E RE
90,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dh...

55,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne rrugen Idriz Dollaku, shitet apartament 2+1 me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet...

300€ / muaj

350€ / muaj

Tek Uet, Jepet Me Qira Apartament Duplex 1+1 Me Orienti... - 60m2
UET - Rruga Shefqet Musaraj

Tek UET, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon...

120,000€

150,000€

21 Dhjetori, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion !!! - 61m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, 20 m nga rruga "Frederik Shiroka", prane market "Joena" shitet dyqan me cmim okazion. Ambienti eshte nje hapsire e lire prej...

300€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Dyqan Me Qira !! - 17m2
Blloku - Rruga Andon Zako Çajupi

Ne Bllok, prane farmaci Daja, jepet me qira dyqan i pershtatshem per exchange. Dyqani ndodhet ne katin -1 te nje pallati ne zone e ish Bllokut dhe esh...

95,000€

99,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 I Përshtatshem P... - 103m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Tek 21 Dhjetori, mbrapa Univesitetit Europian, shitet apartament 3+1 me orientim Jug dhe totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te n...

150,000€

171,600€

Super Okazion !! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te... - 143m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Super Okazion, per vetem 1050 euro/m2 !! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kler...

75,000€

83,000€

Ne Astir, Shitet Papafingo 4+1 Me Super Pamje !! - 115m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, ne Bulevardin Kashar prane Viles L, shitet apartament 4+1 me super pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor...

2,000€ / muaj
Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra ! - 180m2
Drejtoria e Policise - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, prane shkolles "Dora Distria", jepet me qira super ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe eshte...

88,000€
Tek Kompleksi Oasis, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kler... - 104m2
Astir - Rruga Nexho Konomi

Tek kompleksi OASIS, shitet apartament 2+1 me cmim kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te mireadministruar me cilesi shume...

64,000€
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 !! - 58m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, prane Spitalit Gjerman, shitet apartament 1+1 buze rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues...

195,500€

204,000€

Kompleksi Halili, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te... - 170m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Kompleksi Halili, shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te mireadministruar me 2 ashens...

82,550€
Atsh, Shitet Apartament Me Pamje Fantastike, I Pershtat... - 64m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

ATSH, shitet apartament i organizuar si garsoniere, me pamje fantastike i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati m...

96,000€
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Kleringu !! - 120m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, ne kompleksin Alb Edil, shitet apartament 3+1 me cmim kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe orga...

E RE
75,000€

80,000€

Mihal Grameno, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite !! - 80m2
Rr. Mihal Grameno - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno, shitet apartament 3+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje s...

300,000€
Ne Bllok, Shitet Ambient Biznesi Me Super Vendndodhje!! - 120m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Bllok, shitet ambient per biznes ne super vendndodhje. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara per biznes sic eshte Blloku...

300€ / muaj
Astir, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Totalisht I Mobilua... - 99m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne zonen e Astirit prane Bar 2-Palmat, jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje mobilim shume cilesor dhe bashkekoh...

155,000€
Tregu Cam, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rreg... - 91m2
Qender - Rruga Çamëria

Tregu Cam, shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje...

54,000€

55,000€

Restorant Durresi, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Pe... - 58m2
Restorant Durresi - Rruga Ferit Xhajko

Tek Restorant Durresi, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues...

78,000€
Ish Ekspozita, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfek... - 66m2
Ish Ekspozita - Rruga Nikolla Jorga

Ish Ekspozita, shitet apartament 1+1 me orientim perfekt dhe hapEsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate...

80,000€
Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte - 110m2
Yzberisht - Yzberisht

Yzberisht, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte ne ndertimin me te mire te zones se Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje...

75,000€
Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte... - 105m2
Yzberisht - Yzberisht

Yzberisht, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte ne ndertimin me te mire te zones se Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje...

124,000€
Prane Kompleksit Grand, Shitet Apartament 3+1 Me Hapsir... - 146m2
kompleksi Grand - Rruga Todi Shkurti

Ngjitur me kompleksin Grand, shitet apartament 3+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe organ...

45,000€
Tek Terminali I Ri Shitet Apartament 1+1 I Investuar !... - 68m2
Kthesa e Kamzes - Rruga Kastriotet

Tek Terminali i Ri, pas pallatit te verdhe, shitet apartament 1+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor dhe organiz...

308,000€

320,000€

Komuna E Parisit, Shitet Penthouse Fantastik - 280m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Komuna e Parisit, prane kompleksit Kika, shitet penthouse fantastik. Penthouse ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh dhe organizohet ne nje sal...

59,000€
Ne Ali Dem , Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 90m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne rrugen Ali Demi , shume prane fushave shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti shitet i pamobiluar dhe...

115,000€
Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Apartament 2+1 Ne S... - 114m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Rezidenca Kodra e Diellit 1, shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati me 4 kat...

E RE
65,000€
Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 1+1 I Pershtatshem... - 60m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet, shitet apartament i pershtatshem per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 6 kate dhe organizohet ne nje...

E RE
145,000€

150,000€

Rruga Margarita Tutulani, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rrugen Margarita Tutulani shitet super apartament 2+1 I investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje p...

E RE
262,000€
Atsh, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantastike!!! - 278m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, shitet penthouse me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje...

E RE
90,000€
Te Rruga Bardhyl, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazio... - 99m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Rruga Bardhyl, prane Pediatrise, shitet ambient biznesi me cmim okazion. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 7 kate te ndertuar ne vitin 200...

61,000€

65,000€

Fresk, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! - 103m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Fresk, prane Policise Bashkiake, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te mireadministruar me ashensor...

77,000€
Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bollshme - 110m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Astir, prane Proper Pizza, shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe organi...

E RE
57,000€

65,000€

Super Okazion Me Vetem 527 €/m2 Ne Astir, Shitet Aparta... - 108m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Astir, prane Bar 2 Palmat, shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me ashens...

63,000€

68,000€

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !!! - 90m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne rrugen Kongresi Manastirit ,shitet apartament 2+1,ne katin e 2-te nje pallati 12 katesh me ashensor. Apartamenti shitet bosh dhe organizohet si me...

1,000€ / muaj
Materniteti I Ri, Jepet Me Qira Ambient Biznesi - 114m2
Materniteti i Ri - Jean d'Arc Boulevard

Materniteti i Ri, jepet me qira ambient biznesi i shfrytezuar si bar kafe. Ambienti eshte i investuar dhe i mobiluar dhe organizohet ne nje hapsire te...

124,000€
21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri - 95m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Prane 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te miread...

76,000€
Prane Drejtorise Se Higjenes, Shitet Apartament 3+1 Me... - 80m2
Liceu Artistik - Rruga Pjeter Budi

Prane Drejtorise se Higjenes, shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullte. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe organizo...

E RE
82,000€
Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Verande - 135m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Fresk, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje...

E RE
45,500€
Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite Dhe... - 65m2
Medrese - Rruga 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji shitet apartament me shume drite dhe i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me 7 kate dhe o...

95,000€
Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite - 104m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate shitet apartament 2+1+2 me hapesire te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te miread...

149,000€
Globe Center, Shitet Apartament 2+1 Me Verande - 165m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Globe Center, perballe kompleksit Delijorgji, shitet apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim ose te 3 nga toka te nje pallat...

E RE
85,000€
Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perf... - 75m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Rruga e Kavajes, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje...

75,000€
Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion!! - 134m2
Astir - Rruga Anton Pashku

Ne Astir shitet apartament 3+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me 7 kate te ndertuar ne vitin 2010 dhe organizohet...