Shitje
71,000€
5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu - 84m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji, shitet apartament 2+1 me cmim kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri qe pritet te perfundoje brenda 1 viti...

Shitje
75,500€
5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu - 89m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji, shitet apartament 2+1 me cmim kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri qe pritet te perfundoje brenda 1 viti...

Shitje
96,220€
5 Maji, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Kleringu - 113m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji, shitet apartament 3+1 me cmim kleringu dhe orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri qe pritet te perf...

Shitje
57,000€

65,000€

SOLD
Super Okazion Me Vetem 527 €/m2 Ne Astir, Shitet Aparta... - 108m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Astir, prane Bar 2 Palmat, shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me ashens...

Shitje
90,000€
Te Rruga Bardhyl, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazio... - 99m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Rruga Bardhyl, prane Pediatrise, shitet ambient biznesi me cmim okazion. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 7 kate te ndertuar ne vitin 200...

Shitje
65,000€
SOLD
Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 1+1 I Pershtatshem... - 60m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet, shitet apartament i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 6 kate dhe organizohet ne nje...

Shitje
78,000€
Ish Ekspozita, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfek... - 66m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Ish Ekspozita, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate...

Shitje
262,000€
Atsh, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantastike!!! - 278m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, shitet penthouse me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje...

Shitje
308,000€

320,000€

Komuna E Parisit, Shitet Penthouse Fantastik - 280m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Komuna e Parisit, prane kompleksit Kika, shitet penthouse fantastik. Penthouse ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh dhe organizohet ne nje sal...

Qira
1,200€ / muaj
Bllok, Jepet Me Qira Zyre Me Super Vendndodhje ! - 160m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Bllok, jepet me qira zyre me super vendodhje. Zyra ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati me 10 kate dhe organizohet ne 4 ambiente, 2 ballkone dhe...

Shitje
140,000€
Mine Peza, Shitet Apartament 3+1 Me Super Organizim! - 116m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, prane Prokurorise, shitet apartament 3+1 me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ne...

Qira
400€ / muaj
Mine Peza, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Super Organi... - 116m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, prane Prokurorise, jepet me qira apartament 3+1 me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor...

Shitje
54,000€

55,000€

Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Pe... - 58m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues...

Shitje
150,000€
21 Dhjetori, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, 20 m nga rruga "Frederik Shiroka", prane market "Joena" shitet dyqan me cmim okazion. Ambienti eshte nje hapsire e lire prej...

Shitje
53,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion ! - 103m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Fresk, shitet apartament 2+1 ne nje kompleks te ri te sapo perfunduar dhe te hipotekuar. Apartamenti ndodhet ne kati e 1 te nje pallati te ri dhe orga...

Shitje
99,000€
Shitet Apartament 3+1 I Përshtatshem Për Investim! - 103m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Tek 21 Dhjetori, mbrapa Univesitetit Europian, shitet apartament 3+1 me orientim Jug dhe totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te n...

Shitje
171,600€
Okazion Kleringu!!! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim... - 143m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kleringu. Apartamenti ka pl...

Qira
250€ / muaj
Jepet Dyqan Me Qira Ne Zone Te Mire ! - 35m2
Pazari i Ri - Rruga Fadil Rada

Tek Pazari i Ri, mbrapa pallatit te Telebingos, jepet me qera ambient ne zone te mire. Ambienti eshte ne katin 0 te nje pallati ekzistues dhe organizo...

Shitje
45,000€
Tek Terminali I Ri Shitet Apartament 1+1 I Investuar !... - 68m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Tek Terminali i Ri, pas pallatit te verdhe, shitet apartament 1+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor dhe organiz...

//do something