Shitje
59,000€
SOLD
Ne Ali Dem , Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 90m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi , shume prane fushave shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti shitet i pamobiluar dhe...

Qira
300€ / muaj
Astir, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Totalisht I Mobilua... - 99m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne zonen e Astirit prane Bar 2-Palmat, jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje mobilim shume cilesor dhe bashkekoh...

Shitje
57,500€

63,000€

Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 - 71m2
Ali Demi - Rruga Zhegu

Shume prane fushave te Ali Demit shitet apartament 1+1 i mobiluar me shume shije. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme sebashku me...

Shitje
84,000€
Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Dri... - 113m2
Pallati me Shigjeta - Kavaja Street

Tek Pallati me Shigjeta, shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar me ash...

Shitje
95,000€
SOLD
Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 104m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate shitet apartament 2+1+2 me hapesire te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te miread...

Shitje
85,000€

90,000€

Tek Pazari I Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 79m2
Pazari i Ri - Rruga Beqir Luga

Te Pazari i Ri shitet apartament 2+1 i investuar dhe me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 5 kate...

Shitje
145,000€

150,000€

Rruga Margarita Tutulani, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rrugen Margarita Tutulani shitet super apartament 2+1 I investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje p...

Shitje
45,500€
SOLD
Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite Dhe... - 65m2
Medrese - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji shitet apartament me shume drite dhe i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 7 kate dhe o...

Shitje
85,900€

87,200€

Te Spitali Amerikan 3, Shitet Apartament 2+1 Ne Pallat... - 109m2
Misto Mame - Rruga Hamdi Pepo

Tek Amerikan 3, tek kompleksi Golden Park shitet apartament 2+1 ne nje pallat te sapo perfunduar. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte nje pallati te r...

Shitje
118,800€

130,000€

Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!! - 99m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Selvia, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banimi te nje pallati te ri te mireadmi...

Shitje
75,000€
SOLD
Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion!! - 134m2
Astir - Rruga Anton Pashku

Ne Astir shitet apartament 3+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me 7 kate te ndertuar ne vitin 2010 dhe organizohet...

Shitje
61,000€

65,000€

SOLD
Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! - 103m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, prane Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

Shitje
64,000€
Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Ne Rrugen Kryeso... - 58m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman, shitet apartament 1+1 buze rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe...

Shitje
77,000€
SOLD
Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bollshme - 110m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Astir, prane Proper Pizza, shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe organi...

Qira
1,000€ / muaj
RENTED
Materniteti I Ri, Jepet Me Qira Ambient Biznesi - 114m2
Materniteti i Ri - Jean d'Arc Boulevard

Materniteti i Ri, jepet me qira ambient biznesi i shfrytezuar si bar kafe. Ambienti eshte i investuar dhe i mobiluar dhe organizohet ne nje hapsire te...

Shitje
124,000€
Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 3+1 Me Hapsir... - 146m2
kompleksi Grand - Rruga Todi Shkurti

Ngjitur me kompleksin Grand, shitet apartament 3+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe organ...

Shitje
124,000€
SOLD
21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri - 95m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te miread...

Shitje
63,000€

68,000€

SOLD
Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !!! - 90m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne rrugen Kongresi Manastirit ,shitet apartament 2+1,ne katin e 2-te nje pallati 12 katesh me ashensor. Apartamenti shitet bosh dhe organizohet si me...

Shitje
76,000€
SOLD
Prane Drejtorise Se Higjenes, Shitet Apartament 3+1 Me... - 80m2
Liceu Artistik - Rruga Pjeter Budi

Prane Drejtorise se Higjenes, shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe organizo...

Shitje
110,000€

121,000€

21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt - 102m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

21 Dhjetori, prane supermarket Joena, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mireadminist...

Shitje
85,000€
Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perf... - 75m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Rruga e Kavajes, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje...

Shitje
82,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Verande - 135m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Fresk, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje...

Shitje
149,000€
Globe Center, Shitet Apartament 2+1 Me Verande - 165m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Globe Center, perballe kompleksit Delijorgji, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim ose te 3 nga toka te nje pallat...

Shitje
115,000€
SOLD
Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Apartament 2+1 Ne S... - 114m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 1, shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati me 4 kat...

//do something