc, Jepet Dyqan Me Qira Mundesi E Mire Investimi !... - 65m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, jepet me qira nje ambient biznesi, me nje siperfaqe 64.4 m2 i c...

Shitje
182,000€
Tek Etc, Shitet Dyqan Mundesi E Mire Investimi !! - 65m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, shitet nje ambient biznesi, me nje siperfaqe 64.4 m2 i cili ka...

Qira
1,100€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1... - 170m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate jepet me qira super apartament 3+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me 6 kate, me ashensor te...

Shitje
263,000€
Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Ve... - 146m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Shume prane Stadiumit Qemal Stafa, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministru...

Qira
300€ / muaj
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe te bollshme. Duke marre parasysh zonen ne te cilen ndodhet apartamenti pervecse eshte...

Qira
750€ / muaj
Te Kopeshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 200m2
Kopshti zoologjik - Rruga Shyqyri Brari

Tek Kopeshti Zoologjik jepet me qira apartament 3+1 me super verande dhe super pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me 7 kate me...

Shitje
90,000€
Tek Pazari I Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 79m2
Pazari i Ri - Rruga Beqir Luga

Te Pazari i Ri shitet apartament 2+1 i investuar dhe me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 5 kate...

Shitje
147,000€

150,000€

EXCLUSIVE
Rruga Margarita Tutulani, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rrugen Margarita Tutulani shitet super apartament 2+1 I investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje p...

Shitje
114,000€
RESERVED
Tek Qendra Kristal, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim P... - 114m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Prane Qendres Kristal shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 9-katesh...

Shitje
132,000€

140,000€

Tek Komuna Parisit, Shitet Apartament 2+1 +Garazh I Per... - 101m2
Komuna e Parisit - Rruga Robert Shvarc

Tek Komuna e Parisit ne rrugen Robert Shvarc shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt dhe me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t...

Shitje
45,500€
RESERVED
Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite Dhe... - 65m2
Medrese - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji shitet apartament me shume drite dhe i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 7 kate dhe o...

Shitje
72,000€

78,000€

Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 I Investuar Dhe Me Shu... - 108m2
Yzberisht - Rruga Besim Alla

Ne Yzberisht, ne rrugen Besim Alla, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashen...

Shitje
150,000€

165,000€

Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1 I Su... - 144m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Naim Frashëri

Te 21 Dhjetori, pas Institutit Te Sigurimeve Shoqerore, shitet super apartament 3+1+2 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati...

Shitje
71,000€

72,000€

Allias, Shitet Apartament Me Hapesira Te Bollshme - 122m2
Allias - Rruga Shyqyri Peza

Ne Allias, prane Shkolles Bajram Curri shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apatamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues te...

Shitje
53,000€

55,000€

Tek News 24, Shitet Apartament 1+1 Me Verande ! - 112m2
Shkozë - Shkozë

Tek News 24 Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 74.1 m2 + 39.4 m2 verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministrua...

Shitje
400,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament I Super I... - 187m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender te Tiranes, shitet super apartament i super investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashen...

Shitje
114,000€

116,000€

Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 116m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Te Xhamlliku shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dh...

//do something