Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
80,000€

83,000€

EXCLUSIVE
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka...

Shitje
109,000€

117,000€

Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 1+1 - 87m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek rruga e Elbasanit, prane ambasades Amerikane shitet apartament 1+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi te rregullt...

Shitje
78,000€

84,000€

Shitet Apartament I Sapo Investuar 1+1 Ne Zone Te P... - 65m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet apartament 1+1 tek Blloku Vasil Shanto, 65 m2, ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne : s...

Shitje
102,000€

110,000€

Shitet Apartament I Sapo Investuar 2+1 Me Certifika... - 85m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet apartament 2+1 tek Blloku Vasil Shanto. Apartamenti ka siperfaqe 85 m2, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte...

Shitje
115,000€
Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 3+1+2 Pranë Shkoll... - 113m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjin Bue Shpata

Stadiumi Dinamo, pranë shkollës Emin Duraku, Shitet Duplex 3+1+2 Tualete në katin e 4 dhe 5 të një Pallati Ekzistues. Apartamenti ka strukture...

Shitje
80,000€
Shitet Apartament 115 M2 Prane Tregut Elektrik! - 115m2
Tregu Elektrik - Rruga Mihal Grameno

Shitet apartament prane Tregut Elektrik ne katin e 8 te nje pallati 9-katesh te pajisur me ashensor dhe me orientim Veri-Lindje-Jug. Apartamenti per m...

Shitje
72,000€

75,000€

Shitet Apartament 2+1 Prane Tregut Elektrik! - 100m2
Tregu Elektrik - Rruga Mihal Grameno

Shitet apartament 2+1 prane tregut elektrik ne katin e 8 te nje pallati 9-katesh me ashensor dhe te mire-administruar, me siperfaqe 100 m2 dhe orienti...

Shitje
144,000€

157,000€

Garda, Shitet Apartament 3+1 Ideal Per Investim Afatgj... - 107m2
Garda - Rruga Ibrahim Rugova

Garda e Republikës, Shitet Apartament 3+1 në zonën më të shtrenjtë në Tiranë, ku cmimet e Apartamenteve fillojne nga 1400 Euro/m2 ne pallat ekzist...

Shitje
126,000€

128,000€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen Ali Demi Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesire... - 164m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi , prane shkolles Kushstrimi i Lirise, shitet apartament 3+1+2 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne...

Shitje
73,000€

77,000€

Shitet Apartament Ne Misto Mame 2+1+2 - 146m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Shitet Super Apartament 2+1+2 ne Misto Mame, me nje siperfaqe prej 146 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirembaj...

Shitje
120,000€
Te Brryli Shitet Ambient Komercial Open-Space - 75m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Shitet Zyrë pranë Tirana Bank, me siperfaqe totale 75 m2 ne katin e 2-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe kamera sigurie. Zyra eshte pje...

Shitje
60,000€
Te Brryli Shitet Apartament 1+1 - 54m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Te Brryli Prane Tirana Bank Shitet Apartament 1+1 me siperfare 54 m2 ne katin e 1 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe kamera sigurie. Apa...

Shitje
144,000€
Vasil Shanto, Shitet Apartament 159 M2, Organizim Fleks... - 159m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet Apartament 4+1+2, 159 m2 ne zonen e Vasil Shantos, nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona ploteso...

Shitje
85,000€

90,000€

Tregu Elektrik, Shitet Apartament 3+1 - 110m2
Tregu Elektrik - Rruga Zonja Çurre

Shitet apartament 3+1 te tregu elektrik, me hipoteke, ne pallat ekzistues. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati pese katesh dhe ka nje o...

Shitje
245,000€

269,000€

Rruga E Elbasanit, Shitet Penthouse !! - 225m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Super mundësi investimi ! Shitet Pent House me sipërfaqe totale 225 m2, në zonën më elitare të Tiranës. Objekti ka sipërfaqe të shfrytëzueshme si apar...

Shitje
58,000€
Tek Restorant Durresit Shitet Apartament 2+1! - 80m2
Restorant Durresi - Rruga Gjon Buzuku

Prane Ish Restorant Durresit, shitet apartament 2+1 ne katin e gjashte te nje pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet shume prane unazes, cka e ben shu...

Shitje
97,000€

98,000€

Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Ne Ali Dem! - 110m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Ali Demit, ne katin e dyte te nje pallati te ri 6 katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar,...

Shitje
195,000€
Shitet Apartament 2+1 Rruga E Elbasanit - 117m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Apartament 2+1, në shitje tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti në shitje ndodhet në një nga zonat më elitare të kryeqytetit. Organizohet në mënyrë shumë...

Shitje
112,000€

120,000€

Te Oxhaku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Dhe 1 Post Par... - 120m2
Oxhaku - Rruga Zihni Sako

Shitet apartament 2+1+2 dhe 1 post parkimi te Oxhaku, nje zone e cila po vazhdon te zhvillohet gjithmone e me shume dhe eshte e plotesuar me te gjitha...

Shitje
48,000€

50,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion - 80m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut, zone e cila eshte zhvilluar mjaft vitet e fundit duke u plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona e...

Shitje
49,000€

50,000€

Shitet Apartament 1+1, Prane Fakultetit Te Mjeksise - 52m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Napolon Roshi

Shitet apartament 1+1 mbrapa Fakultetit me Mjekesise. Zona aksesohet nga rruga e Dibres, nje nga arteriet kryesore te Tiranes, e cila lidhet lehtesish...

Qira
500€ / muaj
Blloku Gintas, Jepet Zyre Me Qira Teresisht E Mobiluar... - 107m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Tek Blloku Gintas ne nje zone shume te mire, jepet me qira zyre teresisht e mobiluar. Ambienti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe organizohet ne 4 dhoma...

Shitje
115,000€

122,000€

Te Medreseja, Shitet Dupleks 4+1+2 - 143m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Shitet dupleks, te Medreseja, buze rruges se Dibres. Po te lidhim zonen, me kerkesat dhe siperfaqen e dupleksit, dalim ne perfundimin se kemi te bejme...

//do something