Shitje
115,000€

122,000€

Te Medreseja, Shitet Dupleks 4+1+2 - 143m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Shitet dupleks, te Medreseja, buze rruges se Dibres. Po te lidhim zonen, me kerkesat dhe siperfaqen e dupleksit, dalim ne perfundimin se kemi te bejme...

Shitje
175,000€
Te Pazari I Ri, Shitet Super Apartament 3+1+2 - 145m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Shitet super Apartament 3+1+2, te Pazari i Ri, nje nga zonat me te preferuara per shkak te afersise me qendren e qytetit. Zona disponon te gjitha sher...

Shitje
87,000€
Misto Mame , Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar - 118m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Tek Misto Mame ne rrugen ''Besim Alla" shitet apartament 2+1+2 Tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me 8 kate dhe ashensor i ndert...

Shitje
85,000€

93,000€

Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 I Pershtashem Pe... - 57m2
Rr. e Kavajes - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen e Kavajes, fare prane Spitalit Gjerman shitet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 5 kate. Apartamenti shitet i mobiluar...

Shitje
33,000€

36,500€

Kombinat , Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite - 48m2
Kombinat - Rruga Tanush Frashëri

Ne Kombinat, mbrapa shkolles Musine Kokalari, shitet apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me 3 kate ....

Shitje
57,000€

60,000€

Ne Ali Dem , Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 90m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi , shume prane fushave shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti shitet i pamobiluar dhe...

Shitje
70,000€

75,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno, Shitet Apartament 3+1 Me... - 80m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 3+1 ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 4 kate. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi...

Qira
300€ / muaj
RESERVED
Astir, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Totalisht I Mobilua... - 99m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne zonen e Astirit prane Bar 2-Palmat, jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje mobilim shume cilesor dhe bashkekoh...

Qira
1,000€ / muaj
Kompleksi Park Gate, Jepet Me Qira Super Zyre - 122m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Jeni duke kerkuar ambient per zyra? Ky eshte vendi ideal! Tek Rruga e Elbasanit, Kompleksi Park Gate Jepet me Qira Super Ambient i Pershtateshem Per Z...

Shitje
170,000€

215,000€

Kodra E Diellit, Shitet Ambient Komercial Me Hapesire T... - 215m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit shitet ambient komercial me hapesira te bollshme. Ambienti organizohet nga 1 open space dhe 3 dhoma te ndara me hapesira te bollsh...

Qira
400€ / muaj
Selvia, Jepet Me Qira Apartament Me Hapesire Te Bollshm... - 100m2
Selvia - Rruga Tafaj

Tek Selvia prane Gjimnazit Partizani jepet apartament me qira me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati me 10 kate ,...

Shitje
124,000€

128,000€

Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te B... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek rruga Bardhyl shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti orientohet ne drejtimin Lindje - Perendim cka mundeson nje hapesire me...

Qira
500€ / muaj
Qender, Jepet Apartament 2+1 Me Qira - 94m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Pas Tirana International Hotel, ne qender te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri 11-katesh...

Shitje
59,000€

63,000€

Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 - 71m2
Ali Demi - Rruga Zhegu

Shume prane fushave te Ali Demit shitet apartament 1+1 i mobiluar me shume shije. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme sebashku me...

Qira
250€ / muaj

300€ / muaj

Perball Maternitetit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 51m2
Materniteti i Ri - Rruga Sitki Çiço

Perballe Maternitetit te Ri ne rrugen Sitki Cico jepet me qira apartament 1+1 i pershtatshem per zyre . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pall...

Shitje
50,000€
Porcelan, Shitet Apartament 2+1 - 76m2
Porcelan - Rruga Gezim Erebara

Shume prane Tv Klan, shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri 6-katesh pa ashensor. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi , nje sa...

Shitje
130,000€

140,000€

Shitet Super Apartament I Pozicionuar Njekohesisht Afer... - 97m2
Liqeni Artificial - Rruga e Kosovarëve

Shitet super apartament 2+1+2 tek Rruga e Kosovareve, nje nga zonat me te kerkuara per momentin ne treg, per shkak te kushteve te jeteses qe ofron. Zo...

Shitje
204,000€
Prane Policise Bashkiake, Shitet Duplex! - 170m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, prane Policise Bashkiake, Shitet Duplex 4+1+3 Tualete ne katin e 4 dhe 5 te nje Pallati Ekzistues. Apartamenti ka strukture shume...

Shitje
126,000€
Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 I Investuar - 118m2
Don Bosko - Rruga Abdyl Matoshi

Ne zonen e Don Boskos, ne nje nga komplekeset me te mira te Tiranes shitet apartament 2+1 i investuar dhe lehtesisht i transformueshem ne 3+1 . Aparta...

Shitje
72,000€
Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 - 82m2
Rr. Bardhyl - Rruga Bardhyl

Ne rrugen Bardhyl, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallonin, ambien...

Shitje
54,000€
Prane Pediatrise, Shitet Apartament 1+1 - 69m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne rrugen Kongresi i Manastirit, shume prane Pediatrise, shitet apartament 1+1 i mobiluar dhe shume komod. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje...

Shitje
105,000€
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 I In... - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne zonen e 21 Dhjetorit, perballe Inxhinierise se Ndertimit, shitet apartament 2+1 i investuar mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat...

Shitje
84,000€
Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Dri... - 113m2
Pallati me Shigjeta - Kavaja Street

Tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar me ash...

Shitje
140,000€
Tek Gjimnazi Petro Nini, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 130m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Shume prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, shitet apartamente 2+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati me 12-...

//do something